Şimdi Ara

MINIX NEO X8-H Plus / H.265 4K 802.11AC 2.4G/5.0G WIFI 1000M LAN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
5
Favori
13.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım Hd Audio bitstream yapabiliyor mu?
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    saol usta.senin dedigin gibi alibaba dan alayim.) senden rica etsem siparis linkini yazarmisin!bende senin aldigin yerden alayim.gelmisse guvenilir demekki.ok?
  • Kurbanio K kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/item/MINIX-NEO-X8-H-Plus-Android-TV-Box-Amlogic-S812-Quad-Core-2-0GHz-2G-16G/32237713904.html

ben buradan aldım ama zam yapmış adam, gerçi 5 dolar indirim çeki geliyor ama arada yaklaşık 8 dolarlık bir fark var. burada tnt kargosu geekbuying'e göre daha ucuz, 15$. hani ikisini toplayınca geekbuying mi burası mı daha ucuz tam emin değilim.

benimki dağıtıma çıkmış, umarım sağlam üründür ve bugün ulaşır :) yorumlarımı yazarım.

tnt seçtikten sonra herkes bana dedi takılırsa çok para ödersin diye, bunu da belirteyim, gümrükten geçti ama bir daha bu riski almam açıkçası. cahilliğime geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 27 Kasım 2014; 9:54:23 >

anladim .sanirim bende o riski alacagim.peki nerede belirttin hediye yada fiyatinin ucuz olmasi gerektigini?bir de kac gun once siparis verdin?toplamda kac gunde geldi?
    hocam cuma sipariş verdim ama ödemeyi unutmuşum, adam mesaj attı ödersen yarın kargolarız diye. ben tabi saat farkından geç gördüm kargo pazartesi gününe kaldı. bizim saatle pazartesi sabah/öğlen kargoya verdi, toplam 3 günde elime ulaştı (eğer elime ulaşırsa bugün). sipariş verirken not/comment kısmı var, oraya 70$ olarak ve hediye olarak yazmasını rica ettim. daha sonra mesajla da belirtebilirsin iyice emin olmak için :)

hocam ama tekrar uyarayım, tnt ile gümrüğe takılırsa astarı yüzünden pahalıya gelebilir. eğer hong kong airpost ile yollarsa 39 günde garanti ulaşır diyor, tabi o zaman da gümrük ihtimali olsa da daha az maliyet. gidip posta işletmesinden almak falan derdi var onda da gerçi bilemedim. karar senin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 27 Kasım 2014; 10:07:34 >
    saol dostum.simdi siparisi verdim.odemeyi yaptim.tnt ile 75 dolar ve hediye yazin dedim.hayirlisi bakalim!) sen cihazi deneyip izlenimlerini paylas.
    hayırlı olsun şimdiden, umarım sorunsuz gelir :)

benimki eve teslim edilmiş, akşam kurcalarım izlenimlerimi yazarım :)
  • ilk izlenimlerim gayet olumlu, optik çıkış ile 5.1'e bağladım, xbmc falan kurcalıyorum ama evdeki media serverımı fabrika ayarlarına sıfırlamam lazımdı şifreyi unuttuğum için, film izlemek için onu bekliyorum :)

bunun dışında cidden kaliteli bir görüntü veriyormuş gibime geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

ilk izlenimlerim gayet olumlu, optik çıkış ile 5.1'e bağladım, xbmc falan kurcalıyorum ama evdeki media serverımı fabrika ayarlarına sıfırlamam lazımdı şifreyi unuttuğum için, film izlemek için onu bekliyorum :)

bunun dışında cidden kaliteli bir görüntü veriyormuş gibime geldi.

