Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.812
Cevap
94
Favori
251.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese verdiğiniz gibi bana da bir cevap verseydiniz hani...

o kadar da sizi tavsiye ediyorum çevremdekilere.....

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

bende aracımı sattım, eğer yeni aldığım araç LPGsiz olursa, soluğu MOCANda alacağım sanırım...

jetta-golf-civic bu 3 araçtan biri olacak büyük ihtimalle alacağım araç..

bu ara kampanya vs. falan var mı? ona göre acele edeyim...

• Sayın Kocaballi,

Sorunuzu yoğunluğumuz nedeniyle ancak cevaplayabiliyoruz, geciken cevabımız için özür dileriz. Şu anda herhangi bir kampanya uygulamamız maalesef bulunmaktadır. Bununla birlikte, bizleri her zaman çevresine tavsiye eden siz değerli müşterilerimize elbette gereken kolaylıklar yapılacaktır.

Saygılarımızla,

quote:

Herkese verdiğiniz gibi bana da bir cevap verseydiniz hani...

quote:

bende aracımı sattım, eğer yeni aldığım araç LPGsiz olursa, soluğu MOCANda alacağım sanırım...

• iyi günler mocan yetkilileri
    2005 model honda civic sahibiyim
    arabamı 1 ay önce aldım.hemen lpg taktırmak istiyordum fakat işçilik-montaj-marka-müessese önemli olduğu için araştırmam biraz uzun sürdü.
    kütahya tavşanlıda ikamet ediyorum.ütahya ve tavşanlıdaki brc servisleri verdikleri cevaplarla beni tatmin edemediler.
    eskişehir tartarini bayisi ile görüştüm ondan da gerekli ilgi ve cevapları göremedim.
    bugün sizinle telefonla görüştüm. tekrar aradım ama tel.uzun süre meşguldü.
    bir günümü ayırıp firmanızda aracıma montaj yaptırmak istiyorum.
    ankarayı hiç bilmiyorum geldiğim zaman yolda bana yardımcı olabilir misiniz?
    fiyat konusunda da bana (kütahyadan geleceğim) en son yapabileceğiniz fiyatı PMden atarsanız çok sevinirim(300-400tl peşin kalan taksit)
  • Sayın Bedeneğitimci,

Ankara sınırları içine girdiğinizde Firmamız personeli sizi bulunduğunuz yerden alabilir.
    Sızdırmazlık raporunun aracın lpg dönüşümünün yapıldığı il'den alınması gerektiğinden sabah erken saatlerde gelmenizi tavsiye ederiz.
    Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza iletilmiştir.

Değerlendirmelerinize saygılarımızla sunarız.

quote:

Orijinalden alıntı: bedeneğitimci

iyi günler mocan yetkilileri
    arabamı 1 ay önce aldım.hemen lpg taktırmak istiyordum fakat işçilik-montaj-marka-müessese önemli olduğu için araştırmam biraz uzun sürdü.
    kütahya tavşanlıda ikamet ediyorum.ütahya ve tavşanlıdaki brc servisleri verdikleri cevaplarla beni tatmin edemediler.
    eskişehir tartarini bayisi ile görüştüm ondan da gerekli ilgi ve cevapları göremedim.
    fiyat konusunda da bana (kütahyadan geleceğim) en son yapabileceğiniz fiyatı PMden atarsanız çok sevinirim(300-400tl peşin kalan taksit)

• quote:

Orijinalden alıntı: MOCAN OTOGAZ

Sayın Bedeneğitimci,

Ankara sınırları içine girdiğinizde Firmamız personeli sizi bulunduğunuz yerden alabilir.
    Sızdırmazlık raporunun aracın lpg dönüşümünün yapıldığı il'den alınması gerektiğinden sabah erken saatlerde gelmenizi tavsiye ederiz.
    Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza iletilmiştir.

