Şimdi Ara

Mobil imza rezaleti ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
8.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mobil imza kullanmak istiyorsan ya Turkcelle geçmeni ya da Turkcell'den sadece mobil imzada kullanmak için hat almanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0611284CA

Mobil imza kullanmak istiyorsan ya Turkcelle geçmeni ya da Turkcell'den sadece mobil imzada kullanmak için hat almanı öneririm.
    Selam. Sadece mobil imza kullanmak için hat alırsam her ay bakiyeye lira yükleme yapmak ve bir paket seçmek gibi zorunluluklarım olacak mı? Müşteri Hizmetleri çelişkili yanıtlar veriyor hocam. Zaten ayda 8 liradan (eğer artmadıysa) yılda 100 liraya yakın para yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 7 Ocak 2019; 11:48:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    paketlerden bağımsız hat açık olduğu sürece kullanılıyor, mobil imza bedeli düşecek bakiye olması yeterli, en azından 2-3 yıl önce ben bu şekilde kullanıyordum bir sorun yaşamadım.
  • istanbulda turkcell bayilerinden mobil imza alabilmek için göbeğim çatladı taksimdeki en büyük turkcell iletişim merkezi dahil 20 den fazla mağaza gezdim ALAMADIM.
    Mobil imzayı tavsiye etmiyorum e-imza on numara yıllığı 60 aylığı 5 tl ye geliyor 3 yıllık aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

istanbulda turkcell bayilerinden mobil imza alabilmek için göbeğim çatladı taksimdeki en büyük turkcell iletişim merkezi dahil 20 den fazla mağaza gezdim ALAMADIM.
    Mobil imzayı tavsiye etmiyorum e-imza on numara yıllığı 60 aylığı 5 tl ye geliyor 3 yıllık aldım
    Aslında mobil imza büyük kolaylık e-imza ile karşılaştırdığınızda. Usb aygıt yok, Usb aygıt sürücüsü, Java, sertifika, istemci yazılım vs hiçbir ıvır zıvır yüklemeye gerek yok. Ancak birçok banka ve kurum raporlama vs gibi işlemler için mobil imza istiyor. Bana kalsa hepsi saçma ve sıkıntı ama mobil imza almanım zorluğu ve e-imzanın sistem kurulumu düşünüldüğünde mobil daha iyi bence. Bu arada Türkcell bile 128K Sim Kart dahil mobil imza adaö gibi veremiyorsa bu insanlar ne yapacak böyle merak ediyorum zira zorunlu tutan kurumlar var bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Selam. Sadece mobil imza kullanmak için hat alırsam her ay bakiyeye lira yükleme yapmak ve bir paket seçmek gibi zorunluluklarım olacak mı? Müşteri Hizmetleri çelişkili yanıtlar veriyor hocam. Zaten ayda 8 liradan (eğer artmadıysa) yılda 100 liraya yakın para yapıyor.

Alıntıları Göster
    3 ayda bir 25 tl at zaten mobil imza ücretli telsiz kullanım ücreti falan derken anca yeter hat kapanmaması için 3 ayda bir 25 tl atman gerekir başka şeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. X kullanıcısına yanıt
    Turkcell de hiç olmazsa bulunuyor bir şekilde bir kere bulduğumu zaten ömür boyu sorun yaşanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.