Şimdi Ara

Monitöre Görüntü gelmiyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün Arkadaşlarla pes oynicaktık bende pc yi tv ye bağladım görüntü çıkışlarında Dvı'dan hdmi olarak yaptım sorun yoktu daha sonra pc yi kapattıktan sonra normal monitöre geçicektim ama görüntü bi türlü gelmedi bağlantıyıda şu şekilde yaptım;Dvı dönüştürücü ile VGA Bağladım VGA'girişli monitörüm olduğu için,daha sonra görüntü gelmedi, ve şuan onboard üzerinden yazıyorum.Sürücülerim de Güncel.
    Yardımlarınızı Bekliyorum lütfen Acil olarak

Sistem:Gtx 750 Zotac (Ti modeli değil)-G3258 3.6Ghz-Gıgabyte H81M-DS2 Anakart-2 Kanal Üzerinden 8Gb Ram 1333Mhz Cl9-İşletim Sistemi Windows 8.1Pro

• islam.123 kullanıcısına yanıt
    vga iyi takıyormusunuz acaba monitörün
  • patren kullanıcısına yanıt
    evet
    Takıyorum Ve Hepte Aynı Şekilde oldu Ve Bu Sorun daha Öcleki Günlerdede oluyo Yani Takıp çıkarınca gelmiyodu Ancak pcyi kapatıp bekliyodum o zaman ama bu sefer olmadı :(
    ekran kartı vga soketi bozulmuş olabilir
    Dönüştürücüyü mü kast ettin yoksa vga kablosunumu ? Bu arada ekran kartında problem olabilirmi ?
    evet ya kablo bozulmuş yada ekran kartında problem olabilir farklı dönüştürücü ile denemeye çalışın
    Peki Teşekkür Ederim :)
    Dönüştürücüyü değiştirdim ve çalıştı ancak yine aynı sorun var şuan onboard dan yazıyorum ve pc açıldığında Windows Kurtarma Seçenekleri Çıkıyor Yardımcı olursanız Sevinirim.
    format atın biosu güncelleyin
    Format Atmak Yerine Windows 10 a geçiş yapsam olur mu ? Şuan kullandığım Windows 8.1Pro Sahte ancak elimde windows 7 home cd-key i var bununla windows 10 u lisanlayabilirmiyim ?
    Bu arada Ekran kartına Güç Geliyor Yani Fanlar Filan Çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islam.123 -- 31 Ekim 2015; 21:43:16 >
    temiz bir fomat atın win10 günceleme olarak geçmeyin yine düzelmezse büyük bir yerde sağlam bir bilgisayarcıya gidin güvenilir
    Şuan yaklaşık 2 saattan beri bilgisayar kapalı ve şimdi ekran kartını çıkarıp taktım düzeldi ancak yine olabilir inşallah olmaz ve hala neden olduğunu öğrenemedim sizin bi tahmininiz var mı ? Virüs bulaşmış olabilirmi ?
    valla tahmin etmek zor virüs bulaştı sanıyorsanız temiz bir format çekin o şıkkı elemiş olursunuz hem virüsü
    ve aleyküm selam

ben de de bazen oluyor hdmı dvı alınca yapıyor özellikle win 8.1 yüklü sistemde ama sanırsam ekran kartın dvı led tv hdmı olunca çok oluyor bunda direkt hdmı hdmı geçince yapıyor
    sebebini bilmiyorum bende 2 veya 3 sefer reset atınca ekrana görüntü geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 4 Kasım 2015; 4:01:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.