Şimdi Ara

Mis Bardak Ayran 200 ml. 35 kuruş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cepteşok'ta tanesi 70 kuruş ikincisi bedava. 285ml'de de aynı kampanya mevcut. Salepte de mevcut ama gerçekte salep içmeyeceğinizi bilerek alın. Salep oranı %5'ten fazla değildir tahminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 29 Mart 2020; 13:36:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayran icin gittigimi de nereden cikardiniz? Ben sadece o urun icin benzer fiyat bilgisini paylastim. Gerekli tedbirleri alarak(maske, eldiven, sosyal mesafe vb) disari mecbur cikiyoruz. Haftalik alisverisimizi yapiyoruz. Bunu da mi yapmayalim? 3 krs icin diyerek meseleyi basitlestirmeyin, olayi baska tarafa cekmeyin. Bilmiyorum calisiyor musunuz ama eger is icin disari cikiyorsaniz, ben de size 5 krs icin hayatinizi riske etmeye deger mi desem sakin alinmayin. İnternetten siparis verin gelsin demissiniz. Bu yontemi kullanmadigimi nereden cikarttiniz? Ayrica siparisle gelen urunler ayni raflardan alinip posete konulan urunler degil mi? Yani tedbir almazsaniz ayni risk devam ediyor. Neyse, 3 krs luk ayran uzerinden bu kadar laf etmeye luzum da yok belki ama provokatif soyleminiz beni cevap yazmaya itti. Umarim bundan sonra daha dikkatli olursunuz.
  • Tarihi nasıl acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Markette de geçerlidir. Görerek aliniz yoksa en yakin skt'li olani koyuyorlar posete.

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Markette de geçerlidir. Görerek aliniz yoksa en yakin skt'li olani koyuyorlar posete.
    Markette kesin geçerli mi hocam bilginiz var mı bilgisiz personelle tartışmak istemiyorum ne zaman gitsem yok değildir diyip denemiyorlar bile.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Bana da aynini diyorlar zorla denetiyorum hocam ve geçerli oluyor. Bunu denemedim henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 29 Mart 2020; 13:34:24 >
  • quote:

Bana da aynini diyorlar zorla denetiyorum hocam ve geçerli oluyor. Bunu denemedim henüz.
    Deneyecekseniz denediğinizde haber verebilir misiniz? Veya herhangi bir deneyen birisi. Yolum biraz uzun boşuna çıkmayayım cepteşok'tan alınca sorun yaşıyorum ondan mağazadan direkt almak istiyorum.
  • pahalı bimde 25 kuruş
  • 140karakter kullanıcısına yanıt
    Ayranlarda genel bir indirim mi söz konusu acaba. Bir ara Dankekler bu şekilde çok ucuza satılmıştı.

• Bimde de bardak ayranlar indirimdeydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün kasadan denedim düşmedi cepte şoktan almanız gerekli son tarih 13 Nisan di 285 ml lerden aldim

• ben aldım cepte şok'tan. 10 adet limiti var
  • Sipariş verdim birazdan almaya gideceğim skt hakkında bilgi veririm.

• Dün Bimde gördüm 75 yerine 25 kuruştu. Fakat stt 29 marttı.

• quote:

Ayranlarda genel bir indirim mi söz konusu acaba. Bir ara Dankekler bu şekilde çok ucuza satılmıştı.
    Ayranın en çok gittiği şeyler, cemiyetlere etli pilav, pide vs yapılırkendi, o da kalmayınca elde patlamıştır...

• Ben de 2 gün önce Bim'den 70 krş yerine 45 krş'tan aldım. SKT 10 Nisan idi. Reyonda en az 7-8 koli vardı. Demekki ayranlar elde kalmış.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    200 ml ayran 1 koli aldım mağazada düşüyor ama 285 ml düşmedi skt 16 nisan gidecekseniz mis salep deneyin oda 1+1 ama deneyemedim düşebilir.

• 4 lt ayran 3.5 tl ye denk geliyor. İyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Ben de 2 gün önce Bim'den 70 krş yerine 45 krş'tan aldım. SKT 10 Nisan idi. Reyonda en az 7-8 koli vardı. Demekki ayranlar elde kalmış.
    Hocam 3 kuruş için hayatı tehlikeye atmaya değmez bence. Muhtaç kalınmadığı sürece girmemeli böyle maceralara... Sparişler her yerden ürğnler getirtiliyor, çıkmayın sipariş verin en azından haftasonu çalışmayanlar için söylüyorum...

• Az önce mağazadan 8 adet 285 ml aldım düştü son kullanma 15 Nisan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddogu -- 29 Mart 2020; 14:39:49 >
  • Başlığı msi bardak diye okudum 😂😂 bir an yuh bardak mı yapmış dedim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.