Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Box 3 4K Güncelleme Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ben yaklaşık 1 yıldır bu cihazı(Xiaomi Mi TV Box 3 4K Android) kullanıyorum.Alırken ikinci el almıştım ve çok az kullanılmıştı.Cihazın performansı vs. sorun yok fakat güncelleme yapamıyorum.Cihazı aldığımda üstünde android 7 sürümü vardı.Muhtemelen bir şekilde betasını yüklemiş arkadaş.Ayarlardan güncelleme çıkıyor.Güncellemeyi indiriyor,fakat kurulumda hata veriyor.Konuyla ilgili yardımcı olabilecek kimse varmı?

• Bir süre ben de beta android 7 kullandım. Gelen güncelleme android 6 ile ilgili o yüzden yüklenmiyor. Youtube tv ile ilgili iyileştirme içeriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Sanırım resmi sürüm android 6 olduğundan otada güncellemeyi buluyor. Yüklü sürüm de beta nougat olduğu için uyum sağlamıyor ve hata veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler bilgi için,Peki orj.sürüme nasıl dönerim bilgin varmı?6.0 bu sürümden çok mu farklıdır acaba?
  • Yabancı forumlardan bakarak döndürdüm 6.0 a. Nougatı beğenmiştim ama kararsızdı. Arada hata veriyordu cihaz resetliyordu. 6.0 a dönüp resmi sürümü beklemeye karar verdim. Siz sorun yaşamıyorsanız devam edebilirsiniz. (Nougatta olup MM de olmayan ve aradığım tek kolaylık ana menü tuşuna iki kere basınca açık uygulamaların çıkması, uygulamalar arasında geçiş yapma veya kapama)

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşlar ben android box almak istiyorum ama konu hakkında zır cahilim diyebilirim biraz netten araştırma yaptım adını sanını bilmediğim onlarca markanın ürünü var bunların içinden xiaomi mi box 3 sıyrılıyor gibi görünüyor en azından ben de öyle bir algı oluştu cihazları kullananlar olarak sizlerin tavsiyesini bekliyorum adını sanını bilmediğim ürünlerde android 7 desteği var xiaomi de ise android 6 var xiaomi alsam memnun kalırmıyım ve dediğiniz gibi andorid 7 sürümü gelir mi ? son olarak konu hakkında ki zır cehaletime verin android uygulamaların dışında ben bu cihazı uydu alıcısı gibi kullanmak istiyorum cihazı kullanacağım yerde uydu antenine erişimim yok maalesef tv listesi yükleyip kullanabilirim sanırım internet hızım 50 mgbit akn 300gb hızla ilgili bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
  • meselasari M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kendi adıma söyleyecek olursam mi boxtan memnunum. 6 aydır kullanıyorum. Öncesinde H96 kullandım. O da iyiydi ama ısınma problemi vardı. Mi box tercih edecekseniz yurtiçinden alın en azından iade şansınız olur. Bazı kullanıcılar bazı sebeplerden dolayı memnun kalmayıp iade ettiler. Wifi sorunu, netflix sorunu gibi. (Wifi konusunda ilk zamanlar sıkıntı yaşadım ben de. Modemden kanal değişikliği ile sorunun aşıldığını okudum forumlarda. Şu an wifi sorunum yok) Tv yayınlarını iptv üzerimden alacaksınız sanırım. Sağlam bir serveriniz varsa sorunsuz kullanırsınız. Ücretli smart iptv uygulaması ile uydu alıcısı gibi kullanabilirsiniz. Ücretsiz programlardan da perfect player, anka smart tv, google live channels, iptv extreme gibi uygulamalar ile kullanabilirsiniz.

• cevabınız için teşekkür ederim iptv ile ilgili olarak sanırım içinde şifreli yayınlarında bulunduğu yıllık ücretli paketleri almam gerekiyor yada android uygulaması sorunsuz çalışıyorsa beinconnect üyesiyim googleplayden uygulamayı indirip kullanabilirim forumda bazı yorumları okudum m8s L yavsiye edilmiş ama xiaomi nedense daha güvenilir geliyor bana bu arada biraz takıntılıyım performans önemli benim için m8sL yada xiaomi mi box 3 arasında kalsaydınız siz hangisini tavsiye ederdiniz

• biraz önce xiaomi mi box 3 aldım oldukça seri bir cihaz beinconnect uygulamasını usb ile kurdum ama ekranda yan duruyor uygulama nasıl düzeltirim bilgisi olan paylaşabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: meselasari

biraz önce xiaomi mi box 3 aldım oldukça seri bir cihaz beinconnect uygulamasını usb ile kurdum ama ekranda yan duruyor uygulama nasıl düzeltirim bilgisi olan paylaşabilir mi
    set orientation programını kurup düzeltebilirsiniz. Playstoreda yoktu yanlış hatırlamıyorsam. Aptoide kurun alternatif uygulama mağazası. Oradan yükleyebilirsiniz

• merhaba arkadaşlar,

ürün çok iyi ama bazı kısıtlamaları var almadan önce iyi inceleyin.
    aşağıdaki url adresinden daha geniş bir bilgi alabilirsiniz ( türkçe anlatım )

https://youtu.be/FuFRXoTfJ7o
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.