Şimdi Ara

MMo Oyun Listesi! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
6
Favori
391.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu oyunlardan en iyisi hangisi ben dediğin oyunlardan battlefiel heroes,project powder,rakion,florensia,legue of legends,4 story,air rivals oynadım ama senin dediklerinden hangisini oynayayım söylermisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XantoR

Dragon Oath - Ejderhanın Yemini oynu hakkında bilgisi olan varmı ?

9 benzersiz sınıf, 70′ten fazla binek hayvanı, 100 farklı ölümcül evcil hayvan ve birbirinden güzel etkinliklerin yer aldığı Dragon Oath Ejderhanın Yemini henüz Kapalı Beta aşamasında ve tüm hızıyla testlerini sürdürüyor. Üstelik sunucularının tamamı Türkiye’de.

Oyunun önemli özelliklerinden biri düşük sistemlerde bile (netbook gibi) sorunsuz çalışması. Konusu Çince bir romana dayanıyor sanırım. Dragon Oath'ı diğer MMORPG Oyunlar'dan ayıran diğer bir özellik ise Türkiyedeki önemli günlere özel (19 Mayıs, 23 Nisan gibi) etkinlikler yapmaları.

• Fetih online i eklerseniz sevinirdim Valla Oda RPG oyunu Ama yeni çıktı Belkide bilmiyorsunuz dur şimdi fankındasınız Eklerseniz buradan arkadaşlarımı toplasam teşşekürler...
     MMo Oyun Listesi!
  • Daha geniş bir mmorpg oyun listesi da bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAndromeda

Arkadaşım
    Continent Of The Ninth i indiremiyorum sitiesi cincemi japoncamı ne download bölümünü buldum fakat bi download butonlarına bastığımda bi login sayfası açıyo bi yardımcı olabilirmisin

evet aynen bende de böle oldu...ne yapmak lazm...?
    oyunu yükledikten sonraki dilide ingilizce mi
  • Daha başlamadım ama Cross Fire için de iyi diyorlar. Burada oynayan arkadaş varsa bilgi verebilir mi?
  • Divine Soul biraz sardı bir kaç ay oynadın 30 lv (40lv son) getirdim karakteri 10 kez ölme hakkın oluyor Dungeonda, hiç bitirmemiştim Slasher karakterim vardı bi gün 10 sefer yattım baktım o kadar zaman hiç duyup bilmediğim birşey istiyor kalkmak için o da TL bazında alınıyordu sanırım neden divine soul anlattım artık Online oyun yok piayasada en çok bu sarmıştı,Hepsini denedim geçen Heall Gate indirdim filim gibi fragman wooaaayy beee diyorsun izlerken oynarken de saate bakıp duruyorsun Dün Bounty Hounds Online i indirdim 10 level küsür getirdim şu anda giresim yok hayal kırıklığı.Abi Usko da ki sabahladığımız günleri Cabalda karakterimdeki 168 Level yazan Anılarımı özledim neden gelmez böyle oyunlar .. Birde şu Metin2 muahbbeti yapanlara şaşıyorum herkese iyi forumlar.
  • Arkadaşlar yeni bir MMO oyun geliyormuş adı Zombi Rock (Çılgın Deney) videosu çok güzel hemde Türkçe, nezaman çıkacağı belli değil ama yazılanlara göre 2aya kadar gelir diyorlar, bilgisi olan varmı?

Video:http://www.youtube.com/watch?v=UbzFZCeJsvk

MMo Oyun Listesi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZLine12 -- 26 Ekim 2011; 23:49:28 >

• Benimde bildiğim bir çok oyun eklenmiş listeye fakat detaylı açıklamarda olsa fena olmazdı. Geçenlerde warrock ararken resim sonuçlarından denk geldim, epey açıklamalı bir şekilde mmorpg tarzı oyunları tanıtan bir site, işe yarayabilir.

http://www.mmorpgoyunlar.org
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: |PortaL|

Çok güzel bir liste tecrübelerine saygı duyuyor ve wow oynadığım için 2ünlem ile şiddetle önerdiğin bir başka oyun olan Dragonica yı dene mek üzere yüklüyorum.

Dragonica uzun süre olmasa da benim için uzun bir süre oynadım diyebilirim. İnsanı sarıyor ve dungeonlar çok zevkli. Biraz wow havası yaratabilir. Sürekli mob grind yapmıyorsun. Görev + Dungeonlarla gidiyorsun. Dungeonların da hikayesi var. Bu da insana büyük bir haz veriyor doğrusu. Pişman olmayacağını söylebilirim şimdiden.

süper oyna benziyor ama tam 3d olmaması oynun beni bu oyundandan vazgeçiriyor :((

• Eline sağlık bende bir kaç oyun deneyeceğim
  • eline sağlık kardeş, ama eksik kalmış bir çoğu
  • Airrivals Aşırı Tavsiyemdir Bilindiği Gibi Oyun Devi olan Gameforge nin oyunu ve yetenek-taktik-strateji-takım oyunu isteyen bir oyun Ama oynamaya başladıysanız TeamSpeak 3 edinerek Clan maçlarına katılınız
  • yanlız Karos Online yani Son Destan oyununa çok ayıp etmissin grafiği berbat demssn oyun çok gzl bi oyun 28 lwl olmuştum arkadasım oyunu bigun acamadı diye bnde bıraktım smdi genede oynarım hrbi ama yazık etmssn super grafikleri var skilleride muthiş neresi kotu ..... Oyuncu Kitleside Çok Fazla
  • world of warcraft derim ama arkadaşın dediği gibi bağımlılık yapıyor.
  • adam daha konuyu güncellemiyor siz hala neden yorum atıyosunuz anlamadım :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurokurban -- 9 Ocak 2012; 19:45:31 >
  • Arkadaşlar Özellkle Bu oyunları Paylaşan arkadaşım Lütfen Bana yardım edermisin C9 hakkında cok uğraştım ama bi türlü olmadı bir sürü serverini indirdim ama olmadı sen oynadığına göre bana yardımcı olabilirsin demi lütfen :)
  • Aga Şu c9 a nasıl üye oldun ve indirdin yardım et lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: medic61

Battlefield Heroes nasıl bir oyun çok merak etmeye başladım şimdi.

Çok eğlenceli bir oyundur tavsiye ederim.

c9 hakıında bilgi istiyorum pls
  • runes of magici vatan gazetesi cd yle dagıtıyodu yüklediğime bin ğişman olmuştum oyun berbat bişeydi 1 haftada beklemiştim oyuna kaydolmak için sunucularda patlama yaşanmıştı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.