Şimdi Ara

Model quadcopter (yardım lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Gökhen (4 mesaj) ozankilic (1 mesaj) 53_ekrem (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    137 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar hobi olarak uçurmak için maximum 200-250 tl arası 4 pervaneli olan modellerden(sanladığım kadarıyla quadcopter diye geçiyor) almak istiyorum. Ancak bu konuda hiç bilgim yok ne model önerebilirsiniz? hangi sitelerden alabilirim paypal hesabım yok yalnızca kredi kartım var. Şimdiden çok teşekkürler

|
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yalnız bazı modeller gördüm avuç içi kadar o kadar minik bişey istemiyorum mümkünse :D
    |
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Eğer öğrenmek içinse şu tarz birşey işini görür . Ayırdığın bütçenin kalan kısmına da bunun yedek parçalarını alırsın. Fazladan batarya alırsın. Parçalar parçalar öğrenirsin.
    http://www.banggood.com/Syma-X5C-Explorers-2_4G-4CH-RC-Quadcopter-Mode-2-With-Camera-p-913827.html
    |
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bugun burdaki bir satıcıdan siparişi verdim bu üründen kargolayacak bugun bakalım nasıl bişey teşekkürler
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    gokhen nerden nekadara aldın ben turkıyede pek satısını bulamadım bıde geldımı quadcopterın nasıl bılgılendırebılırsen cok ıyı olur tesekkurler :)
    |
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://www.sanalpazar.com/Syma-X5c-1-2mp-Hd-Kamera-2.4g-4-Kanal-yedek-Batarya-sfr__isp36623273 link bu arkadaş zaten dhden de kullanıcı adını hatırlayamadım gayet ilgili hızlıca kargoladı. Eger beklerım dersenız çin sitelerinden çokd aha uyguna alabilirsiniz ama
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.