Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.811
Cevap
94
Favori
251.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 2002 Honda civic 1.6 vtec2 aracıma hangi lpg kitini uyguluyorsunuz,ayrıca motor uyarı lambası yakarmı, manifoldu delerekmi montaj yapılıyor. Teşekkürler iyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MOCAN OTOGAZ M kullanıcısına yanıt
    PEKİ KİTİN FİYATI NEDİR ?
    AYRICA SİGORTANIN KAPSAMI NEDİR ? YIL ,KM , LPG KAYNAKLI MOTOR AGRIZALARI VE LPG KİTİNE PARÇA GARANTİSİ Mİ VERİLİYOR
  • Merhabalar, Corolla 1.33 e uygun kitinizin fiyatı ve taksit bilgisi nedir acaba? Kısa zamanda bayinize yaptırmayı düşünüyorum, ne kadar sürüyor acaba montaj ve tüm işlemler arabayı bıraktıktan teslim alana kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

Sayin mocan otogaz calisanlari.

Yeni aldigim 2017 hyundai elantra 1.6 benzinli aracima lpg taktirmak istiyorum. Fakat en buyuk tereddutum garantinin bozulmasi ve benim aracim 7 yil garantili. Bu arac icin tavsiye edeceginiz lpg kiti hangisidir ve fiyati nedir ayrica garanti olayi icin neler yapmam gerekiyor ? Tskler.

Sayın Cehennemtr",

Aracınıza uygun lpg kitimiz Brc Sequent 32 modelidir. Sistemimizin garantisi 2 yıl veya 100.000 KM. dir.

Saygılarımızla
  • Sayın MOCAN Otogaz Yetkilisi,
    Ankara'da yaşıyorum. Fiat Egea 1.4 Fire aracımı Mayıs-2017'de sıfır km satın aldım. Şu an aracım 8000 km'ye yaklaştı. Forumlardan ve diğer internet kaynaklarından araştırdığıma göre firmanızın referansı iyi bir noktada. Aracıma LPG sistemi taktırmayı ciddi anlamda düşünüyorum. (6 liraya dayanan benzin fiyatı) Aracım 5 yıl veya 100.000 km servis garantili. LPG taktırdığımda malum garanti bozulacak. Firmanızda LPG montajı yaptırdığımda sizin vereceğiniz garanti şartları nelerdir? Ayrıca aracıma uyumlu LPG kiti ve montaj fiyatı nedir?
    Teşekkür ederim.
  • Merhaba ,İyi çalışmalar. Ankara da ikamet ediyorum .

2008 model Ford Focus araç aldım . LPG taktırmak istiyorum .

LPG uygulama işlemi kaç saat sürer ?

LPG dolum yeri nerede olacak ?

Fiyat ne kadardır ?
    YANLIŞ MESAJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsuslu -- 27 Kasım 2017; 16:2:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsuslu

1,33 COROLLA BRC SEQUENT 32 OBD Lİ KİT İÇİN( 400 KM LİK YOLDAN GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUM )

FİYATI NEDİR ?
    DEPO KAPAGINA MONTAJ OLUYOR MU VE FİYAT FARKI VAR MI ?
    MANİFOLD DELMEK GEREKİYORMU YOKSA PİPO GİBİ BİŞEY UĞLUYORMUSUNUZ ?
    YAKIT DEPOSU SİMİT TANK İÇİN KAÇ LT LİK TANK KULLANIYORSUNUZ ?
    SİGORTA YAPMAK İÇİN Bİ KM SINIRI VARMI? VE ÜCRETİ NE KADAR ?

CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

Sayın Ahmetsuslu,

Güzel kanaatleriniz için teşekkür ederiz.

Aracınızda depo kapağına dolum ucu konulabilir, fiyat farkı bulunmamaktadır.
    Manifoldu delerek uygulama yapmaktayız. 46 Litre simit lpg tankı aracınız için uygundur.
    Sigorta sınırı 5 yaş / 60.000 Km dir.ücreti 126 TL 'dir.

