Şimdi Ara

Mobilite: Apple'ın yeni mağazasında başımıza gelenler ve dahası... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
20
Favori
15.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 27 Ekim 2014; 2:13:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: action4ever

Tabii ki tamamen haklilar demiyorum fakat mazur gorulebilme sanslari var birkac konuda bunlari da yazmak lazim diye yazdim ustteki yorumu, yorumlarda yeterince elestirilmis zaten ayni seyleri yazmaya gerek yoktu.

Bir de sanirim sizin saygi gosterilmesi gereken biri oldugunuzu bilmiyorlar, ya da biliyorlar ama kurallari geregi boyle bir uygulama yapmak zorundalar. Belki politikalari da herkesi esit gorme uzerinedir. Kisisel algilamamak gerek.

Dostum kusura bakma ama saçmalıyorsun ne yani sen yada ben gidersem o şekilde davranma hakları olduğunu mu düşünüyorsun erdi beyin saygı duyulacak biri olduğunu düşünmemişler gibi tuhaf bir cümle olamaz hiç kimsenin ne olursa olsun o şekilde davranma hakkı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi Bey

Size yapilan cok buyuk bir terbiyesizlik. Bunun lami cimi yok. Size iki onerim var;

1-) Tim Cook a detayli bir mail atin. Hem de defalarca atin. Belki denk gelir, okur ve bunun hesabini sorar belki. Amerika'da gazetecilere bu kadar hassas davraniyorlarsa sizin dusuruldugunuz bu durumun sorumlularini hesaba ceker diye dusunuyorum.

2-) Once Mesut Bey, sonra Kaan Bey hakli ya da haksiz Apple'a epey bir salvo attilar. Simdi de siz. Olayin haklilik kisminda degilim. Onlar Apple ise siz de DH siniz. Tepkinizi koyun. Ekranlarda veya koselerde sizlanip ya da veryansin edip durmayin. Gercekten bir tepki koymak istiyorsaniz, sitede Apple ile ilgili tek bi haber girmeyin. Hatta ozet dahi gecmeyin. Sitede degil bir teknoloji markasi olarak, meyve olarak dahi Apple kelimesi gecmesin. Apple'dan bu kadar sikayetci iken elestrilel saldirilariniz bile yine Apple'a yariyor. Yine Apple konusuluyor. Apple assagi, Apple yukari oluyor.

Apple haberlerinin getirdigi ranti elinizin tersi ile itebilirseniz iste tepki diye ben buna derim.

• ilk yönetici magazada eleştiri videosu çekilmesine şirket politikalari gereği izin vermiyoruz deseymiş, bu tatsızlık yaşanmayacakmış. (İçecek kısmı kişisel, olabilir olmayabilir, olsa güzel bir jest olurmuş.)

DH nın da APPLE a karşı bu kadar eleştirel yaklaşımını sorgulaması lazım. Mesut Çevik in gereksiz yazısından sonra, DH nın sahibi Gün Bey dengeleyici bir yazı yazmak zorunda kaldı.

Erdi yi kaliteli eleştirileri ve analizlerinden dolayı seviyoruz ama şirket yeni açılan mağzasında, eleştiri videosu istemeyebilir, buda normal bir durum, general mobile gibi de gazetecilerin karsısında el-pence divan durmasını da beklemek doğru olmaz. Dünyanın teknoloji devinden bahsediyoruz.

özetle DH nın APPLE ile yaşadıklarını kişiselleştirmeden, sakinlikle çözmesini diliyoruz.
  • Tabi birde apple tarafını dinlemek gerekir. Sonuçta Erdi beyim doğru söylediğinden de emin değiliz. Donanım haber bana tavsiye ettiği madalyonun diğer tarafına geçmiş. 1 sene öncesine kadar kralınız apple dı değil mi ?

• Yaptıkları çok büyük terbiyesizlik ama o balon patlayacak o zaman göreceğiz onları

• mikrofonlarda sorun var galiba
  • Apple'a karsi resmen savas acmis tavriniz var ve bu neden anlamiyorum. Sizi hakli buldugum hic bir noktaniz da yok. Resmen donanimhaber'dan sogumaya basladim. Bence birbirinizi fazla dolduruyorsunuz.
    Aslinda 32. dakika sonrasi konusmalarinizdaki beklentiyi Apple size sunmadigi icin zaman icinde bir kin birikimi yasamis gibisiniz. 3-4 hafiza karti, kutusundan bile cikarilmayan kulakliklar...
    Uzuldum...

• Foşik Apple
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Tabi birde apple tarafını dinlemek gerekir. Sonuçta Erdi beyim doğru söylediğinden de emin değiliz. Donanım haber bana tavsiye ettiği madalyonun diğer tarafına geçmiş. 1 sene öncesine kadar kralınız apple dı değil mi ?

Kendi söylediğini bir düşün bakalım, Erdi bey nasıl bir yalan söylemiş olabilir? Onlarca kişi arasında gizlice gidip inceleme videosu mu çekmiş? Alınmayan fakat, hatta alinin: kişisel yorumlara saygım var ama bu dedikleriniz kuru gürültüden öteye gecemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 27 Ekim 2014; 2:28:17 >
  • Ürün sattıktan sonra müşterilerinin hizmetkârı olmak yerine ürün sattığı müşterilerini kendine hizmetkâr eden başka bir firma daha yoktur dünyada.
  • Ortada yapılan bir saygısızlık var. Apple gibi bir firmadan beklenmeyecek türde hemde. Kendini kraldan fazla kralcı zanneden yabancı çalışana denk gelmişsiniz sanırım. Onlarında Türkiye ve Türk insanına bakış açısı belli olduğu için aslında fazla üstünde durulmaması gerek. Şikayet mailleri yazsanızda özür falan dilemezler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedir sizin bu apple düşmanlığı?
    bu kadar çekememezlilik.saçma sapan alakasız eleştirmeler.

