Şimdi Ara

Moda sahilinde dans edip kuralları hiçe sayanlara ceza yağdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın koronavirüs salgınıyla ilgili uyarılarını aldırış etmeyen gençler yine dün akşam Kadıköy Moda Sahilinde eğlendi. Müzik eşliğinde dans eden gençler, sosyal mesafeyi hiçe saydı. Sahilde bulunan çoğu kişinin maske takmadığı ve takanların ise çene altlarında olduğu görülürken polis ekipleri 35 kişiye toplam 31 bin 500 TL parası kesildi.

İstanbul Valiliği, koronavirüsle mücadele kapsamında açık alanlarda maske takma zorunluluğu getirmişti.

Koronavirüs salgınına aldırmadan müzik eşliğinde dans eden gençlerin, sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak maske takmadıkları görüldü.Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri yine sahillerde dolaşarak denetim gerçekleştirdi

Polis ekipleri ses ve görüntü kayıtı alarak maske takmayan 35 kişiye toplam 31 bin 500 TL ceza kesildi.  

Bazı vatandaşlar cezai yememek için polis ekiplerine ilginç bahaneler de bulundu.

Bir genç, maskesini düşürdüğünü söyledi. Bir kişi ise sigara içtiği için maskesini çıkardığını belirtti.Burnunu kapatmayan bir kişi ise gözlüklerinin buhar yaptığını öne sürdü.

Alıntı

metni:
    https://www.cnnturk.com/turkiye/moda-sahilinde-dans-edip-kurallari-hice-sayanlara-ceza-yagdi?page=9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam etme şekli:Para cezası

Artık herkesin anladığı dil bu.

• Ödemesinler. Bu ülkede devlete para veren enayilik yapar.

Kendi yoksuluna TEK SEFERLİK 1000 TL reva gören, onu da zenginlere dağıtan devlet. Fahiş fatura göndermeye devam eden devlet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir buyuk cogunlugunu tahsil edemeyecekleri cezalari kesip neden bosuna makbuz israfi yaopiyorlar ben onu anlamiyorum. Buraya yaziyorum AKP gittiginde geriye donuk bu cezalar silinir 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 27 Haziran 2020; 17:14:47 >
  • Arkadaşlar tahsil edemeyeceklerini nereden biliyorsunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.