Saygılarımızla,

KOLAY GELSİN CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

- PEKİ KİTİN FİYATI NEDİR ?
    - AYRICA SİGORTANIN KAPSAMI NEDİR ? YIL ,KM , LPG KAYNAKLI MOTOR ARIZALARI VE LPG KİTİNE
    PARÇA GARANTİSİ Mİ VERİLİYOR

• Perşembe günü 2. Aracima da mocan otogaz da montaj yaptirdim, temiz bir iş oldu ve mmo dan sizdirmazlik almak gerekmedigini öğrendim, direk muayeneye götürdüm araci. Ilgi ve alakalarindan dolayi teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edilecek bir firma.

Lpg montajı yaptırırsak makine mühendisler odasına gitmeyw gerek vaemı? Sızdırmazlık raporu falan siz müşterilere verip direk muane ve ruhsata işletme mi kalıyor? Neler gerekiyor acaba?

• mocan otogaz neden uzaklaştırıldı
  • Ben de bakim yaptirdiktan sonra mocan da brc taktirdim 10bin km oldu. Aracin tekrar muayene zamanı geldi. Bakima gittim. Usta bakti abi motor suyun cok eksilmis dedi. Baktim motor suyu kutusu dibini görmüş. Tupu yeni mi taktirdin diye sordular. Motor suyu eklemeyi unutmuslar dedi.Baska bir sebepten araba su mu eksiltiyor yoksa benim montajda sıkıntı mi oldu bilmiyorum. Bunun disinda diger seylerde surec iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimimaro

Ben de bakim yaptirdiktan sonra mocan da brc taktirdim 10bin km oldu. Aracin tekrar muayene zamanı geldi. Bakima gittim. Usta bakti abi motor suyun cok eksilmis dedi. Baktim motor suyu kutusu dibini görmüş. Tupu yeni mi taktirdin diye sordular. Motor suyu eklemeyi unutmuslar dedi.Baska bir sebepten araba su mu eksiltiyor yoksa benim montajda sıkıntı mi oldu bilmiyorum. Bunun disinda diger seylerde surec iyiydi.

Mocan’da benim arabaya Lpg takılırken “yarın sabah aracınızı çalıştırmadan önce motor suyunu kontrol edin” demişlerdi. Belki size de söylemişlerdir.zaten eksilen su yarım litre falan oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snan1910 -- 16 Aralık 2017; 19:54:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce lpg taktırdıgım Mocan a bir sıkıntım icin gitmiştim söz konusu sıkıntı icin lpg yi taktıktırdıktan sonra da gösterilen özen ve saygılarından dolayı teşekkür ediyorum

• snan1910 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, bana söylemeyi unutmuşlar o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimimaro

Yok hocam, bana söylemeyi unutmuşlar o zaman.
    Jaguar Brc lpg dönüşümü

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOCAN OTOGAZ -- 22 Aralık 2017; 0:24:27 >
  • Bugün 2015 Model Astra J kasa 1.4 T aracımıza Mocan Otogaz'da LPG sistemi uygulandı. Övünç Bey olsun babası Can Bey olsun çok ilgili ve sohbeti güzel insanlar sağ olsunlar. İşçilik ve konuya hakimiyet de hat safhada. Çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık.

Hakan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknlmh

Bugün 2015 Model Astra J kasa 1.4 T aracımıza Mocan Otogaz'da LPG sistemi uygulandı. Övünç Bey olsun babası Can Bey olsun çok ilgili ve sohbeti güzel insanlar sağ olsunlar. İşçilik ve konuya hakimiyet de hat safhada. Çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık.

Hakan.

Güzel düşünceleriniz ve nezaketiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

Aracınızı güle güle kullanın.

Saygılarımızla,

• Merhaba,

Insignia 1.6 Turbo 180 beygirlik motor için uygun olan kit hangisi acaba ? Ayrıca AFR ayarı için daha önce bir Insignia'da yapılmış ayarı mı uyguluyorsunuz, nasıl oluyor
  • Merhaba. Aracımın lpg enjektörleri kaçırdığı için sabah ilk çalıştırmada anlık boğulma yaşıyordum. Enjektörler değişti, bu sorunum kalmadı, bu kez de yalnız sabahları lpg'ye ilk geçişte yarım sanileyik bir sarsıntı oluyor. Nozullar eski çaplarıyla aynı takıldı. LPG'ye geçiş ısısı 40 derece. Acaba kalibrasyonla ilgili bur durum olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.