Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
997
Cevap
39
Favori
803.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 465
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 14 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Schweinsteigery (60 mesaj) tacimmüdür (32 mesaj) farego (23 mesaj) atom-karınca (14 mesaj) savaskerem37 (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (279 mesaj) Mobil (231 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (27 mesaj) Uygulama (9 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ColeSlawLahanası

Yaşım 16.Elimde siğil çıkmıştı bende cildiye uzmanına gidiğimde yaktırıyım bu siğilleri dedim.Neyse hastahaneye geldim.Doktorun kapısından içeri girdiğimde gördüğüm manzara korku vericiydi.Çünkü doktorda KEL'di.Neyse siğillerimi yaktıktan sonra doktora babamda kel ve benimde ilerde saçımın dökülme oranı %kaç diye sordum ve O da %95 dedi.Eeee napcaz bunun bi çaresi yok mu dedim var minoxidil dedi bendee eee sen niye kullanmıyon bu ilaçtan dedim Önce eee kelin merhemi olsa kendine dedi ve sonra Yan etkileri yüzünden dedi.Yani arkadaşlar doktor bile kullanmıyosa kelliğe alışmanızda fayda var doktor yaşlılıkta çıkar bu kullandığın ilaçların acısı dedi.Sonuçta hepsi kimyasal madde ve vücutta birikme yapıyor ve ilerde kanser riskini arttırıyormuş.
    BENDE KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORDUM BU Mesajı okuyunca kafam karişti

• Yarbay
    2755 Mesaj

Ben şahsen böyle doktorların samimiyetine inanmıyorum neymiş yan etkileri varmış, ne gibi yan etkileri var kalp çarpıntısı mi yapıyor yapsın onemli değil önemli olan çok aşırı yan etkileri olmaması mesela kısır ediyor mu bu seni kesinlikle hayır zaten kısır etse millet neden bunu kullansın gider direk proscar alır.

Ben şimdi bundan 4 sene önce gözlerimi cizdirdim lazer tedavisi yani. Geçen rutin göz kontrolüne gittim doktor gözlüklü idi sorsaydim acaba siz niye olmadiniz bana zararlı deseydi de inanmazdim Allah'tan bu yaz bende olacağım dedi.

Yani ben samimi bulmuyorum böyle doktorları zaten çoğu doktora baktığımiz zaman hasta ile ilgilenme sıfır adamlar hayattan bıkmış.

Ha birde şu var ben evli olsam yaşım daha genç olmasa bende kullanmam ektirirdim ne diye her gün başımı iki günde bir yıkayıp fon çekeyim ki ?

Ama bu ilacı üretene sonsuz şükranlarımı iletirim , hiç değilse 4-5 sene saçta tutması bile benim için yeterli.

Kullanan kullansın zararlı olduğunu düşünen dökülmeye razı olur . :)

Bir zamanlar lazer tedavisi aman göze zararlı aman şöyle diyip benide çok korkuttular ama ne zaman gözümü karartip gidip oldum aradan bir hafta geçtikten sonra sabah uyandığımda dünyayı capcanlı görmek gibisi var mı ya :) Dedim ben daha niye yaptıramadım bunu çok kızdım kendime halen daha kızarım o yüzden bizim insanımız bilmediği şeye düşmandır.

Ben çok müthiş doktorlara gittim hepsi bir çok yöntem denedi olmadı en son iki alanında uzman olan doktorun yanına gittim onlarda bunu kullan dedi .

Velhasıl kelam ilaç bende faydalı oldu başkasına bir şey yapmaz onu bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schweinsteigery -- 29 Nisan 2019; 11:42:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tacimmüdür kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: no fear özgür

selam arkadaşlar ben bir buçuk aydır minoxil kulanıyorum dediyiniz gibi kafanızı tüylendiriyo aama bende yan etkiler fazlasıyla oldu ve şuan aramadığım yer kalmadı ama sonuç yok ilgilenmiyorlar.......bende oluşan yan etkiler.......bir buçuk ayda 17 kilo.......şiddetli göyüs ağrısı........nefes almada güçlük.......kalp çarpıntısı........ve ben tüm bu şikayetlerim için yaptırdığım kontrolleride söylüyim....ekg...efor testi....akciyer filmi...vs sonuç .........hiç bişeyim yok ve ben tüm bu sıkıntıları yaşamama rağmen bana yetkili denen bayanın önerisibiz bişe yapamayız ilacı kesin doktora gidin......ben bunlardan bir tüketici olarak istediyim bundan sonra ne yapmalıyım sağlığım açısından........ama bunlarda sadece paranın peşinde sağlık bizim sağlığımız nasıl olsa.....çokta önemli deyillllllll.inanın çok pişmanım benim gibi pişman olmak istemiyosanız kulanmayın kel kalın ama sağlıklı kalın........ve çevrenizede referans olmayın benim gibi tüm arkadaşlarımı arayıp ilacı kesmelerini istedim .....utanarak.....saygılarrr
    DOKTOR a gittikten sonra mı kullanmaya başladınız minoxili kan tahlili falan yaptımı size doktor minoxil yazmadan önce
    |
    |

