Şimdi Ara

monster abra serisini tavsiye edermisinz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar monster a7 yada a5 serısınden birini alacağım tavsiye edermisinz ?

• ben bi ara iyi niyetlenmiştim Monster almaya. hatta Monster'ın sitesinden "Özelleştir" seçeneğini kullanarak kafama yatan bir canavar yapmıştım gel gör ki yorumları inceleyince geri vazgeçtim. işin aslı müşteri hizmetlerini herkes övüyor. hemde aşırı bir şekilde övme söz konusu. ancak olumsuz eleştiriler genelde uzun vadede bilgisayarın iyi olmadığı yönünde olunca ben geri vazgeçtim. bu forumdaki oyun laptopunda tavsiye bekleyenler gibi bende artık Dell 7567'nin Türkiye'ye gelmesini bekliyoruz. eğer fiyat konusunda beklenildiği gibi olmazsa çoğumuz HP'ye yöneleceğiz. ha o zaman işte Monster da düşünülebilir.
  • Sn. Forum Üyeleri ve Değerli Arkadaşlar;

Monster notebooku ile ilgili teknik servisimizde problem yaşayan veya yaşadığı probleme hala bir çözüm üretilmemiş olan veya kendisi ile hiçbir şekilde iletişime geçilmemiş veya sitemizden mail ile veya forumdan PM atmasına rağmen kendisi ile hiçbir şekilde ilgilenilmemiş ve yanıt verilmemiş veyahut memnuniyetsizliğinden dolayı ilk 15 gün içinde sorgusuz sualsiz ürünü geri iade alınmamış ve ödediği ücret kendisine iade edilmemiş bir müşterimiz var mı? Varsa eğer lütfen imzamızdaki iletişim numaramızdan bize ulaşsın hemen ve memnuniyetle kendisine yardımcı olmaya çalışalım.

Sorularınız olursa lütfen bize yazın, memnuniyetle yanıtlamaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri
  • Hocam ben monster abra a5 v5 aldım. Epey araştırdım bir risk alıp aldım. Bu ikinci senesi bilgisiyarın şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Cidden söylenen gibi fiyat performans ürünü. Oyun konusunda da beklediğimden daha iyi sonuç aldım. Bir ara yurtdışına çıkma olayından dolayı satmayı düşündüm dolar dan dolayı aldığım fiyata satıyordum sonradan yurtdışı işi iptal olunca vazgeçtim ikinci el piyasası gayet iyi . Ben tavsiye ederim ama sıkıntılı bulan beğenmeyenler var kişisel tercih. Sormak istediğin birşey varsa cevaplarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Cümleyi okurken beynim yandı.

• MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    1050ti modelleriniz hic fiyat performans degil.

4750 cok bi ucret 8gb ram hdd yok

Kiyaslama yapmak amac degil ama

16 gb ramli 128 ssd 1tb hdd ips felan filan li ge62vr 7rf bile 5350 den satti gecen ay 3gb 1060 var ve 1050ti den cok ustun.

Sizim 1050 ti modele 8 gb ram ile hdd eklesem daha pahali oliyor msi leptobundan.

3899 olan modelde bence pahali su an sizin hp felan daha ucuz satiyor.

Yeni model leptop larin kalitesi konusunda suphem yok. Tek sorun fiyat bence.

4750 param olsa 1050ti almak yerine bir iki bekler indirimle 5300 e 1060 alirim.

2. Side siz dolar kuru artti diye 1060 li modeller baya zam yaptiniz. 3.94 olunca.

Su an 3.60 ama indirim yapilmadi.

1050 ler zaten kur 3.80 lerde felan geldi yanlis hatirlamiyorsam su an 3.60 yine indirim yok.

Su an 1050ti nodelleri max 4.2k dan satmaniz gerekir.

1050 3.4kdan baslamali ki o zaman fiyat performans urunu olsun

YERLI MARKAMIZ MONSTER CALISMIS CABALAMIS BIZIM ICIN UYGUN URUN YAPMIS ALMAMAK YANLIS OLUR DEDIRTMENIZ LAZIM SIZIN.

Servis ve kalite den yana sikintisi olmayan ama fiyati pahali bulan alici cokdur.

Millet su an i5 1050ti li lenovo ve dell beklemede piyasada pahalilikdan dolayi. Acikcasi i7 1050 yerine herkes tercihini daha ucuz olan i5 1050ti den yana kullanir maksat oyunsa.

Yani piyasanin neyi istedigin ya farkindasiniz da yapmiyorsunuz.

