Şimdi Ara

Minoxil Sprey Kullanıyorum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
13.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş durum nedir resim atar mısın bu arada saçlarda dökülme oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 aydır minoxil + bioxin kullanıyorum.

2014-EYLÜL AYI SONU
     Minoxil Sprey Kullanıyorum

KULLANIMDAN 3 AY SONRA

KULLANIMDAN 4 AY SONRA

• Baya toparlamissin.Helal olsun ne diyeyim

• Bu minoxili sakal için kullansak saçda dökülme yapar mı?1-2 yerde gördümde anlam veremedim surata sakal için sıkılan ilaç saçda nasıl dökülme yapar böyle birşey var mı?Bilen birisi yazabilir m?
  • Pegalot P kullanıcısına yanıt
    Ben de yapmadı
  • minoxilkullanıyom M kullanıcısına yanıt
    Anladım bende kullanıyorum 2-3 aydır sakal için kullanmaya başladıgımdan beri saç dökülmesi başladı.İlk başlarda hiç aklıma bile gelmedi mevsimsel falan demiştim ama öyle aşırı bir dökülme yok açılma olacak kadar.dün gördümde biri yazmış sakal için kullanılsa bile saçda döker diye anlam veremedim bilimsel bir açıklaması varmı acaba
    Sakal çıktı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Sakal çıktı mı

Kullanmadan öncede biraz vardı ama açık yerler vardı oraları doldurdu diyebilirim.3.şişedeyim başlamadan önce sallamıyodum yalan dolan diyodum ama faydasını inkar edemem bırakıtktan sonra tekrar çıkanlar dökülür mü orasını bilemem bu şişeden sonra bırakmayı düşünüyorum bakalım nolacak
    Resim atAr mısın

• Ne başlamadan önce ne sonra hiç foto almadım zaten işe yaramaz diye başlamıtım
  • Arkadaşlar bu ilaç saçta nasil dokulme yapiyor şoyle oluyor olay bu ilaci yanaklara surdugunuz zaman butun vucuttaki anabolik hormonlari yanak kismina cekiyor ilac yanaktaki kili tuyu besliyor haliyle saçlara yeterli vitamin gidemiyor bu yuzden sac yeterli beslenemedigi icin dokuluyor bu ilaci omur boyu kullanmaniz gerekli

Aksi halde bu ilacla cikardiginiz sakal %100 dokulecektir prosedurunde de biraktiginda dokulur diye yazar

neden dokuluyor peki ?
    E kardesim sende sakal yoktu vucudun hormonlarla iceriden desteklemiyordu beslemiyordu killari sen bu ilacla cikardin bu ilac besledi o kili tuyu kullanmayi birakinca o killar seyrelmeye sonra da dokulmeye baslar bunun istisnasi yok arkadaslar %1500 dokulecek emin olun ilac suruldugu bolgedeki damarlari genisletiyor daha fazla kan gidiyor tuy kil her neyse daha cok besleniyoe surmeyi birakinca damarlar kuculuyor tekrar ee iceriden de hormonlar desteklemedignden dokuluyor akliniz varsa para vermeyin bu ilaclara

Ufak tuy cikartir heves edersiniz birakinca dokulur minoxidil sakal gunlugu yazin 1000 sayfalik sakal konusu var 400 kisi kullabdiysa 400 ude birakinca dokuldu dediyse gerisini siz dusunun

Bakin bn 20 yasndaym gecen sene basladi cikmaya yanaklarda tuy var kök mevcut biyiklar ince kil tuy arasi bekleyecem 1.2 yila tamamlanacak acelesi yok elbet cikar ust taraflar en son cikiyor yanak falan genetik sonucta minoxidil falan degil arklar naturel bu omur boyu dokulmeyecek orjinal badem yagi ile besliyorum jilette hurafe faydasi yok besleyecen yağla kremle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvol3444 -- 15 Nisan 2015; 2:10:45 >

• bende kullanıyorum 38. gündeyim etkisi baya iyi sayılır fakat bırakınca dökülme tarzında duyumlar var kutusundada yazıyormuş sizce doz azaltarak bırakırsak bıraktıktan sonra sakala işe yarayan yağlarla tedaviye devam etsek dökülme engellenebilir mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: minoxilkullanıyom

Ben de yapmadı

durum nedir hocam eskiden hiç yoktu diyorsun yüzünde güzüken yanak vs sakal var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero444

quote:

Ben de yapmadı

durum nedir hocam eskiden hiç yoktu diyorsun yüzünde güzüken yanak vs sakal var mı?

Ben nee zamandır kullanmıyorum sakallarım çok ince görünmüyor ama bayağı çıktı.Siyahlaştıydı bir ara kullansaydım şu an hacı gibiydim.Yine başlicam ben işe yarıyor 5-6 ay kullanmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minoxilkullanıyom -- 20 Temmuz 2015; 18:40:44 >
  • quote:

quote:

quote:

Ben de yapmadı

Ben nee zamandır kullanmıyorum sakallarım çok ince görünmüyor ama bayağı çıktı.Siyahlaştıydı bir ara kullansaydım şu an hacı gibiydim.Yine başlicam ben işe yarıyor 5-6 ay kullanmak lazım.

Son resmini atar mısın bide bırakınca dökülme oldumu?

• Minoxil Nasl kullaniliyor aldm ama kullanmasini bilmiyorum

• Biraktiktan sonra dökülme yaparmı

• quote:

quote:

quote:

Ben de yapmadı

Bırakınca döküldü mü ne oldu anlatsana biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

4 aydır minoxil + bioxin kullanıyorum.

2014-EYLÜL AYI SONU

KULLANIMDAN 3 AY SONRA

KULLANIMDAN 4 AY SONRA

Bioxin forte ile birlikte mi kullandınız?

Şu anki durumlarınız nedir?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.