Değerlendirmelerinize saygılarımızla sunarız.

quote:

Orijinalden alıntı: bedeneğitimci

iyi günler mocan yetkilileri

en yakın zamanda (öğretmenim toplantılarım,sınavlarım bittikten sonra) geleceğim allahın izniyle
    forumda olsa bile yardımlarınız için teşekkürler

• Sn. Mocan Otogaz Yetkilisi;
    Öncelikle iyi çalışmalar, müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemeniz ve kaliteli hizmetinizden ötürü gerekli takdiri topladığınız için tebrik ediyorum.
    Forumda sizinle ilgili olarak açılan bu topikteki yazılanların olumlu olmasına istinaden, yakın zamanda sizleri telefonla arayıp aracım için uygun sistem ve fiyat hakkında bilgi aldım. (2009 Focus benzinli 100hp Manuel) araç için uygulanacak sistemin Pipo yöntemi olduğunu ve montajın manifoldu delmeden yapıldığını bildirdiniz. Kısaca sormak istediğim, bu yöntemin manifoldun delinerek yapılan alışılagelmiş montajlara göre avantajı ve 100 TL fiyat farkının olmasının nedeni nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 28 Haziran 2010; 15:25:04 >
  • Merhaba arkadaşlar arabam 2010 Honda civic daha 4000km de yaklaşık 1 ay önce Mocan Otogazda aracıma BRC pipolu sistem taktırmıştım arabamı hep şehiriçi kullandıgım için 2 depo gaz ancak bitti. Yakıt tüketimim şöyle oldu depoyu tam fulledim 37lt gaz aldı ve tam 380km yol gittim. 37/380= 0.097368x100=9.73lt gaz tüketmişim 100km de. Bu değerler zannedersem normal değil mi? Konforun ve ekonominin tadını çıkarıyorum Mocan Otogaza Fatih Bey, Övünç Bey ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. En yakın zamanda ticari amaçlı olmasa bile bir çaylarını içmeye gideceğim.
  • Sayın Tequilas,

Gaz piposu uygulamamızda LPG, yanma odasına en yakın mesafeden ulaşmakta olup bu sayede daha verimli bir yanma gerçekleşmektedir.
    Bu şu demektir, Daha iyi performans, daha stabil enjektör süresi ve sürüş konforu.
    100 YTL fiyat farkı konusunda bir yanlış anlaşılma olduğu kanaatindeyiz, Pipo sisteminde ilave ücret Firma olarak almamaktayız.

Değerlendirmelerinize sunarız.

Saygılarımızla

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Sn. Mocan Otogaz Yetkilisi;
    Öncelikle iyi çalışmalar, müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemeniz ve kaliteli hizmetinizden ötürü gerekli takdiri topladığınız için tebrik ediyorum.
    Forumda sizinle ilgili olarak açılan bu topikteki yazılanların olumlu olmasına istinaden, yakın zamanda sizleri telefonla arayıp aracım için uygun sistem ve fiyat hakkında bilgi aldım. (2009 Focus benzinli 100hp Manuel) araç için uygulanacak sistemin Pipo yöntemi olduğunu ve montajın manifoldu delmeden yapıldığını bildirdiniz. Kısaca sormak istediğim, bu yöntemin manifoldun delinerek yapılan alışılagelmiş montajlara göre avantajı ve 100 TL fiyat farkının olmasının nedeni nedir?

• ARKADAŞLAR HONDA CİVİC 2010 MODELLERDE PİPO SİTEMİ NASIL UYUMLUMU VE BU SİSTEM ARAÇDA ARAIZA LAMBASINI YAKIYORMU?
  • Sayın X_UMUDUM,

Kendi Şirket araçlarımızdan biri 2010 model Honda Civic olup bu araçta da bütün Honda Civiclerde uyguladığımız gibi Pipo yöntemi uygulanmıştır. Araçta arıza lambası yanmamaktadır. Aracımızı inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,

MOCAN OTOMOTİV LTD.ŞTİ.

quote:

Orijinalden alıntı: X_UMUDUM

ARKADAŞLAR HONDA CİVİC 2010 MODELLERDE PİPO SİTEMİ NASIL UYUMLUMU VE BU SİSTEM ARAÇDA ARAIZA LAMBASINI YAKIYORMU?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOCAN OTOGAZ -- 9 Ağustos 2010; 18:47:22 >
  • Selamlar,

araç alacam dedim, Jetta aldım, şansıma üzerinde BRC sistem takılı bir araç buldum.

araca 2A servisi (ankara dışından aldım aracı) 19bin de takmış sistemi, şu an 52binde herhangi bir sorunu yok, 2 yıl/100bin km garantisi devam ediyor.

ancak size getirip bir kontrolünü yaptırmak istiyorum.