Yada farkinda degilsiniz ben anlamadim acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasankurt27

ben bi ara iyi niyetlenmiştim Monster almaya. hatta Monster'ın sitesinden "Özelleştir" seçeneğini kullanarak kafama yatan bir canavar yapmıştım gel gör ki yorumları inceleyince geri vazgeçtim. işin aslı müşteri hizmetlerini herkes övüyor. hemde aşırı bir şekilde övme söz konusu. ancak olumsuz eleştiriler genelde uzun vadede bilgisayarın iyi olmadığı yönünde olunca ben geri vazgeçtim. bu forumdaki oyun laptopunda tavsiye bekleyenler gibi bende artık Dell 7567'nin Türkiye'ye gelmesini bekliyoruz. eğer fiyat konusunda beklenildiği gibi olmazsa çoğumuz HP'ye yöneleceğiz. ha o zaman işte Monster da düşünülebilir.

üstad bu 7567 nın olayı nedır neden herkes beklıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fallout3x kullanıcısına yanıt
    dell marka ve 1050 ekran kartı kullanılacak. Şimdi marka dell olunca haliyle kaliteli oluyor. İ5 işlemci kullanılınca da ucuza geliyor. Türkiye'ye bu aralar geldi gelecek. Beklemedeyiz bakalım.

• maresal52 kullanıcısına yanıt
    Monster Notebook olarak her zaman en iyi hizmete en iyi uygun fiyatlar ile sunma çabasındayız.

Belirtmiş olduğunuz özellikler ve fiyat aralıklarını baz alarak aşağıdaki modellerin özelleştirmelerini sizlere önerebiliriz.

6.970,40 TL KDV Dahil - Tulpar T5 V10.1 15.6" Ürünümüze bakabilirsin. i7-7700HQ, 16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2133MHz, 256GB SSD + 1TB HDD, 15.6" Full HD 1920x1080 G-SYNC IPS Mat LED Ekran, 6GB GDDR5 GTX1060 4 Adet Disk Desteği (2x M.2 SATA RAID 0/1 Ops. + 2x HDD & SSD RAID 0/1 Ops.), 2 Yıl Garanti, Ücretsiz Kargo, 15.6" Monster Taşıma Çantası Hediyeli olarak gelmektedir.

Ya da 1050ti'lı ürün tercih edersen 5.287,08 TL KDV Dahil - Abra A5 V9.2 15.6" ürünümüze bakabilirsin. i7-7700HQ, 16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2133MHz, 240GB SSD + 1TB HDD, 15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran, 4GB GDDR5 GTX1050 Ti, 2 Adet Disk Desteği (1x M.2 SATA + 1x HDD & SSD), , 2 Yıl Garanti, Ücretsiz Kargo, 15.6" Monster Taşıma Çantası Hediyeli olarak gelmektedir.

Fiyatlar konusunda piyasaya göre oldukça rekabetçi bir politika izliyoruz ve izlemeye de devam edeceğiz. Piyasadaki diğer ürünlerle de karşılaştırıp pazar araştırması yapmanızı öneririz; istediğiniz ya da kafanıza takılan her türlü soruda da bizlere ulaşabilirsiniz :)

Belirli dönemlerde de Monster Notebook olarak n11.com, hepsiburada.com veya kendi web sitemiz üzerinden kampanyalar düzenlemekteyiz, bu kampanyaları takip edebilirsiniz.

Ayrıca yorumlarınız da ilgili departmanlarımıza aktarılmıştır.

Aklınıza takılan her türlü soruda DH forum üzerinden bizlere mesaj yolu ile ulaşabilir veya doğrudan 444 26 04 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterMusteriHizmetleri -- 1 Nisan 2017; 12:33:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fallout3x

quote:

Orijinalden alıntı: hasankurt27

ben bi ara iyi niyetlenmiştim Monster almaya. hatta Monster'ın sitesinden "Özelleştir" seçeneğini kullanarak kafama yatan bir canavar yapmıştım gel gör ki yorumları inceleyince geri vazgeçtim. işin aslı müşteri hizmetlerini herkes övüyor. hemde aşırı bir şekilde övme söz konusu. ancak olumsuz eleştiriler genelde uzun vadede bilgisayarın iyi olmadığı yönünde olunca ben geri vazgeçtim. bu forumdaki oyun laptopunda tavsiye bekleyenler gibi bende artık Dell 7567'nin Türkiye'ye gelmesini bekliyoruz. eğer fiyat konusunda beklenildiği gibi olmazsa çoğumuz HP'ye yöneleceğiz. ha o zaman işte Monster da düşünülebilir.

üstad bu 7567 nın olayı nedır neden herkes beklıyor?

Ben büyük bataryası, üstün soğutma sistemi ve boşta sessiz çalıştığı için 7567'yi bekliyorum.

Monster aldım, fanı bana göre çok gürültülü çalıştığı için hemen iade ettim. İade konusunda sıkıntı çıkarmadı Monster, bu açıdan takdiri hakediyor. Kullananlar teknik servisinden de memnunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisgurler -- 1 Nisan 2017; 14:47:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.