Şimdi Ara

modasaat.com ürünleri hakkındaki şüpheler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sitede ürünlerin tedarik edilmediği gibi sorunları sipariş verdikten sonra okumuştum. Ancak müşteri hizmetlerini arayıp ürünün Pazartesi (dün) kargoya verileceği duyunca için rahatlamıştı. Ancak ürün bugün elime ulaşınca ürünün replika olduğu düşünmeye başladım. Ürün malzeme olarak ne kadar orjinal gibi gözüksede ürünün gün ve krono özellikleri çalışmıyor ! Ayrıca sağ alttaki tuşa basınca yelkovan falan bile ileri geri hareket ediyor .Daha önce 1-2 sahte ürün incelemiş ve aynı sorunları görmüştüm ki elimde bolca orj. ürün bulunduğu için farkı ayırt edebilirim diye düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum ancak ulaşamıyorum şuanda. Bakalım ne yapacağım.

Bu şekilde sorun yaşayanlar ve konu hakkında bilgisi olanlar varsa sevinirim.

Tommy Hilfiger TH1790870 Erkek Kol Saati // aldığım fiyat ekstra %30 daha indirimli idi 275 TL ye gelmişti.

Site linki

• hocam içime kurt düşürdün

tommy nin tedarikçisi kimmiş acaba, garanti kitapçığına bakıp yazabilir misiniz? Orayı arayıp saatin seri numarasından vs orjinalliğini kontrol ettirelim
  • Replika yapan barkoduda kopyalamaz mı Resimler aşağıdaki gibi

http://www.resimupload.net.tr/?di=KHUD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolutions -- 7 Ocak 2014; 14:18:20 >
  • Arkadaşlar aldığım son bilgiye göre konu saatin genel DANDİK liğinden kaynaklanıyormus sanırım. Saatin normal fiyatı 600 TL ve bu krono ve gün tuşları ile zaten bu paradan fazlası etmezmiş hatta bu bile fazla ! Varsa başka benzer durumu yaşayan varsa iletebilir mi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.