Şimdi Ara

Modem mi yoksa Router mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zyxel-vmg3312-b10b marka TTnet'in taahhütü ile aldığım modemi kablosuz kullanamıyorum. Gece internet kesintisi oldu, fabrika ayarına dönüş yaptım sabah gün içinde şifre ve ağ adını güncelleyim derken güncellenmedi sonrasında da bir daha interneti kullanamadım. Ethernet ile bağlanıyorum fakat wireless olarak ağ adını görüyor fakat "kablosuz ağ hatası" diyerek bağlanmıyor.

Sizce yeni bir modem mi almalı yoksa router mı bağlamalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim...

• bütçenize göre yeni bir modem almanızı tavsiye ederim..

Zyxel-vmg3312-b10b'den en kısa zamanda kurtulmanızı dilerim...
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Modem konusunda biraz cahilim açıkçası, sizinde tavsiye ettiğiniz modemler varmıdır? Sanırım aynı modemden sizde biraz müzdaripsiniz anlaşılan.
  • Arkadaşlar yeni modem alacağım. Pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. 35 mbps hız alacağım. İss konusunda tam karar vermedim. 11.11de n11 kuponuyla iyi fiyata getirirsem almayı düşünüyorum. Neler tavsiye edersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: düş hekimi

Arkadaşlar yeni modem alacağım. Pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. 35 mbps hız alacağım. İss konusunda tam karar vermedim. 11.11de n11 kuponuyla iyi fiyata getirirsem almayı düşünüyorum. Neler tavsiye edersiniz
    Tenda v1200

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IronyOfFate kullanıcısına yanıt
    o konuda forumda yazılarım bile var :D
    https://forum.donanimhaber.com/zyxel-vmg3312-b10b-ile-sorun-yasayanlar-icin-tavsiyeler--128174988

modemden kurtulalı epey oldu :D

şimdi kullandıgım modem bu ısterseniz siz de inceleyin ;
    https://forum.donanimhaber.com/tenda-v1200-broadcom-islemcili-vdsl-modem-ana-konu--140721820

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Bende bu modemi görmüştümde pek düzgün bi rehber niteliğinde bir video veya konuya rastlamadığım için güvenemedim. Ama büyük ihtimalle bu modemi alacağım alıncada arayüz için sizin konudan biraz istifade edeceğim gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.