Şimdi Ara

Mobilite: Samsung Galaxy Mega 6.3, Xperia Z yaygın satışta, HTC'nin finansal kaybı sürüyor, Çinlilerden meydan okuyan telefonlar ve daha fazlası... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
2.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SLR foto. makineleri video incelemenizin içerigine eklerseniz sevinirim.

• Anasayfadaki CANON reklamını lütfen kaldırınnn

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

erdi beyin xperia z hakkında söyledikleri kesinlikle doğru xperia z gpu tarafında çok güçlü değil ben telefon alırken ki o kadar para vereceksem her şeyin en iyi olmasını isterim alacak arkadaşların da bunu dikkate alması gerekir

Biz söylüyoruz demedikleri kalmadı, tek gpu değil daha başka eksiklikleri var, defalarca yazdım bana samsung fanı dedıler. İyi olan herşeyin fanıyım.

• DH'ye girince oblivion diye film afişi çıkıyor, çok rahatsız edici zorla insanın gözüne reklam sokuyorsunuz.

Kendimi biran sinemalar.com'da zannettim. donanım sitesinde bu reklamı neden bu kadar gözümüze sokuyorsunuz?

• bide mübarekler ne yapmışsa **** yarım engellemeye başladı

a d b l o c k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 17 Nisan 2013; 23:13:24 >
  • Ben Sony Xperia Z aldım oyun oynayan birisi değilim. Full HD Su Geçirmezlik ve arayüzü çok kullanışlı olduğu için aldım. 2 senede bir telefon alıyorum bundan önceki telefonum İphone 4 dü. Tasarımı bütün telefonları kıskandıracak şekilde. Oyun oynamıyorsanız ve oyun oynayacak arkadaşlar çoğu oyunların hepsi Full HD sorunlu çalışıyor bunları göz ardı edin ilerde güncelemelerle performans artışı sağlanacaktır. Genel olarak Xperia Z 2 sene çok rahat işimi görecektir. Erdi beyin anlatıklarına katılıyorum zaten bunları düşünerek aldım telefonu. Güncelleme gelmese bile yeter benim için bu telefon her anlamda işimi görüyor.

Sevgilerimle.

• 5 sene içersinde çinliler alt segmentte hükmedebilir.htc ve samsungu kıyaslamak çok yanlış olursa samsung vs sony daha mantıklı.sony xperia z ne kadar yetersiz olursa olsun zaten 1 sene sonra zaten telefonlar eskiyor özellikle 320deki atlayışı adreno 330 ile yaparlarsa bu seneki amiral gemileri çok geride kalabilir grafik açısından yani bunun bir sonu yok en hızlısınıda alsanız 2 sene en yüksek performansı veremez telefon.oyunlar konusunda tabletler herzaman çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 17 Nisan 2013; 23:15:37 >
  • Sonunda editörlerde isyan etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: CmSandman

Ben Sony Xperia Z aldım oyun oynayan birisi değilim. Full HD Su Geçirmezlik ve arayüzü çok kullanışlı olduğu için aldım. 2 senede bir telefon alıyorum bundan önceki telefonum İphone 4 dü. Tasarımı bütün telefonları kıskandıracak şekilde. Oyun oynamıyorsanız ve oyun oynayacak arkadaşlar çoğu oyunların hepsi Full HD sorunlu çalışıyor bunları göz ardı edin ilerde güncelemelerle performans artışı sağlanacaktır. Genel olarak Xperia Z 2 sene çok rahat işimi görecektir. Erdi beyin anlatıklarına katılıyorum zaten bunları düşünerek aldım telefonu. Güncelleme gelmese bile yeter benim için bu telefon her anlamda işimi görüyor.Sevgilerimle.

Ayrıca Telefonu bir çok telefon satan ve teknoloji mağzalarında deneme fırsatım oldu. Ekranı hiç de kötü değil gidin mağzalarda bizzat kendiniz inceleyin. Ekran konusunda herkesin yanıldığını göreceksiniz. Kamerasıda çok başarılı kendiniz inceleyin telefonu mümkünse.

