Şimdi Ara

Mitsubishi electric klima 15000 btu ve 18000 btu arasinda kaldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. M. Electric kirigamine zen inverter serisi den beyaz renk urun alicam. Oda 27 metrekare. Kesif icin geldiler. Thermal kameral ile olcum falan herseyi yaptilar. Odaya 14 bin btu yeter dediler. Benmde ef42 olan 15000 btu olan modeli kafama yatti. Simdi ben bi ustu olan ef50 18000 btu olani alsam, bir zararim olirmu arkadaslar. Kullanirken rahatsiz edici bir durum yasatirmi. Bana soylenen aradaki farkin sadece mesela 15 binlik 3 dk da sogutursa 18binlik birazdahakisa surede sogutur dediler. Yani sadee zaman acisindan bir fark olirmus. Daha guclu olmasi sogukluk veya sicaklik acisindan bir fark yaratmaz bu oda icin dediler. 18000 btu alsam bu oda icin rahatsiz bir kullanim yasatirmi. Devamli dur kalk seklinde calisma vb durum gibi. Sizinde fikrinizi almak isterim arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doom II kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. 15000 btu da karar kildik. 1 bucuk aydir kullanniyirm. Gercskten parasino hak eden bir cihaz. Tanidik elektrikci iyiki bu marka aldnz dedi. 18000 cok dur kalk yapar dedi yetkili satici. Bu sebeple onermedi. Ortami baya iyi isitiyor. Ozellikle sormak istediginiz birsy varsa detayli yardmci olaym hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.