Şimdi Ara

MMS !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MMS göndermem için illa swirlyMMs i para verip almam mı lazım yoksa mms göndermenin başka yolu var mı ?

• yok mu başka bir yolu yaaa
  • mms kullananlar nasıl kullandıklarının anlatabilirler mi acaba?
  • Kardeşim öyle komik bir soru sormuşsunuz ki, kimse kalkıp cevaplamamış bile.. MMS için ayrı bir uygulamaya ihtiyacınız yok.. İphone son bir kaç sürüm os ile zaten destekliyor.
    Normal şekilde mesajlara girin, mesajınızı aynen yazarken sol altta fotoğraf makinesi simgesine tıklayın.. Şıklardan istediğinizi seçin.. Yani, ya mevcut resimlerinizden birini ekleyin, ya da o an resim çekip onu mesaja ekleyin.. Alın size mms...
  • peki şöyle bir sorun var mms te
    çekilen fotoğrafın boyutu yüksek dolayısıyla mms ile gönderim yapılamıyor dosya boyutu nasıl ayarlanacak ???

fotoğrafı çekerken yada ölçekleme mi yapmak lazım?
  • Ankaragücü
    Dediklerini yaptım fakat mms bir türlü gonderilemedi diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragücü67

Kardeşim öyle komik bir soru sormuşsunuz ki, kimse kalkıp cevaplamamış bile.. MMS için ayrı bir uygulamaya ihtiyacınız yok.. İphone son bir kaç sürüm os ile zaten destekliyor.
    Normal şekilde mesajlara girin, mesajınızı aynen yazarken sol altta fotoğraf makinesi simgesine tıklayın.. Şıklardan istediğinizi seçin.. Yani, ya mevcut resimlerinizden birini ekleyin, ya da o an resim çekip onu mesaja ekleyin.. Alın size mms...

Gayet güzel anlatmış arkadaş....

quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Ankaragücü
    Dediklerini yaptım fakat mms bir türlü gonderilemedi diyor

Sizden sonra denedim... Vodafone'dan Turkcelle iphone 4 ile başarılı bir şekilde MMS gönderebildim... Şebekenizden MMS desteğiniz kapalı olabilir... Şebekenizin online işlemlerine girip hattınızı MMS e açmayı deneyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.