Şimdi Ara

Monitör standı yamuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
47
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 9 aydır north bayou H180 monitör standını kullanmaktayım. Sağ tarafta 32", sol tarafta 24" monitör takılıydı. Bugün fark ettim stant hafif sağa doğru yatmış. 32" monitör daha ağır olduğu için denge sağlanmıyor sanırım. Açıkçası bir sakatlık olur diye korktum sizlere danışmak istedim. 24" monitörü söküp sol tarafa 27" monitör taktım. Daha dengeli olsun diye ama hala sağa doğru hafif yatık. Bir sakatlık çıkma ihtimali var mı? Tavsiye olarak ne önerirsiniz? Aklıma sol tarafa 1 kg dambıl koymak geldi ama maksimum taşıyabileceği ağırlık 9 kilo olarak gözüküyor. Şu an iki monitörün ağırlığı 8.5 kiloya yakın. Bundan dolayı dambıl işi de olmaz.

Bunun dışında bu stant açıklamasında önceden 32" e kadar destek yazıyordu fakat şu an baktığım zaman 27" olarak gözüküyor. 32'yi 27 olarak değişmişler sanırım. Acaba çok fazla mı sorun yaşayan oldu anlamadım. Sizlerden akıl fikir bekliyorum. Gece gece moralim bozuldu bu durumdan ötürü. Monitörleri kendi ayakları ile kullanmak istemiyorum. Stant ile çok daha rahatım. Bir çözüm üretebilirsek çok sevineceğim. Şimdiden teşekkürler.

Monitör standı yamuldu

Monitör standı yamuldu

Monitör standı yamuldu

Monitör standı yamuldu

Monitör standı yamuldu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Yardımcı olabilecek yok mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.