Şimdi Ara

modem arızalı mı acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim sorunum aynen şöyle : yaklaşık 1 haftadır adsl kullanıyorum. (tabi buna kullanamak denirse) internetim durduk yere gidiyor üstelik tüm ledler yanıyor. modeme ping atıyom cvp sız. bi kaç kez kapatıp açıyom. şansıma bazen açılıyo. açıldığı zaman bile direk bağlanamıyorum. önce şöyle bi adsl kurulum sihirbazını çalıştırmam gerekiyo. yani modem konfigürasyonlarından tekrar isim, kullanıcı ıvır zıvır ları girmem gerekiyo. ondan soora kullanabiliyom ancak. ( bu arada bu ayarlardan soora elbetteki kaydediyorum.) ama yarım saat 1 saat soora gene ledler açık ama bağlantı kopuyo (modemle ilişkim kesiliyo) bazen de hiç açılmıyo kayıttan sonra otomatik aç kapa yaptığı zaman ışık mışık hepsi gidiyo bi power ledi yanıyo okadar. garantiye götürdüm adamlar bi denedi trak çalıştı. bide rezil oldum :) neyse varsa bi çaresi bi el atsanız size zahmet yoksa ben bu kutuya el atacam :))
    ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler... ( modem inca-201 )

• arkadaşım bilgisayarın toparaklamasını kontrol et.

kaçak varsa modeme zarar verebiliyor aynen bende oldugu gibi. ethernet yada usb nin toprak hattındna etkileniyor. çünkü adsl topraksız cogu.
  • dns cache bak cache virüs girmiş olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.