Şimdi Ara

MODEM ARIYORUM DESTEK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar iki katlı evim var ve şu an kullandığım modem 8 senelik. yeni bir modem almak istiyorum ama iki kata da etki edecek modem arıyorum. çekim kalitesi güçlü uzun zaman dayanacak modem lazım önerisi olan var mı?

• Umarım aradığınız çözümü bulursunuz. Konuyu bende takip etmek isterim. İki katlı evler için kuvvetli wifi si olan modem güncel bir sorun. Denemiş yada kullanmakta olan arkadaşlardan çözüm önerileri gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keenetic tavsiye ederim, güçlü antenleri ve amfileri sayesinde uzak mesafelerden bile yüksek hızlar verebiliyor.

• 2 kat için çapraz konumlandırma ile 2 cihaz kapsama alanını oldukça genişletecektir.

Tek cihaz ile iki katta beklentinizi karşılayacak bir ürün bulmak zordur. Burada binanızın duvar kalınlığı gibi baş etken ile diğer engelleyicileri de düşünmek gerekir.

• merhabalar, zyxelin vmg3625 t50b modelini düşünebilirsin. Dual band olması ve 1200 mpsye kadar veri aktarım hızı olması gayet güzel. 2 katlı evler için kullanan çok var yorumları çok iyi ve rang konusunda baya gelişmiş. Kendimde kullanıyorum 140 metre kare evimde gayet güzel çalışıyor. 30 mps hız kullanıyorum mutfakta olmama rağmen 29 u görüyorum şiddetle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EfsaneFenomen E kullanıcısına yanıt

Tam Fenomen durup durup T50B önermesi ile çıktın piyasaya..

Ama şunu görünce şaşırdım. t50b iyi yorumlar duyduğum kadarı ile memnun olmayanlar da mevcut. Ama bu cidden şaşırtıcı.

https://forum.donanimhaber.com/turknet-uzerinden-satin-aldigim-zyxel-modem-eridi--148933111-2

•   

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.