Şimdi Ara

'Minicik etek var üstümde, her yerim ortada' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
14
Favori
10.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sébastian

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

elin avrupalısı bbg evidne 4lü 5li banyoya girer bizse oturmuş "her yerim görünüyo" lafına takmışız

avrupada olsa kadın acıp gösterirdi işte..bu ülke böyle geri kalmış anca laf var icraat yok...

rtl kanalında geceleri acayip programalr varmış +18 değillermiş ama değişiklermiş.henüz 2. çanaka antenim yok ama olanlar bi baksın

Bir kere gece 2 gibi babamla beraber kanalları geziyorduk öyle RTL açıldı kamera kadının üstüne oturma organına odaklanmış alttan da telefon numarası geçiyordu

onalr çok modern numaralar.öyle herkes arayamaz. orda aslında çaresizliği gösteriyor.kadının düştüğü halleri.artık vücudunu satacakkonuma gelmiş.erkek napsın.oda mı dötünü açsın.kimse 5 para vermez üütne para isterler

• Kulağına filan söylersin gaza getirisin ama farzet ki Türkiye'nin yarısının yarısı izliyor o yarışmayı. Göstere göstere halka sesleniş yaparak abazanlara malzeme veriyosun. Zaten istenilerek söylenmiş olacağını düşünmüyorum. Gaza getireyim derken kendi gaza gelmiş.. Yazmak isterim daha fazla ama banlanmam saniye sürmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Kulağına filan söylersin gaza getirisin ama farzet ki Türkiye'nin yarısının yarısı izliyor o yarışmayı. Göstere göstere halka sesleniş yaparak abazanlara malzeme veriyosun. Zaten istenilerek söylenmiş olacağını düşünmüyorum. Gaza getireyim derken kendi gaza gelmiş.. Yazmak isterim daha fazla ama banlanmam saniye sürmez.

böyle bi düşünce çıktığına göre kadından bunun bi alt yapısı var demektir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Kulağına filan söylersin gaza getirisin ama farzet ki Türkiye'nin yarısının yarısı izliyor o yarışmayı. Göstere göstere halka sesleniş yaparak abazanlara malzeme veriyosun. Zaten istenilerek söylenmiş olacağını düşünmüyorum. Gaza getireyim derken kendi gaza gelmiş.. Yazmak isterim daha fazla ama banlanmam saniye sürmez.

böyle bi düşünce çıktığına göre kadından bunun bi alt yapısı var demektir

İşte demek istediğimin özeti.
  • quote:

tabiki dlga geçiyorum.siz de yapın çok zevkli.şu forumda ne akdar böyle konu oldu ise baktım herkes kadın ne siterse giyer diyor.tamam bence de giysin.ancak şu var.dinine göre giyinebilir.karışamazsın.kafasına göre giyinir karışamazsın.ama vücudunla karşındakini etkilemeye çalışman ne demektir?kadın yada erkke fark etmez.erkeleri azdırı kadınları ise hem kişilik hemde kadın oalrka küçük düşürür.ve kadını yeri modern dünayda göğüs dekoltesine bağlanmış gibi.kimi zaman iğrenç geliyor bu tür giyim bana.bu kadının konuşması çok gereksiz,ne kadar küçüldüğünü gösteren bir durum. şimdi senin arkadaşın gelse senin hanımın sağı solu güzelmiş dese beğenir misin?sana ne lan karımın orasından burasından demez misn? yani modernlik ile genişliği karıştırmayın.

Genel olarak haklısın.
    Şimdi yukarıda bir arkadaş "Çevresindeki erkekler artık bu kadınla ilgili fanteziler kurar" demiş. Çok haklıda.

Benim hatunuma öyle deseler valla deliririm. Düşününce bile sinirlendim.

Hacu şimdi Türkiye'de modernlik nedir?
    Dinine söveceksin, entel - elit - modern olacaksın.
    Vatanını milletini saymayacaksın, ecdadına ihanet edip Avrupaağğ diyeceksin entel, modern olacaksın.
    Türkiye'de modernlik bu ne yazık ki. Modernlik buysa ben Tarzanım.

• şahsen beni fena gaza getirdi kazık gibi oldu..
  • Üniverstede araba için gelip beraber olan kızlar olmuyormu oluyor tabiki ee bu kızlar evlenmiyormu onlarda insan evleniyorlar erkekmi yok ülkede.

