Şimdi Ara

Minoxil Sprey Kullanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
13.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doktor tavsiyesiyle minoxil forte %5 deri spreyi ilacına başladım.24 yaşındayım yanaklarımıda, favorilerde kıl sıfır tam bir baby face'im.Bıyıklarda ve çene altında sorun yok.Bir kaç kere sarımsak tedavisi denemiştim baktım sıkıntılı bir iş artık daha profosyonel tedavi yöntemi uyguluyorum.
    Doktor 6 ay ilaca devam etmemi söyledi düzenli olarak bu ilacı kullanacağım inşallah sonuç alırım.Uyguladığım tedavi şu şekilde:

-Permatik jilet kullanıyorum.Jiletin uç kısmını kırarak daha keskin hale getirdim.Suratımda çizikler kesikler oluşma pahasına günde en az iki kere traş oluyorum.Jiletle aynı yerden 3-4 kere geçiyorum.Özellikle bıyık altı kenarlarda çıkartmak istiyorum, oralara biraz yüklenme yapıyorum.

-İlacı sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak kullanıyorum.Hafif bir yanma yapıyor.

Bitti.Selam arkadaşlar.Bu tanıtım amaçlıydı daha çok teknolojiyle konuşucam.

İstediğimiz sonucu alırız inşallah,herkese bol sakallı günler diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an 3. gündeyim.Önemli olan düzenli hareket etmek. Az önce yine suratımı biraz kestim.Artık bu riskleri göze alıyoruz...İlacımı da sürdüm ve sabırlı şekilde uygulamaya devam ediyorum.Baby face olmaktansa kesik surat olmak iyidir..

• 5. gün devam ediyorum.Boynuma damlayan ilaç boynumdan kıl çıkarmaya başladı.

• Testesteron seviyesi azalmasın diye 31 bile çekmiyorum.Şimdi ilacımı sürüp halter kaldıracağım.

• Hocam bence yaprak jilet kullan. Ne zamana etki eder yan etki gösterdi mi

• Hocam etkileri 2-3 haftadan sonra göstermeye başlar sanırsam.Saçım mı dökülecek, yanağım mı pullanıcak, sonuç alıcakmıyım zamanla göreceğiz inşallah kader,kısmet...Doktor 6 ay kullanmamı söyledi kaldı 175 gün...Şu an bir yanma hissi geliyor sadece o da jiletten kaynaklanıyor olabilir.Yaprak jilet güzel fikir deneyebilirim, tavsiye için sağol.

• İnternetten yaptığım incelemeye göre mastürbasyon sakal çıkmasını etkilemiyormuş.Kız arkadaşım da yok

6. gündeyim.Traş olmadan ilacı sürdüm yine de hafif yanma etkisi yapmaya devam ediyor.

• 7. gündeyim herhangi bir değişiklik hissetmedim.

• http://i57.tinypic.com/nf2yw1.jpg
    http://i57.tinypic.com/2e5s5lk.jpg

durum şu an için bu
     Minoxil Sprey Kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minoxilkullanıyom -- 13 Şubat 2015; 11:54:13 >

• Günbegün gözle görülür bir etki görmen çok zor uzun vadede etki gösteren bir sprey o ilk kullanma hevesiyle insan etki görmek istiyor ama olmuyor hergün yaz yine ama yorulursun ve bi etki görebilmen zor olur. Ben 2014 ağustosta saçım için başladım o zamanlar yukarıdan bakınca dibi çok rahat görülüyordu ya da aynada kafamı az eğip baktığımda çok rahat görebiliyordum saçımı yıkandığımda lavaboya bir avuç saçım dökülüyordu o zamandan beri düzeli olarak kullanıyorum şimdi bırak saçın dibi görülmesini acayip sıklaştı yine aynaya yaklaşıp baktığımda önde yeni çıkan kısa saçları görebiliyorum ve yıkadığımda ise 6 7 tel saçtan fazlası dökülmüyor. Uzun vadede etki göreceksin orası kesin ama sürekli bıkmadan aksatmadan devam etmen gerekiyor o vakitten sonra hacı dedelere dönebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: iar