• porgramınızı bir solukta izledim erdi beyin neden bukadar seri nefes almadan konuştugunu pek anlam veremiyorum yanınızdaki arkadaşada arasıra pas atabilrsiniz.
    Program uzun olunca deginilen konularda hayli fazlaydı;
    bir çinli kadar olamayışımıza gerçekten çok üzülüyorum tüketmekten öteye üretime hiç yogunlaşamıyoruz türkcel üretir diyorlar ama ben bunda pek ihtimal vermiyorum kasanın üstüne türksel yazmaktan öteye gitmez.Vestelin yıllardaı yaptıgı tv ler iyi örnek bu konuda
    Htc nin fiyat politikasından revizyon yapması kesin s3 mini fiyatına bakın bide htc one s , htc one sv fiyatları onuda geçtim s3 galxy ile aynı konumda türkiye müdürü sanırım uyuyor.
    sony z konusunda sonuna kadar katılıyorum.
    +
    programınızın son kısmınabelirli fiyat aralıklarında telefon önerilerinde bulunsanız çok güzel olur.
    iyi çalışmlar.

• cep telefonu ve tabletlere bir standart gelmeli

Cep telefonları

bunlar dokunmatik ekranlı telefonlar için geçerli - tuşlu cep telefonları saymıyorum

düşük donanımlı telefonlar = 3-4 inç arası

normal üst düzey her segment telefonlar = 4-5 inç arası

büyük ekranlı telefonlar = 5-6 inç arası olmalı

en küçük dokunmatik ekranlı cep telefon 3 inç den aşağı olmamalı - en büyük
    dokunmatik ekranlı cep telefon ise 6 inç den fazla olmamalı dır

Tabletler

Büyük Tablet = 9-10 inç

Küçük Tablet = 7-8 inç Arası olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qeza42 -- 17 Nisan 2013; 23:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

Htc o kadar kaliteli ve saglam telefon uretmesine ragmen nasi zarar ediyo

HTC One'ın 1 tane reklam filmi yok. Samsung gibi abidik gubidik reklamlar, dev billboardlarda saçma sapan resimler koysaydı One SGS3 ve SGN2 satışlarından daha fazla satardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible Htc o kadar kaliteli ve saglam telefon uretmesine ragmen nasi zarar ediyo
    HTC Oneın 1 tane reklam filmi yok. Samsung gibi abidik gubidik reklamlar, dev billboardlarda saçma sapan resimler koysaydı One SGS3 ve SGN2 satışlarından daha fazla satardı.

yav he he, samsung'u bu kadar kıskanma yılların markası o

• arkadaşım xperia z ile takıla takıla oyun oynuyor diğer arkadaşım note 2 de daha büyük ekranda aynı oyunu sorunsuz oynuyor
  • htc salak s4 den önce ürün çıkarıyor ama s4 den önce yaygın satışına başlayamıyor o yüzden satamıyor doğal olarak yoksa htc düşünüyorum

• HTC SUBATTA TANITTIGI TELEFONU HAZİRANDA TÜRKİYEYE GETİREREK WORLD BEST THE AMAZİNG DÜNYANIN TEK EN KÖTÜ PAZARLAMA SATIŞ STRATEJİSİNİ YAPARAN REYİZİ BURALARIN AGASIDA MARABASIDA OLUYOR

• çook doğal sınız (hepiniz) gerçekten ortaya iyi işler koyuyorsunuz seviyoluyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayvural

arkadaşım xperia z ile takıla takıla oyun oynuyor diğer arkadaşım note 2 de daha büyük ekranda aynı oyunu sorunsuz oynuyor

Yav he hehttp://www.youtube.com/watch?v=HVlXJNRYzHk

• digital slr bölümü istiyoruuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!

• yedek batarya ve batarya sarj kiti sahibi bir note 2 kullanıcısı olarak telefonu hiç sarj etmemenin,sadece arka kapağı tak tak 2 saniye de açıp sarjı %100 e getirmenin keyfi bir başka.. bu keyfi yaşayan biri xperia z veya one almaz sanırım mega serisinde spen yok onu note 3 e saklamışlar yine e o zaman note kullanıcıları da spen olmadığı için mega almaz ki mega cidden büyük.. note 2 kışın ceket cebinde sorun değildi bakalım yazın pantalon cebinde napçaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.