Şimdi Ara

Monster Abra A5 V4.1 GELDİ !.. (960M)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
8.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 57
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 17 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 31
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • djoguzhan55 (57 mesaj) GoldenPaw (19 mesaj) berkaydj (7 mesaj) baydaa (7 mesaj) Snorlanx (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40 mesaj) Mobil (37 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Monster >> Monster Abra A5 V4.1 GELDİ !.. (960M)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    COD-AWyi yükledim HİGHda akıcı oynuyor hiç bir ayarda kısmadım dying lightta highda açıyor akıcı Oyun içi görüntüleri yüklerim 4-5 güne kalmadan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 9 Nisan 2015; 2:04:09 >

|
    |

• Yüzbaşı
    745 Mesaj
    Hocam hayırlı olsun, tasarımı inceleyen videolarınızı da bekliyoruz

İnşallah hayırlara vesile olur
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Deli Hamsi

Hocam hayırlı olsun, tasarımı inceleyen videolarınızı da bekliyoruz

İnşallah hayırlara vesile olur

Tasarım baya ilgi çekici bazılar araba gibi ön tarafı var diyo bazılarıda özelmi yaptırdın herkes alışmış plastik kasa klasik leptoplara :) aslında eve kadar kargoyu açmadan geldim fotolarda var zaten poşetli şekilde kutu açılış yapıcaktım nedense hemen davranmak geldi içimden ilk heyecanla açtım bi bakmışım win 8 kurulumundayım olaylar böle :)
    |
    |
  • Yarbay
    3427 Mesaj
    Oyun ve sıcaklık değerlerini merak ediyorum, almayı düşünüyorum bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj
    Hocam beni de dış görünüşü düşündürüyor açıkçası, 5.1 çok sade bu da acaba çok mu uçuk diye düşünüyorum.

Işıkları filan çok hoş tabi ama...
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Deli Hamsi

Hocam beni de dış görünüşü düşündürüyor açıkçası, 5.1 çok sade bu da acaba çok mu uçuk diye düşünüyorum.

Işıkları filan çok hoş tabi ama...

bende sade kasasını alacaktım ama sıradışı olsun ilgi çeksin diye bunu aldım Klasikten Kurtulmak lazım bazen :)
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Kasa kalitesi nasıl hocam ve çerçeve çok büyük geldi bana nasıl duruyor

• Binbaşı
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: RickGrimes-

Kasa kalitesi nasıl hocam ve çerçeve çok büyük geldi bana nasıl duruyor

gri olan yerler metal alışımlı siyahlar plastik ama öle dandik leğen plastiği değil ekran sanki 17.3 olarak duruyor kenar siyahlar geniş olduğundan ama 15.6 Kasa olarak alienware e çok benziyor 4-5 milyar verip özel kasa almış hissi olmuyor değil :)
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

İleri doğru bi videolu inceleme yaparsanız sevinirim

|
    |
    djoguzhan55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu arada Leptopun Kasa EXPER xcellaratorle aynı Youtube Googleye öle yazıp bakabilirsiniz kasa aynı içi değişik bide exper=çöp :) (donanıma bakarak fiyata göre)
  • Yarbay
    3427 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

bu arada Leptopun Kasa EXPER xcellaratorle aynı Youtube Googleye öle yazıp bakabilirsiniz kasa aynı içi değişik bide exper=çöp :) (donanıma bakarak fiyata göre)

Ekran kalitesi nasıl? Yarın bende büyük ihtimal siparişi veriyorum :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj

Hocam hayirli olsun bende almayi dusunuyorumda, bu aldiginiz 4 gb ram olan modelimi? ssd taktiniz mi? Hangisi olursa olsun performans incelemenizi bekliyorum. Urun sepetimde bekliyor. 2699 luk modeli 8 gb ram + ssd ile almayi dusunuyorum....

|
    |
    djoguzhan55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ekran kalitesi baya tatmin ediyor 1920*1080 olunca bi zahmet :)

benim aldığım 2.899 olan 8lik ram 750lilik harddisk 2.699 olanda ram ve harddisk bi kademe düşük şöle sölim win8 rami sömürüyor 4lük ram bende asusda var ondada 4gb win8 3.5unu yiyor almışken tam alın sonradan SSD filan derken leptop baya uçar. bu arada ssd filan yok sonrada bi kaç taksidini ödedikten sonra leptopun MSata SSD almayı düşünüyorum bakalım şuandada hızlı Leptop.
    |
    |
  • Yarbay
    3427 Mesaj

Parlaklık renk kontrast bakımından demek istedim

|
    |
    Bahsedilenler: djoguzhan55
  • Er
    1 Mesaj
    Hocam lütfen inceleme gönder ben de v4.1.3 aldım bugün yarın gelcek inş çok panikledim acaba doğru mu yaptım diye.
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: baydaa31

Hocam lütfen inceleme gönder ben de v4.1.3 aldım bugün yarın gelcek inş çok panikledim acaba doğru mu yaptım diye.