İşte o arabaya gelen kızlardan biride bu demekki ben bu sonucu çıkardım ne olursa olsun bi yaştan sonra ne kadın değişir ne erkek değişir.
  • arabaya tıkıştırma bölümü tamamen felaket kim kimin üstünde belli değil itiş kakış bi de böyle tipler var tabi modern family ama emin olun bu kadın o lafı dediyse vardır bir rahatlığı yani eve gidince dayak falan yememiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan

canlı çekilmeyen bir show programı. rezillik falan da yok ortada

İmzanız çok güzelmiş hocam.

Programla zerre kadar ilgilenmiyorum, pek de televizyon izlemiyorum şu günlerde.
  • Yanlış anlaşılmasın Ben avrupa birligine girmeyi sırf bu tür salaklar yüzünden istiyorum.Bu tür kızları göndericen avrupaya avrupada çoğalsınlar.Yazık bizim böyle insanlara ihtiyacımız yok yetiştirmesinler böylelerini.Sonra bu tür kızlar yüzünden sapıklarda çoğaldı.Erkegin biri bu kadına dışarda saldırsa hiçde üzülmem.Çünkü beyinden özürlü.Bunlar yüzünden ben erkek olarak ileride evlendiğimde kız evladım olmasın diye Allaha duva ediyorum ya bunlar gibi biri olursa diye çok korkuyorum.Terbiyesiz.Benim karım olsa büyük konuşmayayım bukadar insanın içinde o lafı edicekti eve gidince kafasını kırardım.Belki beyni yerine oturur daha sağlıklı düşünür diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DETROID -- 7 Ekim 2012; 23:07:07 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

elin avrupalısı bbg evidne 4lü 5li banyoya girer bizse oturmuş "her yerim görünüyo" lafına takmışız

avrupada olsa kadın acıp gösterirdi işte..bu ülke böyle geri kalmış anca laf var icraat yok...

rtl kanalında geceleri acayip programalr varmış +18 değillermiş ama değişiklermiş.henüz 2. çanaka antenim yok ama olanlar bi baksın

Bir kere gece 2 gibi babamla beraber kanalları geziyorduk öyle RTL açıldı kamera kadının üstüne oturma organına odaklanmış alttan da telefon numarası geçiyordu

onalr çok modern numaralar.öyle herkes arayamaz. orda aslında çaresizliği gösteriyor.kadının düştüğü halleri.artık vücudunu satacakkonuma gelmiş.erkek napsın.oda mı dötünü açsın.kimse 5 para vermez üütne para isterler

Ateşli sohbet numarasıydı heralde yoksa kadın elinde telefonla o pozisyonda ne yapacak

• Modernlikle bayağılık arasındaki farkı hala anlamadık bazı insanlar dekolteyi hala modernlik zannediyo bi yerde bakıyorum kız mini etek giymiş ama öyle bi oturuyo ki resmen oram buram görünsün istiyo iğreniyorum bazen giyersin miniyi doğru dürüst hareket edersin o zaman deriz vaaay kıza bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brezilyada bi program var.adını bilmiyorum bir kaç videosunu izlemişitm.şimdi taş gibi hatunalr geliyo.bikinili.üstleirni çamura felan buluyorlar.seyirilerden bi yarışmacı alıyorlar ve eline sabun veiryorlar.genele erkek oluyo.başlıyo 6 hatunu üyzüsüt yatırıp temizlemeye.baya bildiğin grup zex tarzında ama cinsel organ görünmüyor.çadır var galiba.okadar.bir diğer programda ise kadınalr önce anadan doğma soyuluyor sonra bi taraflarına boyama yapılıyor.kamerada buraları zoomlayarak gösteriyor.daha sorna bunların kimileri sokağa çıkıyor.pazarda geziyor ediyor.hatırlıyorum birisine armut ve karpuz çizmişlerdi.çok moderndi.grafiti mi diyorlar tatoo mu diyorlar buna.kıscası bu program bişey değil.bide ben bime eşim bilir nedir ya onun aslı ben bilmem beyim bilir.ama modern değil pis yobazlar
  • Amaç sadece arabayı kazanmak. bu kadarmı hırslıyız bravo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

quote:

ahlak nerede ?

hiç modern değilsin.kadın orda bir ironi yapıyor.kocasına kendisinin kimi yerlerinin açık şekilde çıktığını anlatmaya çalışıyor.hiç modern değilsiniz ya.

evet değilim ahlaksızlığı kabul etmiyorum. Kadının yeri özeldir benim için kadın ağır başlı nerede ne konuşacağını nasıl hareket etmesini bilmelidir. Kadın göz önünde olandır.. Ahlakın temelinde kadın vardır.

