Şimdi Ara

Moleküler Biyoloji Ve Genetik Okuyan Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, kuzenim bu sene mbg yazmayı düşünüyor benden fikrimi istedi.Okuyan arkadaşlarım var onlara ulaşabilirsem soracağım ulaşırsam onları seninle de konuştururum kafandaki sorular cevap bulur demiştim.Fakat okuyan arkadaşlarıma ulaşamadım ve puanların açıklanması-tercih yapma dönemine az kaldı.Aramızda okuyan, çok iyi bilgisi veya tanıdığı olan varsa benimle iletişime geçebilir mi rica etsem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up bende merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben okumak isterdim. ama zor iş türkiyede
  • lisedeyken okumayı çok istediğim bölümdü biyoloji öğretmenim Türkiye'de iş bulman zor olur felan demişti. Ama bence yavaş yavaş gelişiyor ülkemizde mbg
  • Aç kalırsın

• Yurt dışı fırsatın varsa iyi.

• Sadece boun odtü ve bilkente gibi yerlerde okunabilecek bi bölüm. Ülkede iş sıkıntısı var yurt dışı veya akademisyenlik kalıyor geriye.
  • Çöp

• Iyi universitede okursan yurtdisina cikabilirsin ama Türkiyede yapıcam derseb olmaz o!!!

• bölümdeki ilk 3 yurdışında rahat yaşar gerisi işsiz.en tepedeki bir kaç üniversite durum farklı tabi
  • Yurtdışında tıptan bile revaçta ancak turkiyede birseycik olmazsın tercih dönemimde bende araştırmıştım , boğaziçi mezunu bile açıkta kalıyorsa ne diyeyim ama yinede sana bağlı yok ben yazicam yurtdışına acilacam diyorsan üniversite de pek gezip tozmaman en iyisi olman lazım ki yurtdışında adam akıllı eğitim alabilesin eğer çalışırsan hicbir meslek de ac kalmazsın , kafan su yapıdaysa ben sınıfı geceyim yeter ortalamanın bir önemi yok diyorsan yazma ki zor bölüm yaz bir mühendislik devam et

• Boğaziçi'nde okuyan arkadaşım epey övüyordu.
    Yurt dışına çıkma imkanı en çok olan bölümlerden biri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.