Şimdi Ara

MMS göndermeyi becerebilen var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
9.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • heyecanla bekliyoruz çok bekletmez inşallah arkadaşın
  • iphone resmi şekilde satışa çıkmadan destek vermiyeceğini söylüyor turkcell. uyuz oldum telefondaki adama kıl kıl konuşuyor
  • Evet arkadaşım bana da aynısını söyledıler bende aman ha Destek vermeyın...iPhone kullanıcıları bu ülke ınsanı değil haklsınız deyınce kem küm ettı telefonu kapattım aslında proxy lıstesınden Turkcell ıcın ayrılan proxy tesbıt edılse olurmu?Belkı forumdakı teknık bılgılerı yüksek olan arkadaşlar el atarda bu sorunda hallolur umudundayız heğımız Haydı Arkadaşlara MMS ışını halledın sıze güvenıyoruz....
  • 6-7 senelik Turkcell kullanıcısıyım , hayatımda 2-3 kere ya kullandım ya kullanmadım mms'i ama inada bindi bu iş
  • Arkadaşlar MMS sorunu tesbit edildi bununla ilgili cihaz üzerinde bazı testler yapıyorum başarılı olabilirsem burada açıklıyacağım hemen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: skiptomylou08

6-7 senelik Turkcell kullanıcısıyım , hayatımda 2-3 kere ya kullandım ya kullanmadım mms'i ama inada bindi bu iş

• Metehan72 arkadaşım beklıyoruz sevındırecek haberlerınızı....
  • var mı test sonuçlarında bir gelişme beklemedeyiz
  • Arkadaşlar sorun cihazın DNS adresi almak istemesi DNS alamayınca bağlantıyı kesiyor cihaza bi şekilde DNS istememesi sağlatmalıyız veya DNS olmasada bağlan gibi bir şey.

Sorun MMS yazılımındamı ?
    Sorun MMS yazılımıyla ilgisi yok IPHONE yazılımıyla ilgili IPHONE bağlantı profilinde DNS olmasada bağlı kal gibi bişey dememiz gerekiyor.
    Ben bulamadım halen araştırıyorum.

MMS Apn de neden DNS yok diyecek olursak ?
    MMS sistemi proxy server üserinden çalıştığından DNS gerektirmiyor bu nedenle MMS APN (acces point name) adresinde DNS mevcut değil.
  • METEHAN72 ARKADAŞIM TEKNIK KONULARDA ÇOK ARKADAŞ BENDE DAHIL FAZLA BILGIMIZ YOK EĞER BIR İYİLİK YAPACAKSANIZ Kİ ÖYLE GÖRÜLÜYOR UĞRAŞINIZ AYRICA TEŞEKKÜR EDERIZ SIZ BIZE SONUCU PAYLAŞIRSANIZ KULLANILMA YÖNUNDE YETER IYI ÇALIŞMALAR DILERIM
  • Bilgiyi paylaştım çünkü el elden üstündür bu konuda bilgisi olan olabilirim o acıdan umarım yakında çözülür ve iphone üzerinden MMS gönderebiliriz.
  • Suan kıbrıstayım vede buranın kktcturkcell hattını aldım mms yollanıomu dıye merak ettıgım ıcın musteri hizmetlerini aradım ve gereklı tum ayarlarlarını aldım....

Ayarları kaydettıkten sonra (bende swırlyMMs yuklu) yukardakı M sımgesı yesıl oldu sonra resım sectım yallamak ıcın send dedım oraya kadarda hersey tamam sonra ekran da * sımgesı cıktı donmeye baslatı tamam dedım ıphonedan yollanıo mms dedım ıcınden sonra

Failed to send MMs
    Possible incorrect mmsc setting.
    Unexpected http response
    (HTTP/1.1 404 not found)

hatası verdi ama gıdınce eve bakacagım gondermıste olabılır resmı .. haber verırım..
  • Bekliyoruz hala bir gelişme yok mu?
  • çözemicez bu işi bilen de yok
  • coctus arkadaşım henüz eve dönmedın sanırım .Eve dnüş yasasından yayrlanda şu mm s iş ile ilgili haberrını bızde sevınerek öğrenelim..
  • ------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan72 -- 1 Şubat 2008; 20:45:15 >
  • Yakında cihazlarımızdan MMS gönderebileceğiz az kaldı arkadaşlar.
  • metehan72 arkadaşım umarım dedıgın gıbı olur bu işi halledersenız HEYKELINIZI dıkmek lazım espri bir taraf beklıyoruz sevgılı arkadaşım..Kolay gelsın...
  • mms atmak için hangi yazılıma ihtiyacımız var.

forumlarda ona göre araştırıyım belki bir yolunu bulabilirim..
  • http://www.swirlyspace.com/iphone/apps/mms/index.html

quote:

Orjinalden alıntı: fengshui

mms atmak için hangi yazılıma ihtiyacımız var.

forumlarda ona göre araştırıyım belki bir yolunu bulabilirim..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.