Cihazınız hayırlı olsun.bende bu cihazı almak istiyorum,daha detaylı bilgiler yahut kısa bir inceleme şansınız varmı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim.

açıkçası cihaz tamamen android'li bir cihaz gibi. minix özel bir launcher yapmış kendisi için, göze hoş geliyor ve verimli çalışıyor. android'le yapılabilen her şey yapılabiliyor. ben spotify kurdum müzik dinliyorum şu an :) cihazı alma sebebim optik çıkışıydı, ben sesi optik kablo vasıtasıyla alıyorum. cihazın üzerinde yinix minix için özelleştirilmiş bir xbmc var ama ben neyini özelleştirmişler pek anlamadım :) tvaddons.ag adresinden fusion kaynağını kurunca bütün iyi third party addonlar geliyor. film vs. izlemek müzik dinlemek için baya bir kaynak var. ben media serverdan aktarmaya çalıştım ama hdd'de şu an bir problem var deneyemedim.

yanında gelen kumanda da öyle dandik bir şey değil, beğendim baya. verimli çalışıyor ve güzel dizayn edilmiş.

usb ile oynattığım fimlerde vb. bir takılma vs. gözlemlemedim. verimli çalışıyor.

eğer spesifik sorunuz varsa deneyip yardımcı olmaya çalışayım ama fazla bir ekipmanım yok :)

• quote:

teşekkür ederim.

açıkçası cihaz tamamen android'li bir cihaz gibi. minix özel bir launcher yapmış kendisi için, göze hoş geliyor ve verimli çalışıyor. android'le yapılabilen her şey yapılabiliyor. ben spotify kurdum müzik dinliyorum şu an :) cihazı alma sebebim optik çıkışıydı, ben sesi optik kablo vasıtasıyla alıyorum. cihazın üzerinde yinix minix için özelleştirilmiş bir xbmc var ama ben neyini özelleştirmişler pek anlamadım :) tvaddons.ag adresinden fusion kaynağını kurunca bütün iyi third party addonlar geliyor. film vs. izlemek müzik dinlemek için baya bir kaynak var. ben media serverdan aktarmaya çalıştım ama hdd'de şu an bir problem var deneyemedim.

yanında gelen kumanda da öyle dandik bir şey değil, beğendim baya. verimli çalışıyor ve güzel dizayn edilmiş.

usb ile oynattığım fimlerde vb. bir takılma vs. gözlemlemedim. verimli çalışıyor.

eğer spesifik sorunuz varsa deneyip yardımcı olmaya çalışayım ama fazla bir ekipmanım yok :)

Verdiğniz bilgiler için teşekkür ederim.spesifik sorular olarak:şayet 1080p mkv varsa elinizde görüntü kalitesi nasıl,ayrıca google play storedan oyun indirilip oynanabiliniyormu geniş ekranda
    dd dts ses işleyebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghettomania -- 27 Kasım 2014; 15:50:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ghettomania

quote:

teşekkür ederim.

Verdiğniz bilgiler için teşekkür ederim.spesifik sorular olarak:şayet 1080p mkv varsa elinizde görüntü kalitesi nasıl,ayrıca google play storedan oyun indirilip oynanabiliniyormu geniş ekranda

hocam amatörce bir soru ama dd ve dts ses işleyip işlemediğini nasıl anlayacağımı bilmiyorum :) bu işlere çok yeniyim. eğer yolu söylerseniz denerim.

oyun yüklemedim dün ama yüklediğim hemen hemen her uygulama geniş ekranda çalıştı. akşam oyun da denerim.

1080p mkv'ler gerçekten kaliteli, 60 yaşındaki babam bile bu daha mı kaliteli diye sordu, sırf kendim olsa hani placebo etkisi diyecektim ama xbmc ile media servera bağlanıp gayet akıcı, altyazılı ve güzel şekilde oynattı. 4k deneyemedim ama henüz nitekim tv de yok :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ghettomania

quote:

teşekkür ederim.

hocam amatörce bir soru ama dd ve dts ses işleyip işlemediğini nasıl anlayacağımı bilmiyorum :) bu işlere çok yeniyim. eğer yolu söylerseniz denerim.

oyun yüklemedim dün ama yüklediğim hemen hemen her uygulama geniş ekranda çalıştı. akşam oyun da denerim.

