Şimdi Ara

Monitor tavsiyesi VG248QE - XL2430T

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUS 24" VG248QE - BenQ XL2430T Arkadaşlar pek bir bilgim yok ikisinden birini almak istiyorum . Asus 1300TL - BenQ 1800 bu kadar fark neden var. İkisinden birini alacak bütçem var siz hangisini tavsiye edersiniz. Yardımlarını için teşekkür ederim şimdiden.

• Sistem nedir? Amd ekran karti varsa hicbirini almayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 980ti hocam
  • [Mb] kullanıcısına yanıt
    Valla benq da bir cacik yok gibi duruyor. Bende anlamadim fiyatin sebebini. Vg248qe cok populer bir monitör. 144hz icin en uygun fiyatli ve fena da olmayan bir üründür çünkü. Kullaniyorum da zaten. Öneririm.

• Teşekkür ederim hocam. Fark az değil gerçekten birde en ucuza bulduğum fiyatları yazdım. BenQ biraz araştırdım yorumlar çok olumlu gözüküyor ama 500 tl farka değer mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Mb] -- 8 Nisan 2017; 22:35:6 >
    Valla ben olsam hayatta almam. Hatta 900 tl civarina vg248qe yi 2. El alirdim yerinizde olsam. Ben de komple sisteme dahil ikinci el olarak aldim. Monitörlere verilen paralara içim aciyor biraz. Televizyon fiyatlarina geliyorlar. Hak ettiklerine hic inanmiyorum.

• Sanırım bende öyle yapacağım aradaki fiyat farkı aşırı fazla . BenQ kullanan bir arkadaş olsa keşke daha net bilgi sahibi olurduk
    Tonla vg248qe kullanan cikabilir. Ama o benqlardan cok az vardir. Dedigim gibi vg248qe populer bir monitor.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırdır ne oldu
    Arkadaş haklı popülasyonu yüksek bir monitör. Girdim baktım aynı model benimkiyle ondan sırıttım :D tavsiye ederim güzel monitör. Dolar 2.5 civarıyken 850 liraya falan almıştım zamanında vatandan. Şimdi uçmuş fiyatı. Ama yine de en f/p 144Hz budur sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus kullanıyorum 3 seneyi doldurdu diğer 144lerden farkı yok yani sağlam ve kaliteli öneririm her türlü. O kadar fiyat farkı vermene hiiiiç gerek yok.

• Teşekkürler bende Asus alacağım kararımı verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Arkadaş haklı popülasyonu yüksek bir monitör. Girdim baktım aynı model benimkiyle ondan sırıttım :D tavsiye ederim güzel monitör. Dolar 2.5 civarıyken 850 liraya falan almıştım zamanında vatandan. Şimdi uçmuş fiyatı. Ama yine de en f/p 144Hz budur sanırım

Ne hallere geldik şu monitörü 840 tl ye almışım tam 4 sene önce bu ay şimdi sistemi yenilemeye korkuyorum her şey ateş pahası 4 sene önce 160 tl ye aldığım ramleri 270 aldım 1 hafta önce

Monitöre gelirsek gercekten tavsiye ederim herseyiyle kaliteli

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, daha geçen sene 850 evo 250gb ı 270 liraya almıştım şimdi 400 küsür olmuş oha dedim ya. Doların 2 olması gerek en fazla. Bu hale gelmemesi gerekirdi işlerin, millet nasıl oluyorsa sorun yokmuş gibi alışveriş yapıp konuşuyorlar bi de

O degilde o ramler patlamasin hocam 1.65 volt nedir? O kadar dolarlari saymissiniz rame. En azindan satin aldigimiz mali uzun omurlu kullanmaya calisiyoruz. 2 ram parasina ram alip 2 yilda bozulacak sekilde zorlamiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 9 Nisan 2017; 12:59:43 >
  • Ramlere kaç dolar saydım ondan bahsettim mi hiç :D ayrıca bu ramler hakkında bilginiz yok sanırım. Gskill in özel ramleri. Xmp profili sağlıyor bunu. Yani gskill kendisi ayarlamış 2400mhz de 1.65v da çalışıcak şekilde. Zorlama falan yok yani ben extra bişey yapmadım. Sıkıntı yok sonuç olarak olması gereken şekilde 3 yıldır kullanıyorum.
    Edit: ramler ddr3 bu arada belki onu karıştırdınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 9 Nisan 2017; 13:06:37 >
  • 1.65 volttan bahsediyoruz Allah askina. Iciniz rahat mi cidden boyle? Oyleyse eger bir arastirin derim. Ddr4 ramlerin guvenilir voltaj limiti 1.35 volttur. Ddr3 diye belki 1.4 e kadar cikiyordur onlar. Daha fazlasi olamaz. Tehlikeli sularda yuzuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 9 Nisan 2017; 13:11:53 >
  • Tahmin ettiğim olay olmuş :D son mesajımın edit ini okuyun

Siz de benim edite bakin hocam sonradan fark ettim de o kadar olamaz. Islemcilerin nesillerdir guvenilir voltaj araliklari az cok benzer. Ddr3 lerin boyle ucuk bir farki olacagi pek mantikli gelmiyor. Bakmadim ama inanasim gelmiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.