Şimdi Ara

Miniso traş makinesi 107.50 TL ve birçok ürün %50 indirimde.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
5.850
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.miniso.com.tr/tras-makinesi

Traş makinesi %50 indirimle 107.50 TL'ye inmiş. Ve sitedeki çoğu üründe var aynı indirim.

Kullanışlı bir makineye benziyor. Geçen Vatan indiriminden Philips aldım yoksa bu fiyata bunu alırdım.

• Kullanan var mı? Kötüsü alınmaz çünkü bunların.
  • vatandaki philipsle traş olayım dedim 25mm de eşşek traşı gibi yaptı  

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

vatandaki philipsle traş olayım dedim 25mm de eşşek traşı gibi yaptı  

Oğlanı traş yaptım gayet güzel oldu. 9mm üç numarayla yanları arkayı aldım. Üste doğru 15 mm ile aldım. 6mm 2 numarayla ense ve kulak kenarlarını düzelttim. Üstleride berber makası almıştım onunla kestim. Güzel oldu baya. Kaşındığı için iş yarım kaldı. Bir iki garip nokta var onları da yarın makasla hallederim. Bir dahakine ara makasta alıp son turu ara makasla geçip izleri yok ederim. Bu pandemi bizi berber yapacak valla.

Philipsten önce A101 den aldığım Aprilla vardı. Onun yanında Philips profesyonel makine gibi kesiyor. Bu Miniso da tasarım ve tarağı Philips gibi görünüyor. Bu da iş yapar bence.

• Güzele benziyor, ihtiyacı olan alsın
  • Hopi yüzde 50 değerli yuhh efsane ucuza gelir
  • USB den sarj olmasi cok guzel lakin 100tl az verecegiz diye dandik birsey cikmasin?

200-300TL arasi moser 1400 orijinal alinabiliyor.

• product Features: High speed motor. Thinning function charging design. Detachable blade, easy to clean. Build in 3-24mm trimming comb, meets different demands. Little noise, very comfortable. With cleaning brush. With lubricating oil.

içişndeki bıçak şöyle görünüyor

Miniso traş makinesi 107.50 TL ve birçok ürün %50 indirimde.
  • Bu avmlerde mağazası olan çinli firma mı?

Edit: Japonmuş sanırım. https://www.miniso.com.tr/powerbank-2500-mah-beyaz?_sgm_campaign=scn_5b074c42d6a00000&_sgm_source=6457&_sgm_action=click

Bu ürünü gördükten sonra japonların olabileceğine dair ihtimal ağır bastı zira sever onlar böyle şeyleri Miniso traş makinesi 107.50 TL ve birçok ürün %50 indirimde. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 6 Aralık 2020; 18:24:10 >

• xiamen kullanıcısına yanıt

motoru iyiyse fiyatına göre güzel philips de fazla mm uzunlukta çok çıkık oluyor tarak kenardan mı alıyor yarısını bilemedim traş ola ola hallederiz artık

• usb den şarj oluyor derken migrosdan aldığım aprilla gibi olmasın🧐 kullanamadan çöpe attım berbat bişeydi
  • Bu şekilde dandirik markalardan sürekli bozuldukları için 3-5 ayda bir tıraş makinesi alırdım, sonra sıkıldım sürekli makina aramaktan gittim braun aldım. şarj sorunu olmasın diye ikinciyi de aldım kısa süre sonra. iki cihaz da 6. yılını doldurdu. Piller bitti haliyle onları değiştirdim kullanmaya devam ediyorum. Böyle ne olduğu belirsiz cihazlar nem den bile bozuluyor ki banyoda nasıl nem olmasın? Braun cihazlarımın ikisi de su geçirmez olduğu için yıkama veya duş esnasında kullanıma da uygun. Diyeceğim o ki bu tür ürünlerde paraya pek acımayın. Bilindik bu işi yapan markaları tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 6 Aralık 2020; 19:5:47 >
  • Mağazada da fiyatlar indirimli acaba bilen var mı?
  • Miniso traş makinesi 107.50 TL ve birçok ürün %50 indirimde.

2010 yılında şu makineyi aldım ozaman 300tl verdim hale ilk gün gibi kesiyor.Böyle şeylerde ucuz makine alacağınıza traş bıçağı ile traş olun linkteki cihaz orjinal japonsa alınır.Benim aldığım panasonicte made in japon yazıyordu.

• powertec 3200 alıyorsunuz çift bataryayla geliyor zaten ve bataryası nalburda bulunabilen el feneri bataryası

• AC@DC kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bendede 8 yıllık panasonic ER1411 var hala ilk günki gibi ne pil sorunu ne bıcak görelmesi
  • Paracık değerli kampanyası ile 55 paracık kullanımım ile 25 e geliyor. Aklımı çeliyor. Alanlardan yorum bekliyorum. Babamı felan da tras ediyorum işimi görür mü acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Paracık değerli kampanyası ile 55 paracık kullanımım ile 25 e geliyor. Aklımı çeliyor. Alanlardan yorum bekliyorum. Babamı felan da tras ediyorum işimi görür mü acaba

o kampanyadan nasıl yararlanabiliriz?

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Hocam benim kendi hesabımda 55 hopi paracık var. Eğer sizde de paracık varsa ödeme ekranında hopinizi tanımladıktan sonra paracık ekleyip ilgili kampanyayı seçmelisiniz. Ben sipariş vermedim henüz bir aksilik çıkar mı bilmiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.