• Yarbay
    2311 Mesaj
    ilk 11 sayfayı okudum kimse fotoğraf paylaşmamış neden acaba
    |
    |
  • Yarbay
    2755 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteigery

10 gündür kullanıyorum yanlardan açılmaya başlamıştı heleki sol tarafım bir senedir bir müthiş döküntü vardı banyo yaparken elime geliyordu ve banyodan sonra tarakta müthiş saç kılları birikiyordu çok direndim arkadaşlar almamak uygulamamak için ama elimden gelen her şeyi denedikten sonra artık son çare bu kaldığı için aldım internetten geldi kullanıyorum bide bioxcin double şampuan aldım hem dökülme hem kepek için .

10 günlük kullanımda saç dökülmem 50-60 adetten 10 adetlere kadar düştü çok şaşırdım yaş 24 müdahale etmesem bitmiştim.

Şimdilik iyi gidiyor hedef 3-4 sene kullanıp son vermek sonra dökülüp saç ektirmek en azından evlenmeye kadar idare etsin

Gelişme oldukça fikirlerimi yazacağım
    Bugün 3 Mayıs son durum şu şekilde

-Sok etkisi yarattı saçlarımın sağında ve solunda mükemmel bir döküntü var şuan .
    -asiri bir şekilde pullanma , kepeklenme kaşıntı yaşıyorum.
    -Potant denen bir şampuan sipariş ettim

Son olarak minoxile ara verdim Ekim yaptıracağım veya devam et normal diyen olursa devam edeceğim arkadaşlar bilginize tecrubelerinize ihtiyacım var .

• Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Bugün 3 Mayıs son durum şu şekilde

-Sok etkisi yarattı saçlarımın sağında ve solunda mükemmel bir döküntü var şuan .
    -asiri bir şekilde pullanma , kepeklenme kaşıntı yaşıyorum.
    -Potant denen bir şampuan sipariş ettim

Son olarak minoxile ara verdim Ekim yaptıracağım veya devam et normal diyen olursa devam edeceğim arkadaşlar bilginize tecrubelerinize ihtiyacım var .

Alıntıları Göster
    kaç gün oldu başlayalı
  • Yarbay
    2755 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

kaç gün oldu başlayalı

Alıntıları Göster
    60 gün

• Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

60 gün

Alıntıları Göster
    saç dökülmesi daha bitmedi mi
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Faydalı değil çok uzun yıllar kullandım. Boşuna para harcamayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2755 Mesaj
    quote:

saç dökülmesi daha bitmedi mi

Alıntıları Göster
    İlk 15 gün durmuştu. Sonra yine devam etti

|
    |
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Faydalı değil çok uzun yıllar kullandım. Boşuna para harcamayın
    saç çıkarmadı mı yoksa çıkardığı saçlarda mı döküldü
    |
    |
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eat sleep jdm

selam arkadaşlar minoxilin bulunuş hikayesi şöyle bu ilaçı ilk tablet formunda ürettiler amaç tansiyon ilaçı olarak denetilen insanların dilinde tüy çıkardığı görüldüğünde spry formuna dönüşmüştür saça sıkılan şey yan etki yapmaz diyen arkadaşlar iyi araştırsın elinize sürdüğünüz krem bile metobolizmaya karışır yani kanada geçer saç daha emici oldugundan kesinlikle yan etkileri çok yüksektir......
    hocam ne gibi yan etkileri olur
    |
    |
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asewes

sizlere minoxidil ve finasterid ile ilgili bir kaç tecrübe söyliyeceğim
    -minoxidil gerçekten saçtan kana karışıyor kalbi kötü etkiliyor ben 1.5 ay kullandım çarpıntıdan ölüyordum bir seferinde ayrıca kullanmayı bıraktığınız anda eskisinden daha kel kalıyorsunuz ankarada ikamet eden bir arkadaşım irandan getirttiği minoksidili 7 ay kullandı gerçekten saç fışkırdı kullanmayı bıraktı 2-3 haftada kel kaldı pişman oldu minoksidilin mantığı damarları açıyor genişletiyor saça daha fazla kan gidiyor yanında finasterid gibi erkeklik hormonundaki dht' yi bloklayıcı hapta kullanırsanız tabiiki işe yarıyor şimdi gelelim finasteride

