Şimdi Ara

Minoxil Sprey Kullanıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
13.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11. gün ilaç bazı sonuçlar vermeye başladı.Ne kadar olmuştur bilmiyorum ama spor ilacın etkisini arttırmış olabilir.Haftada 3 gün 20-25 kilo halter kaldırıyorum.Traşa 1 hafta ara vericem favorilerde bir değişim var mı bakalım.Neandertal gibi vücudumu kıllanmaya başladı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: minoxilkullanıyom

quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Ss at görelim biraz uzat bir hafta falan.

Bu gün okula gittim arkadaşlar boynunu traşla dedi boynum kıllanmaya başladı.Göğsümde de biraz kıl vardı bunlar çoğalıp kalınlaşmaya başladı Bayağı etkili ilaç yapmış puştlar.
    Bir hafta traş olmiyim bakalım yanaklarım tüylenecek mi.
    ss ne demek hocam bu arada?

Resim

• 13. gün herhangi bir kıl,tüy oluşmadı yüzümde.her gün 1 kere traş olmaya devam edicem

• 20. gün. Günlerden beri traş olmuyorum her gün traş olmaktan üşendim biraz.15-20 civarında mikroskobik kıl tespit ettim.Favorilerde ve aşağı taraflarda daha çok, orta bölgede bir şey yok.Dudak yanlarındaki bölgelerde bir değişim olmadı, dudağımın kenarından bir adet tüy çıktı sadece.Dışardan bakıldığında görülen somut bir değişim yok.Aynada yakından bakınca ufak klıllar görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minoxilkullanıyom -- 25 Şubat 2015; 16:36:13 >
  • ilgilenen yoksa yazmiyim
  • SS ile desteklersen tutabilir konu
  • Hocam permatikle ağzını yüzünü yara bere içinde bırakırsın.

• quote:

13. gün herhangi bir kıl,tüy oluşmadı yüzümde.her gün 1 kere traş olmaya devam edicem

ben takip ediyorum yaz sen fotoğraf ilede desteklesen iyi olur
  • Sıkça traş olmak var olan sakalın şeklini gürlüğünü filan etkileyebilir (o da belki) ama olmayan yerden sakal çıkarmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airled -- 6 Mart 2015; 1:21:06 >
  • 30. gün.Gözle görülür geişmeler oldu, tabi gün ışığında ve yakından bakıldığında.Sol tarafta daha çok sağ taraf seyrek kaldı nedense.

https://store.donanimhaber.com/32/20/13/322013361bdb3d992cc7f22a527e75c2.jpg

https://store.donanimhaber.com/08/6f/5f/086f5f9264be31412ded5ddcb4d4c471.jpg

https://store.donanimhaber.com/54/70/66/5470663b0e175acd7f51f165f27fa98a.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minoxilkullanıyom -- 10 Mart 2015; 21:21:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyın397

Hocam permatikle ağzını yüzünü yara bere içinde bırakırsın.

Kestim zaten sakal çıktıktan sonra görünmez nasıl olsa sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ün!em

quote:

13. gün herhangi bir kıl,tüy oluşmadı yüzümde.her gün 1 kere traş olmaya devam edicem

ssleri gönderiyorum aha sakal çıktı.yanlız yanakların anasını ağlattım kızarıp pütürleşti...

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerr_re

Sıkça traş olmak var olan sakalın şeklini gürlüğünü filan etkileyebilir (o da belki) ama olmayan yerden sakal çıkarmaz bence.

Bizde kök var ama uyuyor 24 yıldır, minoxil forte %5 deri spreyi ile uykusundan uyandırıcam inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas

SS ile desteklersen tutabilir konu

Tutmasa tutmasın ya benimde kendi çapımda takipçilerim var.

• quote:

quote:

quote:

ssleri gönderiyorum aha sakal çıktı.yanlız yanakların anasını ağlattım kızarıp pütürleşti...

hocam o çıkan siyahlıklar daha önce varmıydı yoksa kullandıktan sonramı çıktı veya hafif tüymüydü sonradan mı siyahlaştı

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam o çıkan siyahlıklar daha önce varmıydı yoksa kullandıktan sonramı çıktı veya hafif tüymüydü sonradan mı siyahlaştı

Sol yanağımda iki tane siyah tüy görmüştüm daha önce, diğerlerinin hepsi son 1 ayda çıktı.Bunlar dışardan bakıldığında hiç görünmüyor, zum yapınca parlak ışıkta görünüyor.Traş olup ilacı sürmeye devam edicem 1-2 ay sonra belirginleşmeye başlayabilir.

• resimleri mobil sitede yüklemiştim orda küçük görünüyordu, normal sitede çok büyük görünüyor düzeltebilir misniz?
  • takip eden yok ben 6 ay sonra sonucu söylerim
  • quote:

takip eden yok ben 6 ay sonra sonucu söylerim

Sonuc nasil hocam Bende yanak haric her yer sakal ama yetersiz gibi ozellikle yanakta cok Az sert tuyler var 1 ayda hayvan yapar mi ? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ero444

quote:

takip eden yok ben 6 ay sonra sonucu söylerim

Sonuc nasil hocam Bende yanak haric her yer sakal ama yetersiz gibi ozellikle yanakta cok Az sert tuyler var 1 ayda hayvan yapar mi ? :D

Bende sakal çıktı ama istediğim yerlerde pek bi şey yok.2 ayda gözle görülür bir sonuç aldım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.