Şimdi Ara

Monster A5 v.1.1.2 Adaptör Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkta belirttiğim model monster notebookumun şarj adaptörü bozuldu bir anda kesilde kabloda vs kırık tespit edemedim oturduğum muhitte bir notebook tamircisine verdim açtı baktı yapamadı muadil adaptör almak istemiyorum 70 80 liraya satılıyor muadiller muadil kullanıp sorun yaşamayan veya önerebileceği bir marka olan var mı ayrıca monsterı arayıp sordum 49 dolar artı kdv dediler bana orjinali yaklaşık 200 TL notebook msi'ın bazı bi de sony bazı modellerde gördüm amper değerleri vs uyuşuyor benim ki 19.5 volt 6.15 amper 120w orjinali şu linktekihttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-msi-ge60-orjinal-adaptor-479819214/detay 30 tl orjinal msi sorun yaratır mı sizce hangi yolu izlemeliyim şuan son kalan şarjım ile yazıyorum bunu notebooktan şimdiden teşekkür ederim

• Merhaba,

Notebookunuzun orijinal adaptörünü dışında başka bir adaptör ile kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Aksi durumda bilgisayarınızda daha kötü kalıcı hasarlar verebilirsiniz. Bu durumda cihazınız garanti dışı kalabilir. Konu ile ilgili olarak 444 26 04 numaralı teknik servis müşteri hizmetleri hattımızı arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.