• Tipik apple işte.İşte bu yüzden hiç sevmiyorum APPLE'ı. Sanki küçük dağları da onlar yaratmış edasındalar. Hatta çok enteresan fanboyları var Erdi abi ye yaptıkları terbiyezliğe cevap aramaya çalışıyorlar.

• General Mobile Discovery gibisi yok!

Özleniyorsun Muzaffer Gölcü!
  • Bence erdinin yaşadığı sorun mesut çevikten kaynaklanıyor mesutun yüzünden dh ile apple'ın arası açıldı bence oradaki müdür erdinin dh den geldiğini bildiği için bilinçli yaptı bunu.mesut ceviğin dh ile ilişiğinin kesilmesi lazım o külhanbeyliği yapıyor onun yeri webtekno orada çin malı telefon tablet kırsın videodalardaki ayarsızla beraber hatta sövsün bol bol yazdıklarım beni bağlar kişisel görüşümdür katılırsınız katılmazsınız ben böyle düşünüyorum tek suçlu mesut çevik onun artisliğinin cezasını erdi çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: foreveriphone

Bence erdinin yaşadığı sorun mesut çevikten kaynaklanıyor mesutun yüzünden dh ile apple'ın arası açıldı bence oradaki müdür erdinin dh den geldiğini bildiği için bilinçli yaptı bunu.mesut ceviğin dh ile ilişiğinin kesilmesi lazım o külhanbeyliği yapıyor onun yeri webtekno orada çin malı telefon tablet kırsın videodalardaki ayarsızla beraber hatta sövsün bol bol yazdıklarım beni bağlar kişisel görüşümdür katılırsınız katılmazsınız ben böyle düşünüyorum tek suçlu mesut çevik onun artisliğinin cezasını erdi çekti.

Katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

tipik apple küstahlığı. müşterilerini alenen aptal yerine koyan firmadan birde saygı beklemek hayalcilik olmuyor mu?

Tam 1 aydır iPhone kullanıyorum, hiç kendimi aptal gibi hissetmiyorum

benim bahsettiğim apple'ın tutumu. elbette siz aptal değilsiniz ama onlar sizi öyle sanıyor.

bkz. wifi sorunu ve telefonu tutmayı bilmiyorsunuz cevabı.

Geçenlerde mesut çevik firma samimiyetsizliği ile ilgili bir konu açtı ve Apple sever arkadaşların bayağı bi eleştirisine maruz kaldı.Buradan görüyorum ki erdi bey bu samimiyetsizliği kendi bizzat gördü.bu tavrı takınan avrupadan gelen firmanın önemli kişilerin yapmış olduğu davranışı haklı bulan arkadaşlar var. Kusura bakmayın da bir editör veya haberci herneyse haberi veya ürünü önce sunar tanıtır sonra kendisi yorumlar, bu yorumlar firmanın hoşuna gider veya gitmez.Bu inceleme yapan kişiyi bağlamaz çünkü o da bir müşteridir. Sen tutupta buna engel koyamazsın, sansürleyemezsin Apple kullanicilari aynı işletim sistemi gibi herşeye kapalı tek dünyaları Apple. Bu arada erdi abi limon olayına bende bişey söyleyeyim hayat bize salatalık ve yoğurt verdi bizde cacık yaptık

• videoyu izledikten sonra laflarımı geri alıyorum özür dileyerek... Hiçbir türke bu conconlar kalkıp böyle saygısızca davranamaz! benim apple fanı olduğumu bilir buradakiler. Ama milli hislerimin önüne geçemez! Siz kimsiniz! Başta videoyu izlemeden standart bir durum sanmıştım. Tekrar özür dileyerek lane olsun bu kapitalist markalara diyorum!!

• quote:

Orijinalden alıntı: nejat_80

ilk yönetici magazada eleştiri videosu çekilmesine şirket politikalari gereği izin vermiyoruz deseymiş, bu tatsızlık yaşanmayacakmış. (İçecek kısmı kişisel, olabilir olmayabilir, olsa güzel bir jest olurmuş.)

DH nın da APPLE a karşı bu kadar eleştirel yaklaşımını sorgulaması lazım. Mesut Çevik in gereksiz yazısından sonra, DH nın sahibi Gün Bey dengeleyici bir yazı yazmak zorunda kaldı.

Erdi yi kaliteli eleştirileri ve analizlerinden dolayı seviyoruz ama şirket yeni açılan mağzasında, eleştiri videosu istemeyebilir, buda normal bir durum, general mobile gibi de gazetecilerin karsısında el-pence divan durmasını da beklemek doğru olmaz. Dünyanın teknoloji devinden bahsediyoruz.

özetle DH nın APPLE ile yaşadıklarını kişiselleştirmeden, sakinlikle çözmesini diliyoruz.

Hocam elestiri videosu istemeyebilir diye bisi yok. Eger oyle bisi olsaydi basta cekme derdi. Nihayetinde adam biliyo o incelemenin tarafsiz olarak yapilmasi gerektigini. İyi yanlarinida anlatcak kotu yanlarinida. O muzigi acma muhabbetine hic girmiyorum yani resmen adami yok gormusler orda

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.