Şimdi Ara

ModNation™ Racers 'BETA KEY'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
9.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MODNATION™ RACERS

Beta

Konu devamini takip ederseniz, Beta key veren siteler ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 19 Aralık 2009; 13:24:17 >

• Haber için teşekkürler.. Ben kaydımı yaptırdım.. İlginç bir oyuna benziyor.. Büyük ihtimal Little Big Planet gibi çok uzun ömürlü ve eğlenceli bir oyun olacak..
  • Ben de kaydımı yaptırdım.Teşekkürler
  • bende kaydoldum beleş oyuna devam vallahi elimdeki kutulu oyunları (fifa 2010 hariç) bir kenara koydum BF beta, mag beta falan dalıp gidiyorum
  • E3 demosu çok güzeldi bakalım nasılmış...
  • Arkadaşlar kayıt oldum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 8 Aralık 2009; 7:40:15 >
  • Bende kayıt oldum. Oyun süpermiş.
  • yazılayım hemen, teşekkürler..
  • sağolasın
  • bu kesin olarak betaya girme hakki vermiyor buraya yaptiginiz kayitla cekilise katiliyorsunuz, sansiniz varsa gonderiyorlar...

quote:

...for a chance to win an Online Beta Voucher Code! Randomly selected registrants will be emailed their voucher codes on December 17th*.
    (If you registered before 12/3/2009 you are automatically in!

eger 3 araliktan once kayit yaptirdiysaniz kesin olarak betaya hak kazandiniz ancak aralik 3'ten sonra kayit yaptiran arkadaslar sanslari varsa giricekler, yada qore uyesi iseniz veya aralik ayi qore online magazini satin alirsaniz yine kesin olarak betaya girebilirsiniz fakat onun icinde belli bir tarihe kadar almis olmaniz gerekiyor, hepinize bol sanslar betaya girenler Pixolator psn adresinden beni eklesin beraber yarisiriz veya yaptigimiz parkulari paylasiriz, ben kesin olarak betada olucam durumu kesinlesenler ekleyebilirler

• Bunun betasınıda kaçırdık desenize, tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyoruz
  • Bu oyun ilgi alanıma giriyor işte.Gerekirse aralık qore sayısını alırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Bu oyun ilgi alanıma giriyor işte.Gerekirse aralık qore sayısını alırız...

onun icinde belli bir tarihe kadar almis olmaniz gerekiyor. demiş spy ,almak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U_şen -- 8 Aralık 2009; 10:34:22 >
  • Yok olm qore aralık sayısına 3 dolar verdin mi betayı cebinde bil.. 3 aralık parayı vermeyenler için.Parayı verdin mi düdüğü çalıyorsun..
  • Bu ne lae lbp'nin araba yarışı versiyonu gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bu ne lae lbp'nin araba yarışı versiyonu gibi

lbp'nin yandan yemişi. canı sıkılan sakboylar ehliyet almış gibi düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 8 Aralık 2009; 10:56:44 >
  • Crash Team Racing & Little Big Planet karışımı olmuş.
  • Teşekkürler bütün betalara katılan tok gözlü ben! bunu da kaçırmicak
  • Zevkliye benziyor!
    Bende kayıt oldum!
  • Haber için teşekkürler.

Şanslıysak oynarız inşallah. (:
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.