Şimdi Ara

MINIX NEO X8-H Plus / H.265 4K 802.11AC 2.4G/5.0G WIFI 1000M LAN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
5
Favori
13.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa043

http://www.sanalpazar.com/Minix-Neo-X8-h-Plus__isp41063823 Aynı ğün kargo 9 taksit

Bu konu başlığı ve içeriği , ticari amaçla satış için değildir değerli kardeşim.

Zaman zaman bazı kişiler ( ben dahil ) kullandığımız cihazları satarız ama bu işi senin gibi ticarete dökmeyiz.

Dolayısıyla satmaya çalıştığın ürünlerini Alım-Satım bölümünde pazarla ve reklamını oralarda yap.

Burası cihazla ilgili konularda kullanıcıların fikirlerini paylaştığı bir yer.

Bilgine...

• mustafa043 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Cumartesi günü hong kong tan döndüm android den anlamadığım için satıyorum. PM den ulaşırsanız yardımcı olurum.
  • Cihazda Usb 3.0 yok herhal.
  • Merhaba,
    Sizin içinde uygunsa bir kaç soru sormak istiyorum. eğer üşenir cevaplamazsanız da canınız sağolsun. Cihazı fiziken inceleme fırsatım olmadığından sorularımı yanıtlarsanız sevinirim. sadece film ağırlıklı kullanmak amaçlı bir isteğim var ve en güçlü cihazı almayı düşünüyorum. ( bu tip cihazlar için film izlemek benim için yeterli tek hobisel istek. oyun için ps3 ve pc var. zaten ek tablet ipad var tvde tabletsel özelliklere hiç ihtiyaç duymuyorum. cihazın diğer özelliklerini belki nadiren kullanırım ama önemsizler hiç olmasa bile sorun değil. yeterki video konusunda şu an kullandığım dark mini media v3,83 yazılımı gibi pratiklik sunsun başka bir şey istemiyorum. imkanım olsa aynı yazılımı bu cihaza yüklerim. çünkü süper pratik bir ürün. fakat onda 400 mhz lik realtek 1075 işlemci var artık hızı yeterli gelmiyor.) neyse sorularım şunlar; alt yazı senkron imkanı sunuyormu? alt yazıyı ekranda büyütüp küçültebiliyormuyuz? yada yukarı aşağı kaydırabiliyormuyuz? Türkçe Alt yazı desteği varmı yoksa UTF8 mi destekliyor. ( utf8 yeterli olmuyor ) ürün hakkında biraz izlenimlerinizi bahsedebilir misiniz? dosya yönetimi konusunda xmbc kullanmadan kullanmak istersek listeleme, öngösterimi video açma hızı nasıl? ileri sarma ve video izlerken ayar yapma imkanları nasıl? ( at yazı senkronu yapmak gibi ) birde sizce ürün nasıl bir ürün? en son firmware yüklümü versiyon nosu kaç?
    yakın zamanda aldığım m-195 isimli realtek işlemcili cihazda şorun yaşadığım için bu sefer iyice incelemeden cihaz almaya endişelenir oldum. yorumlarınızı bekliyorum.

şu an kulandığım ürün.
    http://thgtr.com/dark-m...ull-hd-medya-oynatici/4

1 ay içinde aldığım diğer ürün. güncel yazılımda bile türkçe alt yazı desteği yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=4XXMsQj5tTA

• Minix Neo x8-h plus Cihazım Elime ulaştı. Ve 2 saat inceleme fırsatı buldum. fena değil güzel makina yapmışlar. ama benim için sadece video izlerken alt yazı ile ilgili pratiklik sunması idi. Aynı dark minimania1 (http://thgtr.com/dark-mini-mania-full-hd-medya-oynatici/4 ) gibi. neyse biraz daha inceleyip cihazın benim için daha ne gibi avantajları var ona bakacağım. özetle biraz daha inceleyip sonra satmayı düşünüyorum. ilgilenen olursa şimdiden pm atabilir. şu an için sadece 2 saat kullanılmıştır.

Edit: Cihaz Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dost_Club -- 20 Eylül 2015; 21:44:18 >
  • Merhaba arkadaşlar…Benim 3 tane 2 TB diskim var ve USB 3.0 Dual SATA Hard Drive Docking Station ile kullanıyorum. Oyun vs. oynamak değil de asıl amacım USB 3.0 Docking Station’ınımı usb üzerinden bağlayıp HD Filmlerimi gönül rahatlığıyla izleyebilmek. Tabi buradaki asıl sorularımda bu noktada başlıyor :)

Bütün USB çıkışları USB 2.0 galiba?, DTS ve FLAC sese sahip MKV-h.264 filmlerdeki sesleri sorunsuz 5.1 ses sisteminden alabilir miyim yoksa kendi çözücüsü olan ses sistemimi kullanmak zorundayım? Optical S/PDIF mi var yoksa Coaxial çıkış mı var? Altyazı desteği konusunda da srt, sub, ssa ve en önemlisi ass altyazı formatlarını destekliyor mu tabiki Türkçe harfleri bozmadan? Bende şuan Popcorn Hour Divx Player var ve DTS sesleri alabiliyorum ancak FLAC sesleri alamıyorum onda ayrıca ass altyazılarıda göstermiyor. Şuan piyasaya yeni 10bit h264 hd filmler ve h265 codecli filmlerde çıkmaya başladı. Bunları bu cihazda deneme fırsatınız oldu mu? Popcorn Hour 10bit filmleri oynatmıyor maalesef.

Bu cihazı almak istememdeki asıl amaçta FLAC ve DTS sesleri çalması, ass altyazı desteğinin olması ve kolaylıkla +,- yaparak eğer kayıklık varsa senkron edebilmek ve 10bit filmleri oynatabilmesi. Bu cihazı alan arkadaşlar bunları dener ve deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

• bakieryigit B kullanıcısına yanıt
    Bunun kulaklık çıkışı düzgün çalışıyor mu yav?
  • Arkadaşlar cihazım satılıktır htpc geçişimden dolayı. İlgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilirler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinde MINIX NEO X8-H Plus olup satmayı düşünen var mı?
  • Cihaz şurada 60$ a eliyor bilmem bir sıkıntısı var mıdır :

http://www.ebay.com/itm/221948404149?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&fromMakeTrack=true
  • M8S+ ile ana donanım aynı.Bu cihaz 4k-30fps oynatıyor mu,oynatmıyor mu?Ya da x265 kodlu herhangi bir flimi oynatıyor mu?Oynatıyorsa inanmam
    O oynatıyorsa bununda oynatması lazım değil mi?
  • Elimde MINIX NEO X8-H hali hazırda bir adet var almak isteyen ulaşması yeterli
    gümrük işleri sakat yakalanma riski var

***satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekayin -- 7 Ocak 2017; 23:20:27 >
  • Teknoloji merak ve hobi.Bir çok cihaz kullandım.
    Şu an amazom fire tv kullanıyorum.
    MINIX NEO X8-H Plus
    Minix Neo U1,
    MINIX Neo U9-H
    arasında görüntü kalitesi vs çok fark varmı?
    Alıp bir süre kullanmak istiyorum.
    Kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.