Günbegün gözle görülür bir etki görmen çok zor uzun vadede etki gösteren bir sprey o ilk kullanma hevesiyle insan etki görmek istiyor ama olmuyor hergün yaz yine ama yorulursun ve bi etki görebilmen zor olur. Ben 2014 ağustosta saçım için başladım o zamanlar yukarıdan bakınca dibi çok rahat görülüyordu ya da aynada kafamı az eğip baktığımda çok rahat görebiliyordum saçımı yıkandığımda lavaboya bir avuç saçım dökülüyordu o zamandan beri düzeli olarak kullanıyorum şimdi bırak saçın dibi görülmesini acayip sıklaştı yine aynaya yaklaşıp baktığımda önde yeni çıkan kısa saçları görebiliyorum ve yıkadığımda ise 6 7 tel saçtan fazlası dökülmüyor. Uzun vadede etki göreceksin orası kesin ama sürekli bıkmadan aksatmadan devam etmen gerekiyor o vakitten sonra hacı dedelere dönebilirsin

Biliyorum aylar sonra etki gösterecek nasip olursa.Ben ilk etkileri belirttim sadece..Gözüme, kulağıma giriyor ilaç kazasız belasız bu işe devam edersek sakallı resmimi koymak nasip olur inşallah

• Yalnız dediği yerde çıkartır o istemediğin yere geliyorsa hemen temizle sonra kirpiklerin fln gürleşmesin dikkat et

• bu ilaç saç dökülmesine sebep oluyormuş o yüzden bence hiç kalkışma saçlarından olma
  • quote:

Orijinalden alıntı: iar

Yalnız dediği yerde çıkartır o istemediğin yere geliyorsa hemen temizle sonra kirpiklerin fln gürleşmesin dikkat et

yakışıklı olalım derken güzel olmayalım aman abi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ün!em

bu ilaç saç dökülmesine sebep oluyormuş o yüzden bence hiç kalkışma saçlarından olma

bu riskleri göze alıyorum favorileri görüyorsun hocam.erkek adamın sakalı olması lazım saç şart değil.yan etkilerle herkes karşılaşmıyormuş zaten bekleyip görecez.

• 10. gündeyim, ilacı sürdüğümdeki yanma hissini artık hissetmiyorum.yanak derim sertleşti pütür pütür oldu.boynuma damlayan ilaç boynumu tüylendirdi, çenemin altında sakal vardı zaten gördüğüm kadarıyla çenenin üstünde 3-4 tane ufak kıl çıktı.Şu ana kadarki sonuçlar böyle

• Ss at görelim biraz uzat bir hafta falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: minoxilkullanıyom

10. gündeyim, ilacı sürdüğümdeki yanma hissini artık hissetmiyorum.yanak derim sertleşti pütür pütür oldu.boynuma damlayan ilaç boynumu tüylendirdi, çenemin altında sakal vardı zaten gördüğüm kadarıyla çenenin üstünde 3-4 tane ufak kıl çıktı.Şu ana kadarki sonuçlar böyle

eeose kullandım 2 ay hiçbir işe yaramadı sendeki sonucu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Ss at görelim biraz uzat bir hafta falan.

Bu gün okula gittim arkadaşlar boynunu traşla dedi boynum kıllanmaya başladı.Göğsümde de biraz kıl vardı bunlar çoğalıp kalınlaşmaya başladı Bayağı etkili ilaç yapmış puştlar.
    Bir hafta traş olmiyim bakalım yanaklarım tüylenecek mi.
    ss ne demek hocam bu arada?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ün!em

quote:

Orijinalden alıntı: minoxilkullanıyom

10. gündeyim, ilacı sürdüğümdeki yanma hissini artık hissetmiyorum.yanak derim sertleşti pütür pütür oldu.boynuma damlayan ilaç boynumu tüylendirdi, çenemin altında sakal vardı zaten gördüğüm kadarıyla çenenin üstünde 3-4 tane ufak kıl çıktı.Şu ana kadarki sonuçlar böyle

eeose kullandım 2 ay hiçbir işe yaramadı sendeki sonucu merak ediyorum

sendeki durum hormon eksikliği veya genetik etkenden kaynaklanıyor olabilir mi?Doktora göründün mü hiç önceden?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.