Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Monster almalı mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
1
Favori
1.304
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BerkayGRBZ

quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

Arkadaşlae aynı özelliklerde dell inspiron 7559 var fiyatta aynı.siz ne dersiniz

Hocam bende monsterdan vazgeçip delle yöneldim aynı özelliklerde değil daha iyi özelliklerde dell 4 gb gtx 960 m monsterda 2gb

Fark etmemişim hocam evet gta 5 de 10 fpsye kadar fark ediyomuş ancak monsterda hdd 7200 rpm dellde 5400 rpm.birde ekranı pek beğenmemişler dell de.soğutma olayı nasıldır acaba.bende bir exper vardı "i7 li oyun için almıştım ucuzduda ancak anakart mı işlemmci mi seri olarak hatalıydı anında ısınıp kapatıyodu alet kendini kaç kere macunlattım bana mısın demedi.o yüzden biraz tereddütlüyüm açıkcası monsterın oyun performansı ve servisi ortada sonuçta.3500 tl para çöpe gitmesin yazık olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|
    |Supernatural|How I Met Your Mother|The Big Bang Theory|Game of Thrones|
    PSN:ulas_ulas
  • Çavuş
    76 Mesaj

kardeş siz hala hdd yemı bakıyorsunuz :D gta 5 te full de 2 gb ekran kartı yetmıyor hatırlatırım ;)

bugun dell 7559 aldım 960m 4 gb hafızalı efsane makıne

hemde 3190 lira ;)
    |
    |
    Duman7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iyi yapmıssın ben bugun aldım cok iyi makıne
    |
    |
    BerkayGRBZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam mobile ekran kartları olduğu için 2gb 4 gb arası fark etmes diyolar 960 da zira 2 gb üstünü işlemeye gücü yetmiyormuş aletin bence biraz tarafsız olmalısınız.

|
    |
    sequravesselam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|
  • Yarbay
    2267 Mesaj
    1920 çözünürlükte full ayarda 35 fps alınıyor 2gb gts 960 buyrun kaynak

http://www.notebookcheck.net/GTA-V-Benchmarked.140881.0.html

• Teğmen
    220 Mesaj

Sogutma olayi oldukca iyi monsterdaki gibi cift fani var ama turbo modu varmi bilmiyorum subwoofer var ses icin oldukçada iyi

|
    |

tamam kardeşim zaten bu modeli yapanlar cok mall herifler gücü yetmıyor ama koymuslar işte hiçbir işe yaramıyor tamam :DDDddddd
    |
    |

Orijinalden alıntı: sequravesselam

kardeş siz hala hdd yemı bakıyorsunuz :D gta 5 te full de 2 gb ekran kartı yetmıyor hatırlatırım ;)

bugun dell 7559 aldım 960m 4 gb hafızalı efsane makıne

hemde 3190 lira ;)

bende bu ürünle monsterin aynı fiyattaki serisi arasında kaldım siz nerden aldınız bu fiyata peki ?

Hocam heryerde satista degil zaten suanda eksen bilgisayarda bulabilirsiniz o fiyata yakin

|
    |
    Sphenks007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Valla ben alalı 1 sene civarı oluyor ilk gelen cihaz arızalıydı açılışı 1 dk ya yakın sürüyordu ertesi gün yolladım ve 2 gün sonra yeni cihaz elime ulaştı o günden beri tık demedi sorunsuz kullanıyorum. Arıza her markada çıkabilir ama sen bir Msi alsan onu 1 ay beklersin. Monster'da karşında direkt muhatap bulabiliyorsun . Sana şöyle söyleyim, cihazım arızalı çıktığında görevliye telefonda bana acil 2 gün içinde makine lazım autocad sınavım var dedim. Siz hemen kargoya verin cihazı bana kargo takip numarasını verin ben de hemen bugün yenisini yolluyum beyefendi dedi. Dediği gibi de oldu. O kadar ilgili davrandılar bana
    |
    |
    Ben de notebook bakıyorum bu ara. Monster düşünüyordum ama bir çok kişi, servisi çok iyi, arıza çıktı hemen değiştiler. İlgilendiler, iade aldılar diyor. Nedense hiç sorun çıkmadı diyen çok az kişi var. Problem çok olduğu için galiba teknik servise çok iş düşüyor, böylelikle çok ilgiliymiş gibi geliyor sanırım. Bir markada servis iyi veya kötü bu kadar konuşulur duruma geldiyse, o markadan uzak durulmalı bence.
    |
    |
    Ben dun monster siparis vermistim, sonra bu basligi gordum inceledim ve siparis kargoya cikmadan iptal edip Dell Inspiron 7559 aldim. Monsterin muadili 600 lira daha pahalı, o paraya da ssd aldim.
    |
    |
    Bence monster alacaksınız düşük model almayın yada abra onlar kotu 5 yıldan sonra parcalanıyo ama tulpar vegibi şeyler dokulmez ben tulpar kullanıyom 10 senedir bir bok olmadı ve servisi muhteşem
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.