Sonuçta sizde 2A servisi olduğunuz için herhalde sorun olmaz değil mi?

quote:

Sayın Kocaballi,

Sorunuzu yoğunluğumuz nedeniyle ancak cevaplayabiliyoruz, geciken cevabımız için özür dileriz. Şu anda herhangi bir kampanya uygulamamız maalesef bulunmaktadır. Bununla birlikte, bizleri her zaman çevresine tavsiye eden siz değerli müşterilerimize elbette gereken kolaylıklar yapılacaktır.

Saygılarımızla,

quote:

Herkese verdiğiniz gibi bana da bir cevap verseydiniz hani...

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaballi -- 10 Ağustos 2010; 16:01:02 >

• Sayın kocaballi,

Yeni aracınızı güle güle kullanmanızı temenni ederiz.
    Kontrol için istediğiniz zaman gelebilirsiniz, siz çayınızı içerken biz aracınızın kontrolünü yaparız.

Saygılarımızla,

Selamlar,

araç alacam dedim, Jetta aldım, şansıma üzerinde BRC sistem takılı bir araç buldum.

araca 2A servisi (ankara dışından aldım aracı) 19bin de takmış sistemi, şu an 52binde herhangi bir sorunu yok, 2 yıl/100bin km garantisi devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOCAN OTOGAZ -- 10 Ağustos 2010; 16:14:57 >
  • Ankarada yaşıyorum, 2003 Model 1.3 Hyundai Accent Milenyum aracıma BRC Lpg sistemi taktırmayı düşünüyorum ancak korkularım ve sorularım var...Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1-Aracıma yapılacak montajda takılan parçalar ne kadar gizlenebiliyor?
    2-BRC enjektörleri emsallerine göre biraz sesli çalışıyor.Bu sorun giderildi mi? Akustik olarak rahatsız olmak istemiyorum.
    3-Sistem için motor vy alt bölüme yapılan montajı mevcut varolan vidalara mı yapılıyor ?Örn: amortisör kules(Gereksiz vidalama ve delmeler hoşuma gitmiyor)
    4-Lpg sisteminin benim arabamda km deki yakıt maliyeti ne kadardır ?
    5-Sistemin sorunsuzluğu nasıldır ? (Sürekli kalibrasyon ayarı yaptırmak istemiyorum)
    6-Hyundai'nin bazı modellerine özel hazır BRC kitleri oluyormuş...Aracıma takılabilecek hazır BRC kit varmı? Yoksa hangi model sistemi önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Sayın Voodoo_xv,

Aracınıza Hyundai için özel olarak üretilen kitlerden uygulanabilir. LPG ile ilgili parçalar mümkün olduğunca gizlenmekte, gereksiz kesme ve vidalama işlemlerinden de kaçınılmaktadır.

Enjektör sesi aracınızın içinde duyulmamaktadır.
    Yakıt tasarrufunuz %42- 45 arası olacaktır.
    Kalibrasyon ayarınız her 10.000 km'de periyodik bakımla beraber yapılmaktadır.

Saygılarımızla,

quote:

Orijinalden alıntı: voodoo_xv

Ankarada yaşıyorum, 2003 Model 1.3 Hyundai Accent Milenyum aracıma BRC Lpg sistemi taktırmayı düşünüyorum ancak korkularım ve sorularım var...Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1-Aracıma yapılacak montajda takılan parçalar ne kadar gizlenebiliyor?
    2-BRC enjektörleri emsallerine göre biraz sesli çalışıyor.Bu sorun giderildi mi? Akustik olarak rahatsız olmak istemiyorum.
    3-Sistem için motor vy alt bölüme yapılan montajı mevcut varolan vidalara mı yapılıyor ?Örn: amortisör kules(Gereksiz vidalama ve delmeler hoşuma gitmiyor)
    4-Lpg sisteminin benim arabamda km deki yakıt maliyeti ne kadardır ?
    5-Sistemin sorunsuzluğu nasıldır ? (Sürekli kalibrasyon ayarı yaptırmak istemiyorum)
    6-Hyundai'nin bazı modellerine özel hazır BRC kitleri oluyormuş...Aracıma takılabilecek hazır BRC kit varmı? Yoksa hangi model sistemi önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

• İlginiz için teşekkürler... Hakkınızda oldukça olumlu duyumlar alıyorum. Müşteri memnuniyeti merkezli çalıştmanız takdire şayan...
    Size son bir sorum daha olacak; Hyundai'ye özel kit takılmasının ne gibi bir avantajı olmakta. Normal serilerinizle , Hyundai kiti kıyaslarsak montaj ve kullanımda ne gibi artıları olacaktır.
  • Sayın voodoo_xv,

Öncelikle hakkımızdaki güzel düşünceleriniz için teşekkürlerimizi sunarız.
    Hyundai özel kitlerinde özel yalıtım malzemesi, anahtar düğmesinde değişiklik ve birtakım özel aparatlar vardır. Montaj açısından kolaylık sağlamakla beraber kullanımda ve sürüş konforunda ekstra bir değişiklik olmamaktadır.

