Şimdi Ara

Monitörüm Sorun Çıkartır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün sonra yeni bir kasa alacağım. Ekran kartı olarak HD6870 almayı düşünüyorum. Fakat birkaç konu kafama takıldı bilgim olmadığından. Monitörün çıkışı ile kasanın girişinin birbirine uymama durumu var mı acaba ? Bildiğim kadarıyla benim monitörüm analog çıkışlı. Bazı arkadaşların, kişilere sistem önerisi yaparken "analog çıkışlı alma" dediğini farkettim, bu yüzden kuşkulandım aslında.

Acaba alacağım ekran kartının benim monitörüme bağlanmama ya da uyumsuzluk çıkartma gibi bir durumu olabilir mi ? Çünkü monitörüm Full HD değil bildiğim kadarıyla. Monitörden memnunum, değiştirmek istemiyorum pek ama bu konu kafama takıldı. Monitörün kendisi aşağıda, özelliklerine bakıp yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/liste/fujitsu-l20t-2-20-5ms-2x1w-hoparlor-wide-screen-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd56760&categoryId=3002879

• Merak etmeyin HD6850'de VGA çıkış var. Olmadı DVI to VGA dönüştürücü takarsınız. Sorun olmaz.
  • Aynen sorun olmuyor. Bende kasayı yenilediğimde monitörum gayet eskiydi. Kasanın yanında ufak bir aparat çıkıyor zaten.
  • Tabii ki canım, o farketmiyor. Benim eşim FPS oynarken hala eski Philips CRT'sini kullanıyor HD6950 kartta
  • Çok teşekkür ederim hepinize :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.