Şimdi Ara

Mitrovic Kötü Futbolcu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fenerbahçe maçında 2-3 kişiyi yatırdı diye iyi zannedilmesin. yenilen golde cenkle en büyük suçlu kendisidir.

sen bu takımın stoperisin hücumcusu değil. senin görevin topu geriden ileri çıkartmak, topla beraber ileri çıkmak da değil. yenilen golde napıyor peki bu arkadaş? önce ileri çıkıp alanını boşaltıyor. ardından lensle beraber koşarken bir anda topla ilerleyen alpere doğru koşup lensi boş bırakıyor. (ki alperin arkasından zaten koşan oğuzhan var)

bu özette 04:40'tan itibaren izleyebilirsiniz.
    http://www.aspor.com.tr/turkiye-kupasi/kupatv/besiktas-0-fenerbahce-1-ozet/mac-ozeti-izle/2451372

ancak topla beraber 2-3 kişiyi geçip şov yaptı diye bizim taraftar da bu adamı cannavaro ilan etti ilk maçtan. bu adamdan bir yol olmaz net kötü topçu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rahmanbey -- 8 Şubat 2017; 21:19:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gayet iyi futbolcu,geleceği de parlak.Yugoslav ekolünün defans oyuncuları iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadan gelen Ozzie Alper'e yetişebilirmiydi acaba? İkisi de topsuz koşuyor ve Alper daha iyi bir atlet. Geçiniz. O pozisyonda tek hata kendini yere atan Cenk'de.
  • Kötü bir futbolcu olduğuna katılmıyorum ancak söylediklerinizde haklılık payı var

• En büyük hata Cenk.

Bu adamın bu tip hareketlerinden ben bıktım. Başka bıkan da vardır büyük ihtimal. Hakem devam demiş, oturmuş isyan ediyor, tekmeliklerini yere atıyor falan. Ne olacak yani hakem düdük mü çalacak senin tepkini görünce? Bir de sürekli itirazdan kart görmesi yok mu...

Hatanın devamı da yorumda olduğu gibi Oğuzhan ve Mitrovic'ten... Oğuzhan kendini fifa 17'de zannetmiş olacak ki tek başına o kadar kişiyi geçip gol atmaya kalktı. Mitrovic de Alper'e koşacağına Lens'i kovalasa hatta çekip düşürse mükemmel bir hareket yapmış olacaktı ama yanlışı seçti.

Marcelo'ya ve sisteme alışınca daha iyi olacak diye ümit ediyorum.

• Lens'a koşsa, bu sefer Lens boşta kalan Alper'e çıkarabilir gibi gibi. Bilemezsin. O anda bir karar vermiş ve uygulamış. Atak çok hızlı gelişti zaten, hataya değil meziyete bakmak lazım. Lens muhteşem taşıdı ve harika bir orta yaptı. Olay bundan ibaret. Çok da kusur aramamak lazım defansta, üreten tarafa haksızlık olur. Ama Cenk'in yaptığı, o atmosferde o dakikada orta alanda yapılacak son hareket. Büyük sorumsuzluk.
  • Kötü futbolcu felan değil bu adam 23 yaşında ilk defa yurtdışına çıkıyor gerilimi hat safhada olan derbi maçta takım 10 kişiyken oyuna giriyor buna rağmen müthiş soğukkanlı oynadı

• Cenk suçluda oğuzhan cenkten daha çok suçlu sen messi misin ne bu özgüven arkanda adam az çalıma girip topu kaybediyosun

• O pozisyonda alperin caprazinda atiba var. Atibanin onu alacagini dusunerek lensi marke ediyor ama atiba ilginc bir sekilde hareketsiz kalinca alper bosta kaliyor kendisi de alpere yoneliyor hicbir sucu yok adamin. Tum suc kendini yere atip duran top tutamayan takimin en zayif halkasi cenkte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

En büyük hata Cenk.