Saygılarımızla,

quote:

Orijinalden alıntı: voodoo_xv

İlginiz için teşekkürler... Hakkınızda oldukça olumlu duyumlar alıyorum. Müşteri memnuniyeti merkezli çalıştmanız takdire şayan...
    Size son bir sorum daha olacak; Hyundai'ye özel kit takılmasının ne gibi bir avantajı olmakta. Normal serilerinizle , Hyundai kiti kıyaslarsak montaj ve kullanımda ne gibi artıları olacaktır.

• Yarın(c.tesi) uygun olursanız gelmeyi planlıyorum bakım ve sizin kontrol etmeniz için.

aracın eski sahibi bakım konusunda biraz tembel gibi geldi..

yalnız dün depoyu fullemiştim. bakım ve kontrol için bir sorun teşkil eder mi?
    depo boşken mi gelmem daha iyi olur?

bir de burada kiminle yazıştığımızı bilirsek hani, orada yabancılık çekmezdik..

Çay borcunuzu da ramazandan sonra tahsil ederiz artık..

Sayın kocaballi,

Yeni aracınızı güle güle kullanmanızı temenni ederiz.
    Kontrol için istediğiniz zaman gelebilirsiniz, siz çayınızı içerken biz aracınızın kontrolünü yaparız.

Saygılarımızla,

Selamlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaballi -- 13 Ağustos 2010; 15:56:11 >

• Sayın Kocaballi,

Firmamıza gelirken deponuzu doldurursanız lpg tankınıza "tam dolu" ayarı yapma imkanımız olur.
    Çay borcumuz bakiidir, her zaman tahsil etmeye gelebilirsiniz :)
    Övünç veya Fatih Beyle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Yarın(c.tesi) uygun olursanız gelmeyi planlıyorum bakım ve sizin kontrol etmeniz için.

• Ctesi Mocan'a gidip aracımın bakımını yaptırdım.

Can-Övünç-Fatih Beyler sağolsunlar çok ilgililer.

baştan sona her türlü kontrolü yapıldı aracımın, çok memnun kaldım.

Montaj işçiliğinin ve montaj sonrası hizmetin çok önemli olduğu LPG konusunda başka bir montaj bayisi aramayın direk Mocan'da yaptırın içiniz rahat aracınız randımanlı çalışsın.

benim tavsiyemdir nacizane..

Not: Fatih Bey çay borcunu artık diğer 10bin km bakımında tahsil edecez...

Sayın Kocaballi,

Firmamıza gelirken deponuzu doldurursanız lpg tankınıza "tam dolu" ayarı yapma imkanımız olur.
    Çay borcumuz bakiidir, her zaman tahsil etmeye gelebilirsiniz :)
    Övünç veya Fatih Beyle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Yarın(c.tesi) uygun olursanız gelmeyi planlıyorum bakım ve sizin kontrol etmeniz için.

• İyi günler...
    Aracımda lpg sistemi var bende önceki sahibi taktırmış aitker marka....
    Şöyle bir sıkıntımvar...
    Aracım rolantide iken ibre sürekli bir hareket halinde yani rolanti bir alçalıyor bir yükseliyor....
    boğaz kelebeği temizlendi,bujiler değişti, rolanti valfi değişti, ateşleme bobini değişti...(değişen parçalar hep gm nin orjinal parçaları) ama halen devam ediyor...
    Daha önce kardeşimin lagunasına sizin orada brc kit taktırmıştık ve halen sorunsuz bir şekilde biniyor...
    lpg sistemim ruhsata işli ve ben üzerindeki kiti söktürüp brc kit taktırmak istiyorum (tank değişmesine gerek var mı?)
    Bu işlemin süresi ne kadar alır ve maliyeti ne kadar olur...
    İlgilendiğiniz için teşekkürler...
    Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.