Şimdi Ara

Mitsubishi COLT'u nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
21.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Otomatik ve fulle yakın aksesuarlı arabaları incelerken aklıma en yatanı Colt oldu fakat pek fazla tutulmuyo Mitsubishi'ler Türkiye'de.
    Sizce nasıl bi arabadır, alsak servisi sorun olur mu?

torpidosunda 1.5lt lik şişe soğutma bölümü olması bile çok gönlümü aldı, ne yalan söyliim.. basit bir şey belki ama çok gerekli ve bunu düşünmüş olmaları önemli bir şey.

• colt u ben de incelemiştim 1,3 instyle modeli en üst modeli triptonik vitese sahip önerebilirim. herşey var arabada ama motor sesini içeriye fazla alıyor colt. nedeni ise motorun iç tarafa yakın konumlandırılması kaputu açtığında dikkatini çekecektir. cz3 (3 kapılı) ve czt(high performance) modelleri de var ayrıca...
  • Evet düşündüğüm 3 kapılı CZ3 modeliydi aslında, söylemeyi unutmuşum..
    24.5 fiyat veriyolar şu anda telefonda, pazarlık payı da vardır elbet elbet içinde.. Rio'dan 2 milyar daha ucuz ve her ne kadar daha küçük bi araba olsa da Mitsubishi>Kia. Getz'leri hiç sevemedim ve her yerde onlardan var, Yaris-Corsa-Clio pahalı, Grande Punto otomatik yok, Aveo çürük... Bi tane 2001 model 206 bulduk Tiptronic vites 14'e ama sanırım bu iki araba arasında kalıcaz. 10.5 milyar az fark değil ama biri 0 biri 2.el tabii..
  • cz3 farklıdır diğer modellere göre iç döşemesi kaportası arka lambaları filan kırmızısı çok yakışıyor. ama dediğim gibi motor gürültüsünü içeriye fazla alıyor önemli değilse hayırlısı olsun... yap pazarlığını
  • CZ3 kaporosunu az önce yatırmış bulunuyoruz!
    23.500'e aldık ki fiyat gayet iyi bence. Rengi Metalik Gri. Ellerinde bi tek o varmış ama biraz da isabet oldu. Siyahı metalik diildi ve kırmızısı da, diğer markalardaki kadar can alıcı değildi(ki kendileri söyledi kırmızımız bi Peugeot kırmızısı diildir diye).
    Arka kısım oldukça farklı 5 kapılı modelinden ama ön ve iç neredeyse aynı (Döşeme kalitesi de ne yazık ki daha iyi değil).

Önü biraz kısa ve küt arabanın ama arkası-yandan görünüşü hoş. Arka koltuk mesafesi ayarlanabiliyo ve isterseniz bi A6 koltuk mesafesine ulaşmanız mümkün ;-) Tabii ki bagajdan feragat etmeniz lazım ama o da çok önemli diil. Kalabalık bi aile değiliz zaten.

İçteki malzeme kalitesi orta düzeyde, daha iyi bekliyodum açıkcası ama şunu fark ettim ki, hem güvenli, hem performanslı, hem az yakan, hem kaliteli işçilikli hem de güzel görünen bir araba yok. En azından 25 milyar civarında. Ben de ortalama kalite, ortalama dizayn, geniş iç mekan, güzel motoru tercih ettim. Umarım servis sorun olmaz, ne kadar olsa pek yaygın değil Mitsu binek otoları. Yedek parça fiyatlarından korkuyorum ama onun dışında, 3 kapılı spor bi model alıyorsanız, piyasada pek görülmeyen bi araba almanız bence daha iyi, zira genç bi öğrenci olarak biraz dikkat çekmek hoş ;-). Sırf o yüzden 206 almamak için büyük uğraş verdim anneme karşı (kendisi bi 206 hayranı ;-) )

Neyse, benden bu kadar, umarım mutlu kalırım yeni ve ilk arabamdan!

• Donanımını bilmiyorum ama bence cok hoş araç.Corsayla,clioyla,207 le başabaş yarışabilecek araç ama Mitsubishi pazarlamayı yapamıyor.Ne kadar güzel de yapsan reklamını iyi yapacaksın.İyi raklamı yapılmayınca da 2. eli yok denecek kadar az

Bence hoş araba
  • Pek iyi bir araç değil.. Şeklen iyi ama yol tutuş ii değil, malzeme kalitesi çok üst düzey değil, yüksek rüzgar alıyor, ikinci eli vasat...

tip olarak bana süper gelmişti bu araba aşmıştır heralde filan dedim ama testleri gelmeye başlayınca balon olduğu çıktı ortaya...

