Şimdi Ara

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...) (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.143
Cevap
14
Favori
330.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Marco van Basten.

mitsubishi attrage ile mitsubishi lancer arasında kaldım sizce hangisi? lancer olursa modeli az cok eski olacak attrage yeni bütçe 60-70 tl
    attrage b lancer c sınıfıdır. lancer attrage'dan daha kaliteli bir arabadır. bu kalitesinin en büyük sebebi de aralarındaki sınıf farkıdır.

attrage lancer'dan biraz daha az yakar.

lancer'ın içi daha ferahtır, uzun yolda daha konforludur.

tercih sizin tabi. ben olsam yeni her zaman yenidir diyerek cvt bir attrage düşünürdüm. ama temiz bir lancer bulursam onu da kaçırmazdım. hangisi temizse onu alın diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

attrage b lancer c sınıfıdır. lancer attrage'dan daha kaliteli bir arabadır. bu kalitesinin en büyük sebebi de aralarındaki sınıf farkıdır.

attrage lancer'dan biraz daha az yakar.

lancer'ın içi daha ferahtır, uzun yolda daha konforludur.

tercih sizin tabi. ben olsam yeni her zaman yenidir diyerek cvt bir attrage düşünürdüm. ama temiz bir lancer bulursam onu da kaçırmazdım. hangisi temizse onu alın diyorum.

Alıntıları Göster
    hocam temizden kasıt hasar kaydı felan mı zaten 180den fazla kmli araba almam. normalde lancer isterdim ama aynı fiyata 2015 attrage var ve gayetde hoş duruyo tabi motor fln farklılık vardır ama japon muhendisliği az cok aynıdır dıye tahmın edıyorum. iyi bi lancer isterim hala ama arada kaldım gibi.subaru impreza düşünüyorum 2.0 bunların haricinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Marco van Basten.

hocam temizden kasıt hasar kaydı felan mı zaten 180den fazla kmli araba almam. normalde lancer isterdim ama aynı fiyata 2015 attrage var ve gayetde hoş duruyo tabi motor fln farklılık vardır ama japon muhendisliği az cok aynıdır dıye tahmın edıyorum. iyi bi lancer isterim hala ama arada kaldım gibi.subaru impreza düşünüyorum 2.0 bunların haricinde

Alıntıları Göster
    tabi hem km hem de hasar kaydı anlamında söyledim. attrage'ın da lancer'ın da motorları çok sağlam bir kuşkunuz olmasın. yakıtları da oldukça makuldur. impreza da güzel bir seçenek ve tercih olabilir ama yakıt konusunda lancer ve attrage'e göre daha çok yakacaktır 4wd sistemi sebebiyle.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.