Şimdi Ara

Monitor Audio (MA) Başlığı (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
30
Favori
163.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim haklısın. Bayadır arıyorum bulamıyorum. En son buraya yazayım dedim. Surround işimi görmez. Beklemeye devam Belki birinin aklını çelebiliriz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Sony str-dn1080 veya Denon X3500h ile Bronze 2 sistemi kurmayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Stereo sistemim içinde kullanacağım.
    Cevaplarınız için teşekkürler.

• Bu MA RX FX surroundlardan bir dönem ben de kullandım. Çok iyidir. Duvara tam oturur kancaları sayesinde kolaylıkla duvara monte edilir. Arkada bipolar dipolar ayarı vardır. Çok da etkili ses düzeyine sahiptir.

• Silver serisi bookshelf satan varsa görüşelim

• ma rx silver w12 woofer arıyorum siyah renk satmayı düşünen varsa özel msj atsın(piano black olmaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 29 Mart 2020; 0:26:35 >
  • MERHABA HOBİDAŞLAR:

kendime sinema sistemi kuracaktım fakat önemli sepebi olan bir kararla vazgeçtim. o yüzden monitör audio rx 8 hoparlörümü satıyorum. ürün çok temizdir. benden önceki sahibide cok temiz kullanmış allah için. 2400km yol kateddim otobüsle gittim geldim. fiyatı özelden konuşuruz resimde atarım.
  • rx 8 lerimi satmaktan vazgeçtim. rx center ve rx surround ihtiyacım. satmak isteyenler özel mesaj dan ulaşabilirseniz. teşekkürler.
  • Siyah Lake Silver 2 hoparlörlerimi satiyorum arkadaslar, dusunun olursa mesaj yazabilir. Kutulu ve az kullanilmistir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silver 300 kullanan var mı aranızda acaba? Radarımda olan bir hoparlör.

• Elimdeki Focal Aria 936 yı sattım. Şu an birkaç alternatif var Monitor Audio silver 500 veya yeni çıkan Wharfedale evo 4.4 serisi veya B&W 603 s2 Anniversary Edition yada 703 s2. Şu pandemi bir geçsin gidip test edip öyle almak istiyorum.

• Birkaç aylık monitor audio silver c350,silver 100,silver fx (siyah ahşap kaplama)doğru düzgün dinleyemedim bile satılıktır kutusu ve tüm içeriğiyle birlikte verilecektir ilgilenenler ulaşabilir

• Elimde bir çift MA Shadow 50 on wall sinema hoparlörü var.

Kutusundadır. Sadece denemek amaçlı çıkarıldı daha sonra surround olarak mekana büyük geldiği için MA Shadow 25 modeli kullanıldı.

Uzun bir süredir belki ileride kullanırım diye saklıyordum ama sanırım ihtiyacım olmayacak.Fazlalıktan satışa koydum. Malum sitede ilanı da mevcut.

Ben halen üç ön 4 de surround olmak üzere 7 adedini kullanmaktayım.

Monitor Audio meraklılarına buradan da duyurayım istedim.

On wall sinema hoparlörü ya da duvardaki TV nize ek bir hoparlör olarak kullanmak isterseniz hem duvarda çok şık duruyor hem de performansı tatmin edici düzeyde. Hele ki iyi bir sub ile de eşlerseniz çok iyi olacaktır.

• Rx Center siyah ve Radius 90 siyah (ayakları ile) ilgilenen varsa satılıktır. Radiusları koymadım ama malum sitede center ilanım duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bwhiteshark -- 9 Eylül 2021; 22:14:31 >
  • Silver rx2 raf tipi hoparlörün perdelerine ihtiyacım var. Nasıl bulabilirim acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.