En kötü olay ise alırsan satamazsın...
  • güle güle kullan kazasız belasız inşallah... hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Pek iyi bir araç değil.. Şeklen iyi ama yol tutuş ii değil, malzeme kalitesi çok üst düzey değil, yüksek rüzgar alıyor, ikinci eli vasat...

tip olarak bana süper gelmişti bu araba aşmıştır heralde filan dedim ama testleri gelmeye başlayınca balon olduğu çıktı ortaya...

En kötü olay ise alırsan satamazsın...

2. elin dert olacağı kesin ama bu konuya değinenlere söylediğim gibi, "satmak için araba almıyorum". Tabii dünyanın bin bir türlü hali var, paraya ihtiyacımız olursa başka bi şansımız olmayacak arabayı satmaktan başka ama öyle bi durumla karşılaşmayacağımızı umuyorum..

Ve Alfa, saolasın.
  • Bir de süspansiyonların sert olduğu söyleniyo pek çok yabancı sitede ama, bu neye yol açar bi fikrim yok. Yoldaki engelleri daha çok hissetmemize mi? Ve hiç bi faydası yok mudur sert süspansiyonun?
  • bende yılbaşında deli gibi kampanya yaptıklarında 22500 ye almaya kalktim karım beni neredeyse bu araba yuzunden terk ediyordu .tabii vazgectim cok zevksizmisim.

sonuc:kadın elinde maymun oldum

sonucun sonucu:iiimmmmdddddddaaaaaaaattttttttttttttttttt
  • hocam hayırlı olsun ben 1,5 yıldır 1,3 nü kullanıyorum ve inanılmaz memnunum motor yol tutuşundan
    arkadaşlar uzunsüre kullandığımdan yol tutuşundan kesinlikle memnunum yüksek araç olarak değerlendirmek lazım bu aracın iç mekanı çok geniş ve yüksek bu sebeple focus,astra gibi araçlarala kıyaslanıyor heralde bence onlardan eksiği yok
    yakıtı ve hızlanması bir harika servis olayı servisleri binek otomobil konusunda temsa 2 yıldr yoğun bir eğitime tabii tutuyor o konuda korkma parça fiyatı konusunda ithal arabalar ayarına fiyatları emin olabilirsin bizzat tecrübe ettim fiyat karşılaştırması yapılmıştır.
    HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE KULLAN
    TABİİKİ B SEGMENTİNDE VE 23-24 civarı bir araç nasıl fos oluyor içi çok kaliteli olarak japonyada ada ülkelerinde satılıyor bakın bakalım colt görsün gözünüz inanılmaz
    ama fiyatı aratacak 30 civarına çıkacak ozamanda kimse almayacaktır

• Eyvallah hocam, yanıtlayan, yorumda bulunan herkese teşekkürler!
  • Yeni Colt'umu bugün aldım. 2011 Colt 1,3 mt elegance. muhteşem ötesi. alan vazgeçemez.
  • 2005 1.5 DI-D vardı. 95 Hp Chiple 110 beygire çıkarttık. Ne yalan Söyliyeyim araba dehşet olmuştu leonlar pis pis bakıp artistlik yapmaya çalışırken dizelin kokusuyla yetiniyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ricardozonta

bende yılbaşında deli gibi kampanya yaptıklarında 22500 ye almaya kalktim karım beni neredeyse bu araba yuzunden terk ediyordu .tabii vazgectim cok zevksizmisim.

sonuc:kadın elinde maymun oldum

sonucun sonucu:iiimmmmdddddddaaaaaaaattttttttttttttttttt

Sonucun? Sonucunun ? Sonucu ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman_solider

2005 1.5 DI-D vardı. 95 Hp Chiple 110 beygire çıkarttık. Ne yalan Söyliyeyim araba dehşet olmuştu leonlar pis pis bakıp artistlik yapmaya çalışırken dizelin kokusuyla yetiniyorlardı

Stock haliyle çift kırmızı tsi tiguanlarla uğraşıyorum... :)

Bu arada konu sahibi hocam araç cz3 küçük gibi gelebilir ama çok büyük yanılgıdasınız coltların kullanıcılarına 2 sürprizi vardır.
    1- C segmentini kıskandıracak diz mesafeleri
    2- gidişleri (motor sesi hastası yapıyor özellikle benzinlileri)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu hortlamış, yeni mesaj atacaklara duyurulur..
  • (konu başlığına cevap)
    İyi biliriz hakkımız helaldir gömebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.