Şimdi Ara

Monster alacağım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, MONSTER® ABRA A5 V3.1 almayı düşünüyorum ama internetten gördüğüm kadarıyla online sipariş'de çok uzun sürede getiriyolarmış ben de Ankara'da gidip alabileceğim bir yer var mı diye merak ediyorum ayrıca kullanan varsa önerir mi yoksa başka bilgisayalarda mı bakmalıyım?

• Ankara da subesi yok,sadece kadikoyde var. Gec siparis sorunlari cozuldu stoktan direk kargoya veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gandalf Or Troll kullanıcısına yanıt
    Neden 3.1 hocam? Sahsen 100 lira daha verip 1.1.2 alirdim. Gt840 ile Gt860 arasında baya fark vardi hatirladigim kadariyla

• Kesinlikle oyun oynayacksan gtx850 m olsun en dusuk.

• 860m li olanlardan alın kafanız rahat olur ben perşembe öğlen abra a7 v1.1 siparişi verdim cuma öğlen 3 de elimdeydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofrome

860m li olanlardan alın kafanız rahat olur ben perşembe öğlen abra a7 v1.1 siparişi verdim cuma öğlen 3 de elimdeydi

Teşekkür ederim 860m modellere bakıyorum şu an @avatar78 in dediği gibi V1.1.2 alıcam sanırım.
  • karar senin ama lenovo Y50 bilgisayarlarda iyi. ben olsam Y50 alacak olan arkadaşların kullandıktan sonraki yorumlarını beklerdim. Eğer acele değilse 1-2 ay daha sabret Y50 ram ve işlemci olarak Monster Abra'dan daha iyi görünüyor. Gerçi Monster Abra'da canavar gibi ama olsun
  • barankaraman B kullanıcısına yanıt
    Lenovo nun gaming laptoplari pek stabil gözükmüyordu en son, çoğu kişi de teknik servisinden şikayetçiydi

• lenovo y50 yeğenimde var ısınma sorunu acayip derecede var. Adı gaming laptop ama üretim hatası bilgisayar performansta alamıyorsun maalesef. Ekran normal boyutlarda ama eline aldığında hesap makinesi gibi duruyor. Güzel olan ve takdir ettiğim tek kısmı ses sistemi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nurkan58

lenovo y50 yeğenimde var ısınma sorunu acayip derecede var. Adı gaming laptop ama üretim hatası bilgisayar performansta alamıyorsun maalesef. Ekran normal boyutlarda ama eline aldığında hesap makinesi gibi duruyor. Güzel olan ve takdir ettiğim tek kısmı ses sistemi :)

510 ile karistiriyorsunuz sanirim . y50 satilmaya baslamadi bile

• Kakà kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim y500 muş şimdi birkez daha baktım birtane sıfırı eksik görmüşüm odada pişiyoruz şuan zaten pc kavruluyor çocuğun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nurkan58

lenovo y50 yeğenimde var ısınma sorunu acayip derecede var. Adı gaming laptop ama üretim hatası bilgisayar performansta alamıyorsun maalesef. Ekran normal boyutlarda ama eline aldığında hesap makinesi gibi duruyor. Güzel olan ve takdir ettiğim tek kısmı ses sistemi :)

Az daha Y50 üzerine kurduğum hayalleri yıkıyordun dikkatli ol hacı Y50 iyidir bence hiç yoktan öyle umuyorum ama Y50 olmazsa biraz paraya kıyıp Tulpar T7 alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barankaraman

karar senin ama lenovo Y50 bilgisayarlarda iyi. ben olsam Y50 alacak olan arkadaşların kullandıktan sonraki yorumlarını beklerdim. Eğer acele değilse 1-2 ay daha sabret Y50 ram ve işlemci olarak Monster Abra'dan daha iyi görünüyor. Gerçi Monster Abra'da canavar gibi ama olsun

Ram kismindan nasil iyi ?

• Yanlış bilmiyorsam Y50'nin rami 16 gb Abra'nın ki 8 gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barankaraman

Yanlış bilmiyorsam Y50'nin rami 16 gb Abra'nın ki 8 gb.

Sen onu sonradan gelistirirsin abra enfazla 24 v1.1 ama y50 en fazla 16 veriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.