Şimdi Ara

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...) (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.143
Cevap
14
Favori
330.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim gibi bir adamın hala bu klübün üyesi olmaması fazlasıyla ilginç ve komik :) 8 yıllık Mitsu kullanıcısıyım şuana kadar L200 Magnum,Carisma 1.9 DID,Colt 1.3,Canter FE711,Lancer 1.6 (2012) ve ASX(2011) kullandım,Mitsubishi harici pek araç tercih etmem, diğer araçlar konusundada baya bilgim var.Sanırım klübe üye olmam gerekiyor:)
  • Kesinlikle üye olmalısın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepHou5e

Kesinlikle üye olmalısın :)

Herşey güzelde nasıl üye olcam onuda biri açıklasın:)
  • bu sayfada olmaniz yeterli :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

quote:

salla ya bizim forum daha iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

quote:

salla ya bizim forum daha iyi :)

Bizim forumun eline su dökemez o kesin ;)
  • Arkadasim benide ekleyebilirsin. Mart'in 4'unden beridir Mitsubishi Pajero SportGT kullaniyorum.

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...)
     ::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMhMt -- 5 Mayıs 2013; 4:32:04 >

• merhaba grubu daha yeni farkettim
    2011 asx invite titantum gri
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Arkadasim benide ekleyebilirsin. Mart'in 4'unden beridir Mitsubishi Pajero SportGT kullaniyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: yakaryos

merhaba grubu daha yeni farkettim
    2011 asx invite titantum gri

Başlığı açan arkadaş uzun süredir forumda değil.
  • o zaman ayrı bir başlık açalım
  • Ya yani bir baslik acilsin yada yonetici arkadaslar baska bir arkadasi konu sahibi olarak atasin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Ya yani bir baslik acilsin yada yonetici arkadaslar baska bir arkadasi konu sahibi olarak atasin.

Aslında mitsubishi için farklı bir forum açıldıktan sonra buradaki konular populerliğini yitirdi. Zamanında sanırım 2006 ortalarında markalar altına Mitsubishi de açılsın diye çok uğraşılmıştı ama...
  • Lancer ve colt far sensörü olan modellerde "Follow Me" direksiyon altından fiat larda oldugu gibi 2 kere kendinize çekerekmi aktif ediliyor? Eger böyleyse far sensörü olduguna göre bunu dısarda anahtala kitleyince otomatik yanması yapılabilirmi ? Baska markadalarda böyle anahtarla yanıyor lambalar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

Lancer ve colt far sensörü olan modellerde "Follow Me" direksiyon altından fiat larda oldugu gibi 2 kere kendinize çekerekmi aktif ediliyor? Eger böyleyse far sensörü olduguna göre bunu dısarda anahtala kitleyince otomatik yanması yapılabilirmi ? Baska markadalarda böyle anahtarla yanıyor lambalar?

Dediğiniz özellik, yani anahtarla kapılar açıldığında eğer hava karalıkla farlarında açılması
    benim aracımda mümkün (1.8 CVT)
    1.5 ve 1.6'lar da varmı bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TYR

quote:

Lancer ve colt far sensörü olan modellerde "Follow Me" direksiyon altından fiat larda oldugu gibi 2 kere kendinize çekerekmi aktif ediliyor? Eger böyleyse far sensörü olduguna göre bunu dısarda anahtala kitleyince otomatik yanması yapılabilirmi ? Baska markadalarda böyle anahtarla yanıyor lambalar?

Dediğiniz özellik, yani anahtarla kapılar açıldığında eğer hava karalıkla farlarında açılması
    benim aracımda mümkün (1.8 CVT)
    1.5 ve 1.6'lar da varmı bilemiyorum.

Tsk ederim diger araçlarda durum nasıl onu bilmiyorum ?
  • BMW 528 kullanıcısına yanıt
    Coltta anahtarla yanma yok. Far değil de anahtarla camlar kapansaydı iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbsc

Coltta anahtarla yanma yok. Far değil de anahtarla camlar kapansaydı iyi olurdu.

Bilgisayara baglayinca ayar olmuyormu camlar icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

olmuyor. sadece tüm camları tek dokunuş olan araçlarda bu tip özellik olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinir kupu

quote:

quote:

olmuyor. sadece tüm camları tek dokunuş olan araçlarda bu tip özellik olabiliyor.

Lancer de olabilir yani bu 4 cam kapanması.Far işinin kontıklı olmayısı kötü olmuş.Otoparka geldiginizde kontakla farların yanması aracı bulmanızda önünüz görmenizde baya fayda saglardı.Belki iş bilen elektirikçide ayar yapılabilir.

• sinir kupu kullanıcısına yanıt
    Colt ve Lancer de yagmur sensörü kontaklam beraber mi devreye giriyor otomatik? Yoksa kontakdan sonra biz bir işlem ile mi aktif hale getiriyoruz ?
    Colt daki yagmur ve far sensöründen memnuniyetsizligi olan varmı?
    2009-2012 4 airbag invite ile 2 airbag far &yagmur sensörlü elegance olan 2 donanım arasında karar vermeye çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 28 Haziran 2013; 14:34:20 >
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.