Bu adamın bu tip hareketlerinden ben bıktım. Başka bıkan da vardır büyük ihtimal. Hakem devam demiş, oturmuş isyan ediyor, tekmeliklerini yere atıyor falan. Ne olacak yani hakem düdük mü çalacak senin tepkini görünce? Bir de sürekli itirazdan kart görmesi yok mu...

Hatanın devamı da yorumda olduğu gibi Oğuzhan ve Mitrovic'ten... Oğuzhan kendini fifa 17'de zannetmiş olacak ki tek başına o kadar kişiyi geçip gol atmaya kalktı. Mitrovic de Alper'e koşacağına Lens'i kovalasa hatta çekip düşürse mükemmel bir hareket yapmış olacaktı ama yanlışı seçti.

Marcelo'ya ve sisteme alışınca daha iyi olacak diye ümit ediyorum.

Cenk ve oZzy'nin yaptıkları hata katılıyorum fakat en büyük olan değil, orta sahanın ilerisinde yapılan hatalar golün yenmesine sebebiyet veren ana nedenler değildir bence. En büyük hata olarak golde RvP'yi tutan Gökhan Gönül adamını tutamadığı için ilk sırayı alır, ileriye hamle yaptığında en kötü pas arası yapması gereken Mitrovic ise ikinci sırayı alır fakat bu hatalar dediğin gibi zamanla düzelebilir. Yazının geri kalanında haklısın.

• İyi kötü bilmemde 20 dk futbolcu değerlendirmişiniz. Kaç maçını izlediniz adamın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Cenk suçluda oğuzhan cenkten daha çok suçlu sen messi misin ne bu özgüven arkanda adam az çalıma girip topu kaybediyosun

Ne yapsın adam ? Takımın forveti yerde sürünüyor. Babel sol bekte felan. Mecbur kendisi gidecek. 10 kişi hücum yapmanın mantığı da ne onu anlamadım. Takımca kapansak zaten Fener'in gol pozisyonu bulduğu yok. Attıkları gol, buldukları pozisyonlar hepsi kontradan. Maçı kitleyip penaltılara gitmemiz lazımdı. Gereksiz gaza geldik.
  • o değilde aboubakar'ı arıyacağım aklıma gelmezdi 10 kişi kalınca ilerde top tutamadık cenk yedi her topu, pozisyon devam ederken yerde yatıp faul beklemesi sinir ediyor adamı...
  • EĞER BEŞiktaş maçı kitleyip penaltıya götürse ve kazansa yeni bir destan yazmış olurdu hatta bu gazla ligide alırdı.

• o bu değil de, golde , van persie ye kimsenin yetişememsi, adamın ölümüne depar atması nedir peki. adam o kadar olayı nasıl bir hırs yaptıysa, hayatının koşusunu yaptı. Adam stresi hırsa çeviriyor, bizim eşekler de agresifliğe çevirdi... yazık.
  • serhanuygur kullanıcısına yanıt
    gökhan gönül tutamıyor maalesef kağnı gibi topçu.

• Iyidir kotudur bilemem.

Ilk izlenimler olumlu ama.

• Ben en çok eleştirenlerdenim ama dediğin pozisyonda da dikkat etmedim ama genel olarak olumlu izlenim uyandır.Babele alda at diye pas verdi mesela ama Babel tutamadı ayağında
  • Cannavaro ne zaman koşmuş la öyle

Aklıma ronaldo geldi

Zamanla bölgesine alışacak,
  • Adamın top taşımak gibi bir yeteneği var ki demek böyle işlere kalkışıyor. Oyuna girmeden önce Şenol hoca gerektiğinde ileri çık top taşı demiş olabilir adamda bunu yapmıştır. Fabri topla biraz oynadığında Şenol hoca çıldırıyor. Bu maçta verilen görevinden farklı bir hareket yapsa Şenol hoca o sinirle sahaya girip döverdi onu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.