Şimdi Ara

Modem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yan komşumdan interneti wifi agiyla cekiyorum fakat çok yavaş
    Ps4 tablet ve telefonumdan nete bağlanıyorum ps4 şu aralar hiç baglanmıyo desem yeridir.
    Planım yan komşumdan neti kabloyla alıp kendi evimde kendi wifi ağımı kurmak ps4ü kabloyla bağlamak istiyorum bunun için uygun fiyatlı bi modem öneriniz varmıdır?
    Yada farklı bi sistem öneriniz varmıdır?
    Kablosuz alip alacagim cihazdan kabloyla ps4e verebilirsem benim icin cok daha kolay olur
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djtheclam -- 27 Eylül 2014; 15:10:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• djtheclam kullanıcısına yanıt
    airties 5342, 5343, 5443 saglam cihazlar. komsudan cekcegin kabloyu tak bir porta. kalan 3 porttan kablolu cıkıs alırsın. wifi de istedigin kadar bağla. ufak bi ayar gerekicek tarif ederim cihazı alırsan eğer burdan haber verirsin
  • Haber vericem hocam çok teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtheclam

Arkadaşlar merhaba yan komşumdan interneti wifi agiyla cekiyorum fakat çok yavaş
    Ps4 tablet ve telefonumdan nete bağlanıyorum ps4 şu aralar hiç baglanmıyo desem yeridir.
    Planım yan komşumdan neti kabloyla alıp kendi evimde kendi wifi ağımı kurmak ps4ü kabloyla bağlamak istiyorum bunun için uygun fiyatlı bi modem öneriniz varmıdır?
    Yada farklı bi sistem öneriniz varmıdır?
    Kablosuz alip alacagim cihazdan kabloyla ps4e verebilirsem benim icin cok daha kolay olur
    Şimdiden teşekkürler

bütçe 150 olursa N14U

100 olursa 5343 al
  • +1 arkadaşa katılıyorum
    parayı veren düdüğü çalar.
    Airties 5650 al
    AIR 5341 'de olur. Bütçe düşükse. 4 portlu kablosuz modemdir normalde. İçinde DHCP yi kapatıp AP moduna alabilirsin.

http://www.teknosa.com/urunler/125430316/airties-air5341-wireless-modem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.