Şimdi Ara

Monitor Audio (MA) Başlığı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
30
Favori
163.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir yorum gelmedi, ben burada gidip Marantz PM7001'i kapip geldim. Iki seneden biraz az kullanilmis gercekten temiz bir cihaz goruntude. hani sifir alip gelsemde daha farkli gozukmezdi. hoporlor olmadigi icin bir test yapamadik sadece elektrik gelip gelmedigini kontol ettik. umarim sorun cikmaz.. iste ilk fotolor ;

Monitor Audio (MA) Başlığı

kutu, kumanda, manual muhafaza edilmis. PM7001 bir onceki seriden oldugu icin yeni Marantz'lar gibi hatlar kivrimli degil ;

ve su an icin Marantz takim tamamlandi. AVR, stereo ve DVD/SACD player. bu gecici bir yerlesim;

simdi bunlari nasil birbirine baglayacagim ona bulmam lazim ????

ondan sonrada yan yana AVR ve Stereo'in Stereo performansini test edebilecegim.

quote:

Orijinalden alıntı: archer75

ikinci el Marantz PM7001 buldum, soylendigi gibi temizse gidip yarin alacagim. Boylece stereo olayina bir giris yaparim ilerde butceye gore baska birseyler bakarim. ne bende ne satan arkadasta hoporler var, sadece elektrik gelip gelmedigine bakabilecegim. Dikkat etmem gereken baska noktalar varmidir?

• quote:

bir yorum gelmedi, ben burada gidip Marantz PM7001'i kapip geldim. Iki seneden biraz az kullanilmis gercekten temiz bir cihaz goruntude. hani sifir alip gelsemde daha farkli gozukmezdi. hoporlor olmadigi icin bir test yapamadik sadece elektrik gelip gelmedigini kontol ettik. umarim sorun cikmaz.. iste ilk fotolor ;

kutu, kumanda, manual muhafaza edilmis. PM7001 bir onceki seriden oldugu icin yeni Marantz'lar gibi hatlar kivrimli degil ;

ve su an icin Marantz takim tamamlandi. AVR, stereo ve DVD/SACD player. bu gecici bir yerlesim;

simdi bunlari nasil birbirine baglayacagim ona bulmam lazim ????

ondan sonrada yan yana AVR ve Stereo'in Stereo performansini test edebilecegim.

quote:

ikinci el Marantz PM7001 buldum, soylendigi gibi temizse gidip yarin alacagim. Boylece stereo olayina bir giris yaparim ilerde butceye gore baska birseyler bakarim. ne bende ne satan arkadasta hoporler var, sadece elektrik gelip gelmedigine bakabilecegim. Dikkat etmem gereken baska noktalar varmidir?

AVR den front pre-out tan stereo ampliye çıkış yapabilirsiniz. DVD/SACD arkasında ne tür bağlantılar var paylaşırsanız önerebiliriz. Birkaç farklı ses çıkışı var ise stereo rca yı stereo ampliye bağlayabilirsiniz. Diğer ses seçeneğini de avr ye bağlarsınız. Frontlarıda stereo ampliye bağlarsınız.

Bu durumda dvd seyrederken avr, stereo ampli açık olur, dvd/sacd üzerinden avrye hangi ses çıkışı bağlı ise o aktif olur. Müzik dinlerken avr kapalı, stereo ampli dvd/sacd hangi bağlantı ile bağlı ise o seçilir.

• Amfiniz hayirli olsun sayın archer75 iyi günlerde kullanın
  • hemen gostereyim DV6001 baglantilarini.

DV6001 ve AVR'yi HDMI ile baglamak istiyorum.sizin dediginiz gibi stereo dinlemek istedigimde stereo amfi/ dvd playerin acik olmasini. dvd seyrederkende dvd player ve avr'in (stereoda acik olmak durumunda sanirim) acik olmasini istiyorum.
  • tskler. sizde PM7001 kullaniyorsunuz imzaniza gore. nedir yorumlariniz?

quote:

Orijinalden alıntı: gezgin16

Amfiniz hayirli olsun sayın archer75 iyi günlerde kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archer75 -- 26 Mayıs 2010; 18:27:26 >
  • Yaklaşık iki aydır kullanıyorum benim ilk amfim başka amfi kullanmadım çok şey söyleyecek tecrubeye sahip değilim, ancak dinlediklerim icinde bana daha doğal ve yumuşak geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezgin16 -- 26 Mayıs 2010; 19:00:19 >
  • quote:

hemen gostereyim DV6001 baglantilarini.

DV6001 ve AVR'yi HDMI ile baglamak istiyorum.sizin dediginiz gibi stereo dinlemek istedigimde stereo amfi/ dvd playerin acik olmasini. dvd seyrederkende dvd player ve avr'in (stereoda acik olmak durumunda sanirim) acik olmasini istiyorum.

Film seyrederken,

DVD - HDMI - AVR - Front pre-out - Stereo ampli - Hoparlör

Müzik Dinlerken

DVD - stereo rca - Stereo ampli - Hoparlör

bu durum stereo dinlerken avr açık olmasına gerek yok. Ayrıca sacd playerın dacı avr ninkinden muhtemelen daha başarılıdır diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdundar -- 26 Mayıs 2010; 20:55:53 >

• @archer75

7001 hayırlı olsun keyifle dinle..
    7001 in CD playerı yok muymuş satanda,
    kaynak olarak DVD player olmasa keşke müzik için.
    DAC, PC transport vs düşünüyorsan başka tabii...