500 gb harddisk 4lük ram olanımı aldınız hocam ? bendeki 8lik ram 750lilik harddiskini aldım Ramı düşük almanız kötü olmuş Call Of Duty Adwanced Warfare 8den fazla ram istiyor ben hatta şuan 4 gb ram bakıyorum ekstra alıp takıcam düşünün gerisini Leptopa Laf yok hocam Baya Güzel Kasası var bende ilk alırken kasadan çekiniyordum Ama gri yerler soğuk ve metal alışımlı siyahlar klasik plastik ama leğen plastiği değil bende asusun x550jksı var arada onda işim oluyor ekran farklı geliyor asusun :) FULL HD ekrandan Düşüğüne geçince değişik oluyor. başka soracaklarınızı sorabilirsiniz..
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    hocam ben şöle düşündüm ssd yi sonra alırım dedim. 8 gb 2133 mhZ eklettim.

• Teğmen
    208 Mesaj
    Çekincelerimi şöyle aktarayım benim aldığım modelle ilgili piyasada tek yorum tek inceleme yok firma satışa çıkardığı ürünü pek tanitamamış gibi hissettim ilk alan ben miyim? =) 1 laptop çok ağır 2.9 kg falan diyorlar 2 sürekli ölü pixellerden bahsediliyor 3 ilk defa freedos bir sistem alıyorum kurulumlar için nasıl bir yol izlemeliyim 4 4 ü sonra sorayım

• Binbaşı
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: baydaa

hocam ben şöle düşündüm ssd yi sonra alırım dedim. 8 gb 2133 mhZ eklettim.

Msata SSD oluyor bunlara Normal 2.5luk SSD alınırsa Harddiskten Vazgeçmek lazım Ramı düşürmemen güzel olmuş valla şuan hiç bi sıkıntım yok.
    |
    |
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: baydaa

Çekincelerimi şöyle aktarayım benim aldığım modelle ilgili piyasada tek yorum tek inceleme yok firma satışa çıkardığı ürünü pek tanitamamış gibi hissettim ilk alan ben miyim? =) 1 laptop çok ağır 2.9 kg falan diyorlar 2 sürekli ölü pixellerden bahsediliyor 3 ilk defa freedos bir sistem alıyorum kurulumlar için nasıl bir yol izlemeliyim 4 4 ü sonra sorayım

1-doğrudur çünkü model yeni çıktı piyasaya 960M ekran kartıyla sürüldü piyasaya Ben normalde İlk aldığımda leptopu Eve kadar Dış Poşeti bile Sökmedim Kutu açılışı yapıcaktım sonradan ilk heyecanla daldım kutuya :)
    2-İlk alan siz değilsiniz 2-3 kişi daha aldı diye biliyorum bende varım ve sizde varsınız olduk 5-6 kişi dahada vardır emin olun :)
    3-Leptop tek elle odadan odaya taşırken elim ağrıyor doğrudur çanta daha alamadım işte şu kadar taşıyınca ağrıyor filan diyemicem MSI ın çantalarından almayı düşünüyorum ama Sırt çantası oda :/
    4-ölü pikselde direk İstanbula Monstera yolladığınızda ya ekran değişiyor yada Leptop ben ilk aldığımda painti açtım siyah yaptım ekranı yeşil yaptım baktım herhangi farklı bi renk yok ozamanda Ölü pixel olmuyor.
    5-Freedos aslında iyi Çünkü daha uyguna geliyor Ben Win8i kendim kurdum Kendim Crackledim Şuandada Sıkıntısız kullanıyorum Öle 200-300 TL Bayılmaya hiç gerek yok hocam 20tlye tamamdır.
    bide normal bi bilgisayarcıda 20tlye atıyor tanıdık illaki vardır onlara gidin. bende mesela asus x550jkda var oda freedos geldi onada ilk win7 attım baya yavasladı win8e geçerken arkadaşın yanına gittim cebimde çıkan para 10tl oda pide yaptırdık dükkanda yedik yani hem karnım doydu hemde win8 atılmış oldu leptopa hemde win8i flasha aldım tamamdır :)

sorabilirsiniz başka sorunuz olursa memnuniyetle cevaplarım.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,480
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.