Şimdi Ara

Monster Aryond A32 V1.1 165 Hz Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Monitör Türü #LCD
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Monster Aryond A32 V1.1 165 Hz Monitör

ürünü 08/02/2021 tarihinde gittigidiyor üzerinden monsterdan satın aldım herhangi bir sıkıntısı yoktur kutu fatura a dan z ye herşeyi duruyordur 4k 34inç monitöre geçeceğim için satılıktır.

Fiyat Kargo dahil 2400 TLdir Aynı gün kargo yapılır.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 2279 TL ve 75 TL bonus puan veriyor. Monster monitöründe fiyatları çok aşağı çekiyor şu aralar nedense.

• hepsiburada 2390 tl, gittigidiyor 2279 tl ikiside sıfır. Sizde 5 aylık cihaz daha pahalı neden? kart bonuslarını saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 11 Ağustos 2021; 15:39:32 >
  • bu üründe çok fazla ghosting ve farklı problemler(144-165hzde titreme) gibi sorunlar çıkıyor iade almıyor değişimde baya uzun sürüyor benim monitörde bu gibi problemler yok ve alalı çok bir zaman olmadığı için bu şekilde bir fiyatlandırma koydum,isterseniz gidip sıfır alabilirsiniz karar tamamen sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

bu üründe çok fazla ghosting ve farklı problemler(144-165hzde titreme) gibi sorunlar çıkıyor iade almıyor değişimde baya uzun sürüyor benim monitörde bu gibi problemler yok ve alalı çok bir zaman olmadığı için bu şekilde bir fiyatlandırma koydum,isterseniz gidip sıfır alabilirsiniz karar tamamen sizin

Güzel mantık, sizin yerinize bütün riskleri ben aldım diyorsunuz yani, iyi satışlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 11 Ağustos 2021; 15:41:20 >
  • Şark kurnazı bunlar hocam satamaz zaten belki bi enayi düşürürüm diye koymuş. 2000 tl yapar satamayınca. Forumda ikinci el fiyatları 0larla yarışıyor rezillik herkesin malı altın kaplama olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 13 Ağustos 2021; 9:54:8 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    ??Monster Aryond A32 V1.1 165 Hz Monitör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 13 Ağustos 2021; 9:57:47 >
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Yüklediğim fotoya bak

• Monster Aryond A32 V1.1 165 Hz Monitör

• xboxta 2k veriyor mu bu monitör?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.