Ahlakın temelinde kadın yoktur insan vardır. Ahlak kadın veya erkek diye ayırmaz. Tek doğrusu vardır. O da tüm insanlar için geçerlidir cinsiyet ayırmadan. Kadın yaptı mı yanlış erkek yaptı mı doğru diye bir şey yok ahlakın temelinde.

• Edepsizlik diz boyu.

Bu insanların ailesi yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilburgaz

quote:

quote:

quote:

ahlak nerede ?

hiç modern değilsin.kadın orda bir ironi yapıyor.kocasına kendisinin kimi yerlerinin açık şekilde çıktığını anlatmaya çalışıyor.hiç modern değilsiniz ya.

evet değilim ahlaksızlığı kabul etmiyorum. Kadının yeri özeldir benim için kadın ağır başlı nerede ne konuşacağını nasıl hareket etmesini bilmelidir. Kadın göz önünde olandır.. Ahlakın temelinde kadın vardır.

Ahlakın temelinde kadın yoktur insan vardır. Ahlak kadın veya erkek diye ayırmaz. Tek doğrusu vardır. O da tüm insanlar için geçerlidir cinsiyet ayırmadan. Kadın yaptı mı yanlış erkek yaptı mı doğru diye bir şey yok ahlakın temelinde.

Haklısın fakat ahlakın temelind ekadın vardır lafını söylememin amacı başka..

Şu varki ahlak dediğimiz olgu toplumlar tarafından tanımlanmış iyi olarak nıtelendirilen davranış kurallardır. Dünyada erkek egemenliği söz konusu olduğu için ( buna ıtırazınız yoktur herhalde başlangıçtan beri dünyayı ve toplulukları erkekler yönetir ) bu kurallar genellikle erkeklerin önderliğinde gelişmiştir. Bu sebeple ahlakın temeline bakarsan her zaman kadının üstüne daha çok düşülür bir çok iş kadın ve namus ilişkisi üzerinden yürür.

Ben zaten kadın yaparsa o.......dur erkek yaparsa çapkınlıktır şeklinde bir düşünceyi kabul etmiyorum. Ama kadın daha fazla göz önünde ve daha önemli olduğu için erkeklerden daha fazla dikkat etmesi gerektiğini savunuyorum.

Kadın önemlidir diye başlamışım yazıma farkındaysan bunun sebebi budur ahlak ve namus kavramının temelinde kadın vardır çünkü yani dünyadaki herşeyi önem sırasına göre dizersen bir erkek olarak kadın bu konuda ilk sırayı alıyor.Hal böyle olunca da kadına biraz daha sorumluluk yüklenmiş oluyor.

Bu arada ben elbetteki erkeğinde ahlaklı olmasından yanayım yani az önce bahsettiğim kadını hak edecek durumda olması gerekir erkeğin.

( Birde ben zaten kafadan erkeğin agır başlı ve efendi olduğunu kabul ederek hani hiç tartışmaya gerek olmadan zaten öyle olması gerektiğini düşünerek yazıyorum bu yazıları o sebepten erkek ile ilgili fazla bir şey geçmiyor yazılarımda )

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

oh rahatladım 5.boşalışım bu kadını hayal ederim 1 ay artık süper ya oh

işin suyunu çıkarmaya gerek yok.
  • Cidden bu kızın annesi yada kayınvalidesi izlemiyormu ne bileyim demekki rahatlar,kadın o kadar rahatki böyle konuşabiliyor bakın modern olabilirisn açıkta giyebilirsin ama herşeiyn sınırı vardır benm bi sevgilim vardı kız açık giyinirdi ama inanın o kadar erdemli bi kızdıki bu kadın gibi hayatta konuşacak bi kız değildi ama çokda modern üniv mezunu akıllı bi kızdı ayrıldık olmadı orası ayrı.

Gerçekten bunlar sülalecek yemek yediği zaman bu kadın utanmıyacakmı sanki kocasına bu arabayı alırsan seni zevkten çıldırtacam diyiyor o zaman bu kadın sexi kullanarak kocasına herşeyi yaptırıyor bunu araç için kullanıyor ben bu kadına iş gözüyle bakarım abi bu kadar net
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.