Şimdi Ara

Mini Cooper S-Peugeot 207rc LeMans-?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2003 model Golf 1.6 sahibiyim. Aracımı Cooper s yada 207 rc LeMans(yada normal rc)ile değiştirmeyi düşünüyorum. başka model tavsiyeleriniz varsa onlarada açığım. amacım spor hızlı giden bir araba sahibi olmak.golfün performansı pek tatmin etmedi açıkcası daha atak ve seri bir araba istiyorum.bütçem 35-37bin tl. Daha altı olursa tabiki iyi olur fakat 37bini geçmek istemiyorum.sizin fikirlerinizi nedir ?

• cooper s tabii ki:)
  • Mini Cooper S
  • 206RC lerede bakın 2.0 180 hp performanslı makinadır ve ucuzdur :)
  • cooper s
  • quote:

Orijinalden alıntı: gözler italyan hakemde

clio rs

clio rs leri inceledim.pek hoşuma gitmedi hocam.önerin için sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_dmr

206RC lerede bakın 2.0 180 hp performanslı makinadır ve ucuzdur :)

hocam incelemeye aldım 206rc temiz bulabilsem olabilir
  • beyler lutfen koskoca mını cooper s nereyeeee kıcı kırık fransız peugeot nereye
  • 207 le mans
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktke

beyler lutfen koskoca mını cooper s nereyeeee kıcı kırık fransız peugeot nereye

ha ha sesli güldüm hiç peugeot rc görmediğin nasıl belli....
  • sen seslı gulmeye devam et bilader hatta daha da bagırabılırsın kımse yok ;) senın hayatın kadar peugeot gordm ben
  • 207 RC kullandım kısa bir süre.

1. iki aracın da motoru aynı.
    2. 207 rc konfor bakımından at arabasından beter. Arkada oturan birisi sen parkeli bir yoldan geçtiğin an istipra eder, öyle rahatsız yani.
    3.RC içi diğer pejolara göre güzel ama yinede bayat.

Cooper S alırsanız yaşı daha büyük olmak zorunda bu bütçeyle fakat kesinlikle ama kesinlikle cooper S diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktke

beyler lutfen koskoca mını cooper s nereyeeee kıcı kırık fransız peugeot nereye

Madem Peugeot bu kadar kötü Bmw ve Mini neden Peugeot motoru kullaniyor ?
  • Temiz bir cooper s bulabilirseniz alın. Mini nin ayrı bir sürüş keyfi var . Eğer zorlanmamis Cooper bulamazsaniz 207 daha yeni olduğundan 207 almak daha mantıkli.
  • yuh artık baska bısey demıyorum gıt arastır ogrende gel arkadasım bak bakalım kım kımın motorunu kullanıyor 1.6 THP 2.0 THP bunlar BMW'nın motorları bı arastır bakalım
  • Mini cooper s. Çok daha güven hissi verdi bana. İci de diger arabalardan farklı. İkinci eli de daha iyi. Cok rahat satarsın peugeot a göre.
  • bu motorlar psg grubun motorlarıdır beraber gelıstırılır kımı marka aynı motordan 156hp alır kımısı 184 hp alır ornegın rcz ve mını s
  • MINI COOPER S TABIKI
  • Tabiiki Cooper S. Az Biraz S'aygı =)

Megane RS'Leride İnceleyebilirsiniz Performansı Çok İyi +Duyduğum Kadarıyla Motor Modifiyesine Çok Uygun
  • Cevap veren herkese tesekkurler.Benimde ilk aklımda olan araba Cooper s di.Forumunda tercihi genelde bu yönde olmuş gördüğüm kadarıyla, şimdi temiz Cooper s bulma zamanı önerileriniz varsa tavsiye edebilceginiz araçlar açığım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.