Şimdi Ara

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...) (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.144
Cevap
14
Favori
330.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl üye olunuyo buraya? Ruhsat fotokopisi filan gerekli mi?
  • Valla kontrol ettim de bu resme pek benzemiyor. Emniyet kemeri girişi gibi birşey var herhalde odur.???
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanmarsan

Valla kontrol ettim de bu resme pek benzemiyor. Emniyet kemeri girişi gibi birşey var herhalde odur.???

2003 Carisma vardı bende 6 sene kullandım ama isofix olduğunu sanmıyorum,gerçi hiç ihtiyaç duymadım ama zerre ihtimal vermiyorum isofix olacağına dair:)
  • Arka koltuk emniyet kemerleri var, ondan başka arka koltukların orada bulduğum emniyet kemeri girişi gibi bir şey var ondan sordum
  • Vay arkadaş bu takım ölmüş yaaa!!
  • Ankaraaaaaaaaaaa hala bekliyoruz sizlerii...

https://www.facebook.com/groups/501900659902040/
  • tofaşk <3
  • Arkadaşlar 17-18 bine otomatik colt arıyorum, bilgilerinize
  • 2004-2008 serisi lancerlerin 4farklı versiyonu varmış, bunların farkları nelerdir. abs-esr-yokuşkalkış vs. standart mıdır?
  • 2005-2006lancer mantıklı araba gibi duruyır
    hangisi en dolu modeli ondan emin olamadım
    confort?invite?plus? hangisini tercih etmeliyim?

20-25 bin bandında almera lar var
    19-20 bin bandında 2000-2002 model mazda 626 lar var
    bunlar arasında kaldım
    sizlerin de görüşlerinizi bekliyorum
  • Herkese merhaba,
    ikinci el Mitsubishi 1.5 invite almak istiyorum 2010 ve üzeri model, ancak mazda 3 (2010 model) de kafamı karıştırıyor, ikisi de çok iyi markaların araçları
    yakıt konusu mazda 3 ün eksisi iken, kokpit ve özellikler bazında bir takım artıları var, dış tasarımı da iyi
    Lancer yakıt, performans ve dış tasarım açısından daha iyi iken kokpit ve iç dizayn daha iyi olabilirmiş
    Vel hasıl aracın ikinci el satış fiyatını düşünmüyorum uzun yıllar kullanmak istiyorum
  • caglarceran C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    İlandaki araç benim, 2011 1.6 Invite. Düşünürseniz...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-2011-lancer-invite-sunroof-lu-ilk-sahibinden-garantisi-devam-196138633/detay/
  • S.A arkadaşlar , siz mitsubishi kullanıcı arkadaşlara danışmak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim.
    Elimde 35000 tl nakitim var ve otomatik vites araba almak istiyorum.Çevremdeki insanlara sorduğumda herkes honda ve toyota markalarını öneriyor ama bu araçlarında temiz olmak şartıyla en fazla 2003-2005 modeli araçlarını alabiliyorum ( bu durum acayip sinirimi bozuyor aslında yani bu modeldeki araçlara bu kadar para vermek ). Bende farklı olsun yaşı küçük olsun ve sorunsuz olsun diyerek mitsubishi lancer 1.5 invite ve kia cerato gibi araçların 2008-2010 modellerine bakıyorum.Sizlere sormak istediğim sorular ;

1- 2008-2010 arası mitsubishi lancer 1.5 invite aracın otomatik şanzımanı nasıldır ,sorun çıkarır mı ?
    2- Bu modeldeki invite modeli araçların iç donanımı standart olarak nedir ( park sensörü , yağmur sensörü , far sensörü ya da yokuş kalkış desteği bu model araçların hepsinde varmıdır ) ?
    3- Aracın lpg ile uyumu hakknda bilgi verirmisiniz ?
    4- Günümüzde ortalama 4.40 tl olan benzin fiyatlarını düşündüğümüzde bu araç benzinli km' de kaç kuruş yakar ?
    5- Bu aracı alırken ikinci elde dikkat etmem gereken noktalar nelerdir yani satıcı ile konuşurken özellikle sormam gereken sorular nelerdir ?

Not: Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın yalnız bu otomatik araç konusunda çok kafam karışık yardımcı olursanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyah1984

S.A arkadaşlar , siz mitsubishi kullanıcı arkadaşlara danışmak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim.
    Elimde 35000 tl nakitim var ve otomatik vites araba almak istiyorum.Çevremdeki insanlara sorduğumda herkes honda ve toyota markalarını öneriyor ama bu araçlarında temiz olmak şartıyla en fazla 2003-2005 modeli araçlarını alabiliyorum ( bu durum acayip sinirimi bozuyor aslında yani bu modeldeki araçlara bu kadar para vermek ). Bende farklı olsun yaşı küçük olsun ve sorunsuz olsun diyerek mitsubishi lancer 1.5 invite ve kia cerato gibi araçların 2008-2010 modellerine bakıyorum.Sizlere sormak istediğim sorular ;

1- 2008-2010 arası mitsubishi lancer 1.5 invite aracın otomatik şanzımanı nasıldır ,sorun çıkarır mı ?
    2- Bu modeldeki invite modeli araçların iç donanımı standart olarak nedir ( park sensörü , yağmur sensörü , far sensörü ya da yokuş kalkış desteği bu model araçların hepsinde varmıdır ) ?
    3- Aracın lpg ile uyumu hakknda bilgi verirmisiniz ?
    4- Günümüzde ortalama 4.40 tl olan benzin fiyatlarını düşündüğümüzde bu araç benzinli km' de kaç kuruş yakar ?
    5- Bu aracı alırken ikinci elde dikkat etmem gereken noktalar nelerdir yani satıcı ile konuşurken özellikle sormam gereken sorular nelerdir ?

Not: Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın yalnız bu otomatik araç konusunda çok kafam karışık yardımcı olursanız sevinirim :)

aadıysanız 0 attrange veya hb düşünürseniz space star düşünebilirsiniz çok memnunum.
  • ASX kullanıcısı yok sanırım hiç :(
  • beni de ekler misiniz colt cz3 amt 2010
  • premonitor P kullanıcısına yanıt
     ::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...) bu kasnak bu da bozulmuş rulmanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Кто-нибудь заказывал фаркопы в этом магазинеhttps://www.autofn.ru/, а то в городе совсем ничего не могу найти
  • @evox10 eklersen sevinirim 2013 asx intense
  • mitsubishi attrage ile mitsubishi lancer arasında kaldım sizce hangisi? lancer olursa modeli az cok eski olacak attrage yeni bütçe 60-70 tl
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.