Şimdi Ara

Mini M8S Android TV BOX 35,36$ alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıda link'i verilen ürünü almak istiyorum.

Link:http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_334004.html

Sizce nasıl bir üründür. Ürün hakkında çok fazla bilgi bulamadım. Sizce almaya değer mi?

İngilizce inceleme videosu;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3lijh -- 29 Mart 2016; 21:31:47 >

• ürün özellikleri fiyata göre çok güzel. yapmak istediklerinizi yapar. marka -model olarak değil benzer ürünleri baz alarak yazıyorum. 1 gb. derken ram mikatrını söylüyorsanız , çok fark eder. 2 gb. sorunsuz olur.
  • Marka olarakda herhangir bir bilgi bulunmamakta. Umarim sorunsuz cikar. Peki eger bilginiz var ise, mortal kombat gibi oyunlari 2 kisilik oynamak icin kullanabilecgimiz joystickler var midir. Veya performansi nasil olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ürün ile ilgili aşağıdaki videoyu buldum.

Almak isteyen arkadaşlara fikir verebilir.

• m3lijh M kullanıcısına yanıt
    oyun ile pek işim olmadığından bir şey diyemem.
  • Tesekkurler:)

• özellikler iyi.fiyat iyi.lakin firmanın yazılım desteği yok,merdiven altı.şimdi alıcan bu cihazı,yazılımla ilgili bir sıkıntı olursa yüksek ihtimalle cihaz elinde patlıycak,sonra sen tekrar cihaz arayışına giriceksin,yeni bir tae daha alıcaksın,yüzü astarını geçicek 50$ a bilindik bir firmanın ürününü almak daha mantıklı.ben zidoo X5 aldım,tahminen 5 güne elimde olur,incelemesini yapyim ona
    göre karar verirsin.
  • Ürünü dün aldım, kuponlarım vardı ve son günüydü dün, yaklaşık 19 dolara almış bulunmaktayım.

Umarım sorun çıkartmaz. :)
  • m3lijh M kullanıcısına yanıt
     Mini M8S Android TV BOX 35,36$ alınır mı?

Arkadaşlar ben bu 2 GB lık olan M8S Plus Media Player ürününü, aliexpress de olumlu yorumlara bakarak satın aldım. Ocak 2016 da elime geçti.
    Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.
    Memnunum.

inceleme linki:
    http://forum.donanimhaber.com/m_115957110//tm.htm#115957110

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 9 Nisan 2016; 14:00:06 >

• beyler şuan elimde bu ürün mevcut ve 170 TL ye sıfır paket verecegim ilgilenenler mesaj atsın

0554 715 25 68 özkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

özellikler iyi.fiyat iyi.lakin firmanın yazılım desteği yok,merdiven altı.şimdi alıcan bu cihazı,yazılımla ilgili bir sıkıntı olursa yüksek ihtimalle cihaz elinde patlıycak,sonra sen tekrar cihaz arayışına giriceksin,yeni bir tae daha alıcaksın,yüzü astarını geçicek 50$ a bilindik bir firmanın ürününü almak daha mantıklı.ben zidoo X5 aldım,tahminen 5 güne elimde olur,incelemesini yapyim ona
    göre karar verirsin.

Memnun musunuz?
    http://www.banggood.com/ZIDOO-X6-Pro-Android-5_1-Lollipop-RK3368-Octa-Core-2GB16GB-KODI-3D-1000M-LAN-TV-Box-Android-Mini-PC-p-1002148.html

X6 modeli çıkmış ve özellikleri gayet iyi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

quote:

özellikler iyi.fiyat iyi.lakin firmanın yazılım desteği yok,merdiven altı.şimdi alıcan bu cihazı,yazılımla ilgili bir sıkıntı olursa yüksek ihtimalle cihaz elinde patlıycak,sonra sen tekrar cihaz arayışına giriceksin,yeni bir tae daha alıcaksın,yüzü astarını geçicek 50$ a bilindik bir firmanın ürününü almak daha mantıklı.ben zidoo X5 aldım,tahminen 5 güne elimde olur,incelemesini yapyim ona
    göre karar verirsin.

Memnun musunuz?
    http://www.banggood.com/ZIDOO-X6-Pro-Android-5_1-Lollipop-RK3368-Octa-Core-2GB16GB-KODI-3D-1000M-LAN-TV-Box-Android-Mini-PC-p-1002148.html

1 hafta sonra sattim yazilim desteği felan hikaye,3 ayda bir yazilim cikartiyorlar,gereksiz bir iki seyi duzeltiyorlar,gerekli baska bir tarafini bozuyorlar.x6 yeni cikmadi uzun zamandir var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abyss_ati -- 31 Temmuz 2016; 15:27:38 >

• quote:

quote:

quote:

göre karar verirsin.

Memnun musunuz?

1 hafta sonra sattim yazilim desteği felan hikaye,3 ayda bir yazilim cikartiyorlar,gereksiz bir iki seyi duzeltiyorlar,gerekli baska bir tarafini bozuyorlar.x6 yeni cikmadi uzun zamandir var.

Ben yeni gördüm ozaman Zilyon tane marka zilyon tane özellik var, sabahtan beri aklıma yatan bi cihaz bulamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

göre karar verirsin.

Memnun musunuz?

Ben yeni gördüm ozaman Zilyon tane marka zilyon tane özellik var, sabahtan beri aklıma yatan bi cihaz bulamadım

İnanır mısın 5 ay inceledim ne aliyim diye,adam gibi bir cihaz bulamadim.amacim fazlA para baglamadan 150-200 arasinda halletmekti ama bu banttaki tum cihazlarda illaki bir kusur vardi ve yazilim destegi olmadigi icin elinde patliyordu.paraya biraz kiyicaksin ve himedia q5 pro alicaksin,hic kafani agritmiycaksin

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Yeni ehliyet alanların vurup kırdığında acıtmayacağı bir araba almak istemeleri gibi bende çatpat bu olayı çözene kadar idare edecek birşey istiyorum. Yazılım desteği vs. çok mühim değil ilk etapta. Iptv ve 40 yılda bir film izlemek için kullanıcam, o yüzden 200 Tlyi geçen birşey vermek şuan için uygun değil benim açımdan S905, 2gbram 16 gb rom sonrası Allah kerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.