1080p mkv'ler gerçekten kaliteli, 60 yaşındaki babam bile bu daha mı kaliteli diye sordu, sırf kendim olsa hani placebo etkisi diyecektim ama xbmc ile media servera bağlanıp gayet akıcı, altyazılı ve güzel şekilde oynattı. 4k deneyemedim ama henüz nitekim tv de yok :)

Estağfurullah,demek istediğim 1080p mkv izliyorsanız sesde muhtemelen dolby digital veya dts kodlanmıştır.ses sistemi kullanıyorsanız sesi 5+1 mi alıyorsunuz,yoksa 2+1mi veriyor?ayrıca xbmc üzerinden oynattığnızda ekran modu 1080p seçipmi izliyorsunuz yoksa 720p mi seçiyorsunuz?
    Oyun indirp geniş ekranda takılmadan oynatıyormu?geri dönüş için teşekkür ederim

• ghettomania G kullanıcısına yanıt
    hocam 5.1 veriyor gördüğüm(ve de duyduğum) kadarıyla, ekran modu 1080p olması lazım çünkü otomatikten çıkartıp manuel ayarladım (bugün tekrar kontrol edeyim), oyunu da bugün deneyip buraya yazacağım :)

cihazı aliexpress'ten alacakalar adama inatla 70 dolar falan söylesin, bana 27 dolar yazmış, ama gümrükte paketi bile açmamışlar :)

minix launcher çok kullanışlı olmuş bu arada, özellikle belirteyim. donanımı dün detaylı test etme fırsatım olmadı ama bugün iyice bir suyunu çıkaracağım :)
  • Valla mümkünse şöyle detaylı bir inceleme yapıp bunu resimlerle desteklerseniz süper olur tabi zamanınız varsa,birde nerden ve nasıl sipariş verdiğnizi yazarsanız bende aynı yöntemle en ucuz gümrüğe takılmadan alabilirim.unutmadan mouse ve klavye olarak ne kullanıyorsunuz?
    Ayrıca internet bağlantısına bağlı olarak iptv deneyebilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghettomania -- 28 Kasım 2014; 12:47:03 >
  • Arkadaşlar acil bilgilerinize ihtiyacım var.philips pus7909 tv almayı planlıyorum.android işletim sistemine sahip.fakat 265 codec ve hdmi 2.0 girişi yok.ilerde bu codec kullanan yayınlar olursa bu tarz bir alete ihtiyaç mı olacak?ps 4,dsmart hd ve lg bluray 5,1 sinema sistemim var.amacım çok film falan izlemek değil.digi play ve ilerdeki 4k tv yayınlarını sıkıntı yaratmasın yeter.böyle bi alet işimi görür mü?alırsam pky bağlantıları nasıl yapıcam tv mi buun mu arayüzünü kullanıcam?çok kafam karıştı lütfen yardım
    :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_bee -- 29 Kasım 2014; 16:18:38 >
  • Yok mu arkadaşlar soruma cevap verebilecek bir arkadaş?
  • ben bu ürün almak istiyprum. bi hayırsever bana yardım edebilirmi ? kazık yemek istemiyorum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_bee

Arkadaşlar acil bilgilerinize ihtiyacım var.philips pus7909 tv almayı planlıyorum.android işletim sistemine sahip.fakat 265 codec ve hdmi 2.0 girişi yok.ilerde bu codec kullanan yayınlar olursa bu tarz bir alete ihtiyaç mı olacak?ps 4,dsmart hd ve lg bluray 5,1 sinema sistemim var.amacım çok film falan izlemek değil.digi play ve ilerdeki 4k tv yayınlarını sıkıntı yaratmasın yeter.böyle bi alet işimi görür mü?alırsam pky bağlantıları nasıl yapıcam tv mi buun mu arayüzünü kullanıcam?çok kafam karıştı lütfen yardım
    :(((

Bu cihaz bir Android bilgisayarı, yayınla falan alakası yok. En azından bizim ülkemizde yok. Bunun alınca cep telefonunu TV ekranında kullanıyormuşsun gibi oluyor, artı olarak ev sineması sisteminden film izleyebiliyorsun. Digiturk Play'in bunda normalde sorunsuz çalışması gerekir. Kullanan arkadaşlar daha iyi bilirler.

• cuma gunu siparis verdim .bugun elime ulasti.aksam deneyecegim!))))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.