- finasterid dhtyi blokluyor dht saç dökülmesinin baş aktörlerinden fakat finasteridin yan etkileri inanılmaz prostatı küçültüyor yumurtalıklarınızda sızlama duyuyorsunuz cinsel istekte inanılmaz bir azalma oluyor sertleşme sorunu yaşıyorsunuzki bu kel kalmaktan kötü hatta kalıcı olarak amerikada iktidarsız kalanlar olmuş bu ilaç yüzünden birde site kurmuşlar davalar açılmış

şu an 34 yaşındayım 25 yaşından beri kullanmadığım ilaç şampuan kalmadı 27 yaşına kadar hormonal olarak saçlarınızın dökülmesi yoğun oluyor bu yaştan sonra genelde yavaşlıyor dökülmeyi durduran etkileyen hiçbir şampuan şu anda teknolojik olarak yok fakat içinde saç köküne zarar veren sodium laurent sulfate olmayan kaliteli bir şampuan kullanın derim bioxcin fısfıs serum yalan ürünler fakat bioxcin forte ve genesis şampuanların içinde kanserojen ve tahriş edici sodium laurent sulfate yok saçımada iyi geliyor aynı firmanın bioblasında var mesela bunları kullanabilirsiniz saçın uzunluğu kısalığıyla dökülmesinin alakasıda yok arkadaşlar

son söz: ticari tuzak olan minoksidil ve finasterid yan etkileri yüzünden kullanılmamalı nizoralde ara verip kullanılmalı ben 2 ayda bir haftada 2 gün kullanıp bırakıyorum saçta kepek mantarı önlesin diye finasterid ten özellikle uzak durun hadi minoksidilde kel kalırsınızda mazallah diğerinde erkekliğiniz mafiş olursa aman diyim saçlarınızı temiz tutun yeni yan etkisiz teknoloji bekleyin kel kalıyorsanız tercihiniz belli kellikmi? sağlığınızmı?
    minoxili kullanmadan önce kan testi yaptirdiniz mi
    |
    |

• Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sancher

İlacın saç çıkardığı kesin fakat tek kötü yanı bıraktığınız an çıkardığı saçlar ani bir şekilde dökülüyor
    bırakınca sadece çıkardığı saçlar mi dökülüyor yoksa daha fazlası mı
    |
    |
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Unanswered

quote:

Orijinalden alıntı: Cryptical

benim saçlarda yanlardan seyreldi saç çıkarıcı etkili bi ürün varmı bildiğiniz ? minoxil harici

Hiç bir ürün saç çıkaramaz bunu söyleyen de yalandır. Ancak dökülmeyi azaltan saç köklerini kalınlaltıran şampuanlar vardır. Önerim zigavusu dene

Alıntıları Göster
    BU MİNoxil saç çıkartıyor mu çıkart mıyor mu resimler yalan mı

• Yüzbaşı
    549 Mesaj
    quote:

BU MİNoxil saç çıkartıyor mu çıkart mıyor mu resimler yalan mı

Alıntıları Göster
    çıkartıyor. olandanda gec dokulur bırakınca gider. etkisi iki sene
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yec44

çıkartıyor. olandanda gec dokulur bırakınca gider. etkisi iki sene

Alıntıları Göster
    hocam 2 yıl sonra saç çıkarma etkisi mi bitiyor yoksa kullanıldığı halde saçlar dökülmeye mi başliyor??
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    quote:

hocam 2 yıl sonra saç çıkarma etkisi mi bitiyor yoksa kullanıldığı halde saçlar dökülmeye mi başliyor??

Alıntıları Göster
    azalıyor. sacın 12 ayda duzenli kullanırsan %30 artar. sonra artmıyor azalıyor. simdi 100 du 130 birim oldu.

kullandın surece az az dokuluyor bırakırsan 2 ayda 80 birime duser kalanıda dokulur.
    |
    |
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    minoxidil kirkland ile Rogaine arasındaki fark nedir
    |
    |
  • Binbaşı
    1855 Mesaj
    Sakal icin kullananlarda saçta dökülme yaptı mi

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,271
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.