Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
996
Cevap
39
Favori
797.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 464
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 13 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Schweinsteigery (60 mesaj) tacimmüdür (32 mesaj) farego (23 mesaj) atom-karınca (14 mesaj) savaskerem37 (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (278 mesaj) Mobil (231 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (27 mesaj) Uygulama (9 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    784 Mesaj
    2yıldır sakal için kullanıyorum 2yılımın dolmasına 1ay kaldı. 2yıldır hiçbi yan etki görmedim bırakınca dökülecekmi zamanla görücez.
    yan etki olarak sadece elde kıllanma oldu o kadar. ama bazı kişilerde baş dönmesi vs. yapabiliyormuş gece yatarken
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    HOCAM KIRKLAND FOAM PPG İÇERİYOR MU
    |
    |
  • Yarbay
    2703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gustawa

2yıldır sakal için kullanıyorum 2yılımın dolmasına 1ay kaldı. 2yıldır hiçbi yan etki görmedim bırakınca dökülecekmi zamanla görücez.
    yan etki olarak sadece elde kıllanma oldu o kadar. ama bazı kişilerde baş dönmesi vs. yapabiliyormuş gece yatarken
    Sakal için kullanıp biraktiginiz zaman dokuntu yapmaz , ben saç için kullandım 3 ay sonra bıraktım kullandigim vakit kıllanma vardı simdi yok yani çıkanlar dökülüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Selam arkadaslar, bende 10 senedir kellik sorunu yaşıyorum, ümidimde kalmadı acıkcası taa ki bizim mağza müdürü bir ilaç kullanana kadar, size yemin ediyorum kafası ayna gibiydi bursaya mobilya almaya gittiğinde bir berbersen 2 tüp ilaç almış dermaroller tarak işe dediğine göre 1200 tl vermiş ama fiytına inanmadım ben, neticesinde 2 ay kullandı ve sonuç şaşırtıcı içesine saçları çıktı ve suan 4. Ayı adam bildiğin şekil veriyor saça,bize şişesi 600 diyor kimden aldığı söylemiyor ama. Bende sitedelerse araştırıken bu yazıyı gördüm ilacı bursasa bi kuaförden almış varmı acaba aramızda bursalı arkadaslar

• Binbaşı
    1612 Mesaj

Mavi losyondan bahsediyorsun sanırım şuan 150-200₺ arası satılıyor 600₺ nedir? millet tuttugunu s.. derdinde. paranızı kaptırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    levo38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Mavi losyondan bahsediyorsun sanırım şuan 150-200₺ arası satılıyor 600₺ nedir? millet tuttugunu s.. derdinde. paranızı kaptırmayın.
    Hocam nasıl güveniyorlar bu mavi losyon gibi şeylere

Hayır içeriği belli değil, hangi ortamda hazırlandığı belli değil. Bu nasıl cesarettir yiğidim bunu kullananlar
  • Binbaşı
    1612 Mesaj

Saç dökülmesi o kadar psikoloji bozan bir şey ki, adamların denemediği yöntem kalmamış, birde bunu deneyelim nolacak ki diyerek alıyorlar, birde topikal bir ürün oldugu için sanırım güvenilir ve zahmetsiz geliyor.

|
    |
    Sunrise. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ben 1 yıldır kullanıyorum saç spreyi. Gerçekten bir süre sonra sıkıyor her gün kullanmak. Başlayanlar bunu da düşünmeli yani nereye kadar kullanacaklar
    @Amroth.
  • Binbaşı
    1612 Mesaj

Evet, bu yüzden 3-4 aydan fazla kullanamadım, hep bırakıp bırakıp tekrar başlıyorum. İnsanı sıkıyor bir süre sonra..

|
    |
    Sunrise. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GK13

Ben 1 yıldır kullanıyorum saç spreyi. Gerçekten bir süre sonra sıkıyor her gün kullanmak. Başlayanlar bunu da düşünmeli yani nereye kadar kullanacaklar
    @Amroth.
    3 günde 1 düşürmeyi deneyin zarari olmuyor diye okumuştum

|
    |
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    Mavi su olayını bi arkadaşım daha söyledi. Gözünle görmesem inanmazdim ama berberde bildiğin baya saç çıkmış. Şişesi 200 TL denisti bana da.

|
    |
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: levo38

Selam arkadaslar, bende 10 senedir kellik sorunu yaşıyorum, ümidimde kalmadı acıkcası taa ki bizim mağza müdürü bir ilaç kullanana kadar, size yemin ediyorum kafası ayna gibiydi bursaya mobilya almaya gittiğinde bir berbersen 2 tüp ilaç almış dermaroller tarak işe dediğine göre 1200 tl vermiş ama fiytına inanmadım ben, neticesinde 2 ay kullandı ve sonuç şaşırtıcı içesine saçları çıktı ve suan 4. Ayı adam bildiğin şekil veriyor saça,bize şişesi 600 diyor kimden aldığı söylemiyor ama. Bende sitedelerse araştırıken bu yazıyı gördüm ilacı bursasa bi kuaförden almış varmı acaba aramızda bursalı arkadaslar
    minoxilden mi bahsediyorsun
  • Çavuş
    58 Mesaj

Merhaba minoxil hangisini kullanıyorsunuz hocam yüzde 2 olan mı yüzde 5 olan mı

|
    |
    gustawa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    58 Mesaj

Minoxilin içinde kullanınlan bir malzeme varmış finasterid mi dir nedir.

|
    |
    tacimmüdür kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj

yüzde 5 mavi kutu olan
    |
    |
    levo38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    Minoxil forte %5 satiştan kakti diye duydum doğru mu
  • Binbaşı
    1200 Mesaj

Ben de nette bulamadım. Onun yerine aşağıdakini aldım. O da minoxidil etken maddeli

https://www.hepsiburada.com/alopexy-t-5-deri-spreyi-60-ml-3-lu-paket-p-HBV000007QU8B?magaza=FaceDermo

|
    |
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

Ben de nette bulamadım. Onun yerine aşağıdakini aldım. O da minoxidil etken maddeli

https://www.hepsiburada.com/alopexy-t-5-deri-spreyi-60-ml-3-lu-paket-p-HBV000007QU8B?magaza=FaceDermo
    hocam eczanelerde satilmaya devam ediyor mu acaba birde yurt dişindan köpük alsak ne kadara gelir
  • Binbaşı
    1200 Mesaj

Eczaneye bakmadım hiç ama köpük dediğiniz rogain foam olmalı. Yurtdışından kozmetik ürünlerin getirilmesi hem yasaklandı, hem de alışveriş limitleri 30-35 eur civarına düşürüldü.

|
    |
  • Binbaşı
    1200 Mesaj
    mesaj içeriği silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 12 Kasım 2019; 22:58:19 >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,244
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.