Şimdi Ara

MMS göndermeyi becerebilen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
9.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hiç gönderebilen oldu mu aranızda? Hangi program ve hangi ayarlar ile yaptığınızıda söylerseniz sevinirim. (turkcell kullanıyorum)

• bende forum içinde çok aradım ama bulamadım bir cevap bilen varsa bir anlatıversen hayrına
  • MMS gönderilmiyor
  • gönderilemiyor ama sadece alınabiliyor di mi?
  • quote:

MMS gönderilmiyor

mu acaba?

http://www.modmyifone.com/forums/showthread.php?t=20032
  • Bugun swirlyMMSi update ettim vede programi calistirdigimda tum ayarlari otomatik yaptigini fark ettim(turkcell ayarindabahsediyorum) ve save ettim ve telefonda sag ust kosede M imgesi cikti batarya nin solunda mms gondermeyi denedim Gprs etkin degil dedi, ki ben suan iphoneden yaziom .Sorum su wifi kullanan arkadaslar bi denesin olmassa.
  • swirlyMMS ayarları nedir turkcell için
  • swirlyMMS ayarları nedir turkcell için
  • Programin ayarlarindan apn kismina internet yazin.ama bu seferde proxy hatasi veriyor.dogru ayar tcellden ogrenmek lzm
  • turkcell iphone mms ayarları için destek veremiyor
    ben aradım
  • MMSC :http://mms.turkcell.com.tr/servlet/mms
    APN,usar ve pw : Mms
    Bu halde benim edge no availiable dio
    Wifi yok suan olan denesin
  • olmuyor
    ayrica
    Proxy kismina da:
    212.252.169.217 yazmak gerekiyor
    verdigi mesaj:

Failed to send mms
    MMS cannot be sent right now since GPRS/EDGE is not available!
    Please review your MMS and/or EDGE APN settings, or wait a whle if settings are correct...
  • proxy ve portu öğrensek yeter sanırım. Turkcell neden söylemiyor kullandıkları proxy ve port numaralarını?
  • quote:

Orjinalden alıntı: legeandra

olmuyor
    ayrica
    Proxy kismina da:
    212.252.169.217 yazmak gerekiyor
    verdigi mesaj:

Failed to send mms
    MMS cannot be sent right now since GPRS/EDGE is not available!
    Please review your MMS and/or EDGE APN settings, or wait a whle if settings are correct...

Haklisin kardes malesef olmuyor biraz daha beklicez turkcellin iphone u desteklemesi icin yada turkcelle baski mi yapsak mms ayari icin diger bi topicde bi arkadaa vodofone aramis ve iphone icin ayari aldigini soyluyor ama ne ne derecede dogru bilmiyorm en azin bilgi vermis operator bizde kampanya mi yapsak.....
  • arkadaşlar

mmsc kısmına :http://mms.turkcell.com.tr/servlets/mms

proxy e: 212.252.169.217 : 9201

apn ye :internet yazıorum çnkü acces point edge ayarlarında internet olarak geçiyor mms yazmayın

username ve password kısmına :mms yazıorum yolla dediğimde biraz bekliyor fakat sonra proxy e bağlanamadı dior. bu bnm pda da kullandığım mms ayarları proxy i çözersek bu iş tamamdır turkcell için
  • internet APN ile mms göndermezsiniz, sorun farklı mms APN e iphone bağlanamıyor.
    Yakında çözülür, buradan takip edin konuyu.

quote:

Orjinalden alıntı: rcourb

arkadaşlar

mmsc kısmına :http://mms.turkcell.com.tr/servlets/mms

proxy e: 212.252.169.217 : 9201

apn ye :internet yazıorum çnkü acces point edge ayarlarında internet olarak geçiyor mms yazmayın

username ve password kısmına :mms yazıorum yolla dediğimde biraz bekliyor fakat sonra proxy e bağlanamadı dior. bu bnm pda da kullandığım mms ayarları proxy i çözersek bu iş tamamdır turkcell için
  • Arkadaşlar acaba Turkcell müşterı hızmetlerınden proxy ıcın yardımcı olamazlarmı hiç bu konuda adım atan arkadaşlar oldumu?Ben araştırdım proxy lıstesınden Turkıyenın ama olmadı ayarlarda hata var dıyor...
  • Sorun ayar değil MMS APN den kaynaklanıyor.
    Çözüm yakında buradan takip edin..

quote:

Orjinalden alıntı: DOBERDEN

Arkadaşlar acaba Turkcell müşterı hızmetlerınden proxy ıcın yardımcı olamazlarmı hiç bu konuda adım atan arkadaşlar oldumu?Ben araştırdım proxy lıstesınden Turkıyenın ama olmadı ayarlarda hata var dıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan72 -- 20 Ocak 2008; 19:17:51 >
  • Teşekkür ederız Metehan72 arkadaşım buradan takıp edelım konuyu...
  • ------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan72 -- 1 Şubat 2008; 20:45:48 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.