Edit : DVD player SACD player mış aynı zamanda
    ancak performansı hakkında bir fikrim yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pistole -- 26 Mayıs 2010; 19:48:54 >
  • @pistole, tskler. CD playeri yoktu (veya satmisti daha onceden). su asamada elimdeki DVD/SACD playeri kullanacagim, normal bir DVD player'dan daha iyi ses verecegini dusunuyorum. ileride belki CD player ilave edebilirm.

quote:

Orijinalden alıntı: pistole

@archer75

7001 hayırlı olsun keyifle dinle..
    7001 in CD playerı yok muymuş satanda,
    kaynak olarak DVD player olmasa keşke müzik için.
    DAC, PC transport vs düşünüyorsan başka tabii...

Edit : DVD player SACD player mış aynı zamanda
    ancak performansı hakkında bir fikrim yok...
  • @kundar, baglantilari soylediginiz sekilde yaptim. teorik olarak haziriz, elimde kolon olmadigi icin testini yapamiyorum su an. artik haftaya bakacagim. bu arada hosuma gitmeyen stereo ve avr ayni anda acilip kapaniyor kumandadan gonderilen komuta gore. buna bir cozum varmi bakacagim ama sadece muzik icin kullanildiginda avr yi manuel kapatmak gerekecek. bu arada su anki kalici yerlesimi yaptim ;

yardimlar icin tekeskkurler.
  • quote:

@kundar, baglantilari soylediginiz sekilde yaptim. teorik olarak haziriz, elimde kolon olmadigi icin testini yapamiyorum su an. artik haftaya bakacagim. bu arada hosuma gitmeyen stereo ve avr ayni anda acilip kapaniyor kumandadan gonderilen komuta gore. buna bir cozum varmi bakacagim ama sadece muzik icin kullanildiginda avr yi manuel kapatmak gerekecek. bu arada su anki kalici yerlesimi yaptim ;

yardimlar icin tekeskkurler.

Güle güle kullanın. Hoparlörler gelince sonuçları yazarsınız...

• evet ya oyle olmus

quote:

Orijinalden alıntı: väliaikaista

@archer75, ma topiğini marantz topiğine çevirdiniz .
    Şaka bir yana ben pl300 leri marantz sr8500 ve musical fidelity a3.2 power anfi ile kullanıyorum, çok memnunum, marantz iyi seçim.

• sn archer rx8 lerin resimlerini merakla bekliyoruz sanırım henüz ulaşmadılar size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezgin16 -- 30 Mayıs 2010; 16:25:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin16

sn archer rx8 lerin resimlerini merakla bekliyoruz sanırım henüz ulaşmadılar size

yeni ulastilar yalniz teslim alirken cok kisa bir test yapilip tekrar ambalajlandi. nedeni ise onumuzdeki iki ay is seyahatleri yuzunden sadece 2 hafta kadar evde olmam ve hemen nihayetinde evin tasinmasi. durum boyle olunca ancak Eylul'de kurup dinlemeye baslayacagim. ama bir resim gondereyim ;

resimi rotate etmeme ragmen, imageshack a yukleyince yukaridaki hali aliyor.. altaki kopuk cikmadigindan dolayimi bilmiyorum ama kolonlor hic bas vermedi, yoksa pisme suresi mi ile alakali baska birsey mi var bilmiyorum ama tam duzgun bir yerlesim yapmadan anlasilmayacak. MA'da bas olmamasi imkansiz..

Su an icin arkalar icin aldigim R90HD'leri one bagladim bu kisa surede onlarla idare edecegiz. boyutuna gore gercekten basarili. kisa surede dinledigim RX8'den basarili
    onlarinda da gorunusu;

guzel caliyorlar sanirim stereo amfinin faydasi.

• Güle güle kullanın çok şık görünüyorlar
  • tskler. tam kurulum oldugu zaman tekrar resimleri paylasirim.
  • İyi günlerde kullanın. Çok şık ve kaliteli hoparlörler. Kutu içeriğinde orijinal ayakları da vardır sanırım.
    Darısı başımıza.
  • tsk ederim. evet kutu icersinde ayaklar mevcut. bir an once yerlesik duzene gecmek icin sabirsizlaniyorum. bu arada alamadigim RX sub'i alsammi yoksa daha ileride ikinci el herhangi bir sub mi alsam kararsiz kaldim ???

quote:

Orijinalden alıntı: family guy

İyi günlerde kullanın. Çok şık ve kaliteli hoparlörler. Kutu içeriğinde orijinal ayakları da vardır sanırım.
    Darısı başımıza.
  • arka R90HD'ler icin siva alti kablolama yapilacak. Hangi marka ne tip kablo ve nerden alabilirim? metresi ne kadardir? siva alti dosemede dikkat edilmesi gerekn hususlar varmi?
  • Arkadaşlar bende dün RX8 alarak yeni bir perde açtım, sabah kurdum ve yakmaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezgin16 -- 6 Haziran 2010; 21:52:37 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.