Şimdi Ara

''Mobil ağa erişilemiyor'' hatası (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
422.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bende apple 6 gold var fabrika ayarlarını sıfırladım actıktan sonra simi okumuyor neler yaptıysam sim okumadı bana acıl yardım de bilirmisiniz :(
  • BENDE 1 HAFTADIR ÇEŞİTLİ TAMİRCİLERDE TAMİR YAPTIRIP PARALAR AKITTIM. MEĞER 3G Yİ DEVRE DIŞI KAPATMAKTA İMİŞ ÇARE.
  • Herşeyi denedim olmuyor. Sadece cynogen modu yükledim ve bi modem dosyası odinledim öyle oldu.
    Hiçbir stock rom kullanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndlk55

arkadaşlar galaxy note n7000 kullanıyorum aynı sorun bende de var ayarlara girin diğer ayarları seçinmobil ağları tıklayın şebeke modu (yalnızca gsm ) seçin ağ operatörü seç orda türksell vodafon avea çıkınca hangini kullanıyorsanız işaretleyin ağ üzerine kaydedildi diyecek hepsi bu
    not: cihaz yurtdışı ise mutlaka pasaport üzerine kaydettirip ilgili türksell yada vodafon bayiine gidip kaydını yaptırın hepsi bu

yaptım olmadı.. vodafan danmı ,hatmı degiştirmek gerekiyor.
  • konu biraz eski ama discovery kullanıcısıyım aynı sorun bendede var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çörçil

konu biraz eski ama discovery kullanıcısıyım aynı sorun bendede var.

Benim de bu konuda mesajım var (2013) o mesajdan sonra tamire 4. kere gönderdiğim telefonumun aynısı üretimden kalktığı için bir üst modeli ile değiştirmeyi teklif ettiler... Yalan olmasın galaxy ice mıydı neydi iphonea benzer bir modeldi tabii telefonlar yeni yeni büyüyordu o zamanlar (çok garip değil mi aslında üç sene öncesinden bahsetmeme rağmen sanki yıllar öncesi gibi oldu :)) ) Daha sonra bana yeni (sıfır) telefonu verdiler ilk başlarda sorun yoktu fakat sonra yine aynı hatayı vermeye başladı..mobil ağa erişlemiyor.. format attım sim kart değiştirdim herşeyi yaptım olmuyor.. en sonunda telefonu sattım başka telefon aldım kendime öyle kurtuldum sorundan..
  • Konuyu hortlatıyorum ama Samsung Galaxy S3 telefonumda 1-2 haftadır bu sorun olmaya başladı. Mesaj gelip gidiyor ama arama yapınca şebeke kesiliyor birden çözümü nedir acaba?
  • arkadaşlar türk telekom mobil ağ açılmayınca müşteri hizmetlerini arayın oradan açıyorlar boşu boşuna format attım rom yükledim. meğer müşteri hizmetleri açabiliyormuş
  • Bu sorunu yaşayanlar kervanına bende katıldım.

Telefonum samsung galaxy a5.

Sim kartım başka telefonlarda çalışıyor ama kendi telefonumda ağda kayıtlı değil diyor kimseyi arayamıyorum.

Yarın samsung yetkili servisine götürüp değişim talebinde bulunucam kesinlikle telefonda fabrikasyon hatası var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kısa süreli bende mobil ağa ulaşılamıyor hatasını aldım teli açtım kapadım düzeldi acaba neden oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar geçmiş hala imdada yetişiyor konu. banada yardım aynı sorun var. serviş dışı. ağ bağlantısı yok. varmı çare.
  • bu sorun niye sadece Vodafone da var
  • hollyland62 H kullanıcısına yanıt
    bazen çekmeyen yerlerde böyle demesi normal.
    sürekli oluyorsa sıkıntı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bszen bu hata brnim vodafone de de oluyot ama sikinti yaratmiyor
  • Geçenlerde şimşek çaktı ve elektrikler kesildi. Ondan sonra mobil ağa erişilemiyor sorunu yaşadım. Tabi sorun bundan mı oldu bilmiyorum. İnternette çok araştırdım ve burada anlatılan son çözüm yolu sorunumu çözdü... https://teloji.com/mobil-aga-erisilemiyor-sorunu-kesin-cozum/

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.